10 měsíční prcek se poslední dobou často budí v noci

Anonymní
17.4.20 06:43

10 mesicni prcek se poslední dobou často budí v noci

Ahoj, mám dotaz

Poslední dobou se mi malej často budí v noci zoubkama mi nepřijde ze by to mohlo být přitom zezacatku spal krasne v kuse v noci teď se pretoci vždy na bříško a už se sápe nahoru a vykukuje s postylky a pláče a když ho vezmu dam prso během chvilky usne a tak to je často dokolecka v noci… nenapadá mě z čeho se takhle furt budí když ne zoubky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6278
17.4.20 06:47
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotazPoslední dobou se mi malej často budí v noci zoubkama mi nepřijde ze by to mohlo být přitom zezacatku spal krasne v kuse v noci teď se pretoci vždy na bříško a už se sápe nahoru a vykukuje s postylky a pláče a když ho vezmu dam prso během chvilky usne a tak to je často dokolecka v noci… nenapadá mě z čeho se takhle furt budí když ne zoubky…

Proste se mu meni spanek, zpracovava zazitky ze dne,…dcera to mela taky, jeste se mu spanek bude menit, nenadelas s tim nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.20 06:48
@Kukacka123 píše:
Proste se mu meni spanek, zpracovava zazitky ze dne,…dcera to mela taky, jeste se mu spanek bude menit, nenadelas s tim nic.

Nooo jsem tedy zvědavá kdy se to srovná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6278
17.4.20 06:51
@Anonymní píše:
Nooo jsem tedy zvědavá kdy se to srovná :nevim:

Dcera se do roka a pul budila co hodinu :nevim:

Az jsem prestala kojit, zacala spat lepe. Vetsinou celou noc, nekdy se vzbudi, napije a spinka. Kdyz trapi zuby, zaplace…prestala jsem ale kojit proto, ze pres den vubec nechtela nic jist, jen by se kojila a bohuzel vubec nepribirala. I tak se to dalo zvladnou, kdyz byla co hodku vzhuru. Spala se mnou v posteli teda, do postylky nechtela. Az kdyz jsem utnula ze dne na den kojeni (ne postupne), tak zacala spat v postylce prirazene k posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12753
17.4.20 07:09

Všechny děti mně začaly celou noc, jak požaduje většina dospělých, spát až někdy po 2,5 letech.

U desetiměsíčního dítěte, které se přes den učí nové věci, začíná víc vnímat, není časté buzení nic divného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8717
17.4.20 08:00

@Flyingfrog Mam stejnou zkusenost, cca 2.5r bylo u vsech 3 deti ono magicke cislo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14880
17.4.20 08:03

Moje starší dítě začalo spát celou noc až hodně po pátém roce. Ani ted, ve skoro osmi, to není pravidlem :nevim: mladší má 1,5 roku a zatím se teda ani nechystá omezit frekvenci nočního bdění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
17.4.20 08:18

Proto jsem dítě v mezi 8-9m zcela odstavila. Spaní se výrazně zlepšilo, i když stále mi ty noci příjdou na gůvno :mrgreen: ale aspon 3× do hodiny netahám prso.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat