10 mesicni se zadusil

Anonymní
4.3.21 07:31

10 mesicni se dusil

Dobry den. Mam syna 10 mesicu a v noci nemohl spat. Porad sebou skubal na vsechny strany, porad plakal, leze mu dalsi zub.. Chtela jsem mu dat nurofen jenze on jak se porad hybal nemohla jsem mu to podat normalne v klidu a snazila sem se to dat co nejrychleji abychom meli oba klid. Jenze on jak plakal a strikla jsem sirup, zacal se dusit a strasne kaslat, trvalo to asi 2 minuty. Potom jeste hodinu potom jenom kaslal ale nic nevykaslal. Rano jsme vstali, uz nespi 2 hodiny a zatim ani jednou nezakaslal tak nevim jestli volat doktorce aby nas zkontrolovala nebo kdyz dneska vubec nekaslal tak aby to nebylo zbytecne… Co byste udelaly vy? :?

Příspěvek upraven 04.03.21 v 08:13

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10536
4.3.21 07:37

Nikam bych nevolala a pro příště bych raději koupila čípky a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
4.3.21 07:37

Ja bych mu priste dala radsi cipek… neboj, to bude ok, dcera vdechla kapky na prdy x krat jako miminko..to vykaslani..jestli neco vykaslal, tak to spolknul..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10536
4.3.21 07:38

Ale změn si, prosím tě, nadpis, zní to strašně a úplně jsem se bála to otevřít a tvůj příspěvek číst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
4.3.21 07:41

A co takhle zvednout telefon a zavolat doktorce a popsat situaci. A navíc zásadně nepodávat nic do pusy když dítě řve to akorát vdechne. Pokud chceš mít rychle klid jak píšeš tak použij nurofenový čípek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
4.3.21 07:43

Nic. Dostal nurofen na bolavy zub, ne? Jak jsi mu to rychle strikla do pusy, trochu vdechnul. Z toho ten kasel. Normalni reakce. Priste zpacifikuj a dej na lzicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7869
4.3.21 07:49

Asi nechápu proč chceš volat doktorce. Protože dítě nekasle? Příště dej cipek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
4.3.21 07:50

Uf, tak hlavně, že žije :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21189
4.3.21 07:52
@Anonymní píše:
Dobry den. Mam syna 10 mesicu a v noci nemohl spat. Porad sebou skubal na vsechny strany, porad plakal, leze mu dalsi zub.. Chtela jsem mu dat nurofen jenze on jak se porad hybal nemohla jsem mu to podat normalne v klidu a snazila sem se to dat co nejrychleji abychom meli oba klid. Jenze on jak plakal a strikla jsem sirup, zacal se dusit a strasne kaslat, trvalo to asi 2 minuty. Potom jeste hodinu potom jenom kaslal ale nic nevykaslal. Rano jsme vstali, uz nespi 2 hodiny a zatim ani jednou nezakaslal tak nevim jestli volat doktorce aby nas zkontrolovala nebo kdyz dneska vubec nekaslal tak aby to nebylo zbytecne… Co byste udelaly vy? :?

změň nadpis - zadusil se znamená, že umřel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67444
4.3.21 07:52

Kdyz uz, tak napis, ze se dusil a ne zadusil, je to rozdil.
10 mesicnimu davej cipky, ja je davala az do 3 let, sirup odmitala. Cipky taky, ale bylo snazsi ji ho dat nez ten sirup.
A ne, k dr nevolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21571
4.3.21 08:04

Uffff, čekala jsem, co z toho vyleze.
Ale pokud brečícímu dítěti v rychlosti stříkneš sirup do pusy, tak je velká pravděpodobnost, že ho vdechne. Příště podat jedině, až bude v klidu nebo raději čípek.
Pokud je v pořádku dr. bych nevolala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
4.3.21 08:28

Nedělala bych nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
4.3.21 08:58

Já jsem teď kupovala čípky pro 3leté dítě, rozespalé, plačící a hlavně všemi způsoby se bránící dítě si ten sirup dát prostě nějak bezpečně nenechalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
4.3.21 09:05

Ve výsledku se nic nestalo, není důvod volat doktorce. Kašlání je přirozený reflex, jak z dýchacích cest vypudit cizí předmět nebo tekutinu. Kašlal, dokud ho ten sirup dráždil a už dobrý. Jinak souhlasím s ostatními, pokud doma nemáš čípky, tak se u malých musí s tím sirupem opatrně, ne v řevu rychle stříknout do pusy, ať je co nejdřív klid. Je přece logické, že to takhle buď vdechne nebo vyplivne. Takže v budoucnu ho radši nalaď, že bude mňam mňam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5131
4.3.21 19:54
@Aduš8 píše:
Ale změn si, prosím tě, nadpis, zní to strašně a úplně jsem se bála to otevřít a tvůj příspěvek číst

Já taky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat