10 měsíční dítě se nudí doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:31
10 ti měsíční dite se doma nudi

Ahoj, zajímalo by me jak doma zábavujete deti kolem deseti mesicu. Přijde mi, že mala má už doma všechno okoukane a nic ji nebaví. Ted když je venku porad hnusne mi už dochází inspirace. Díky za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 3033 příspěvků 30.11.17 09:33

@alena.mo a co jit nekam do herny nebo chodit na nejakej krouzek?

dickys
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 30.11.17 09:33

To znám :mrgreen: Jezdíme na návštěvy k babičkam a jednou týdně chodíme na cvičení pro kojence, tam si pohraje zase s jinými hračkami a dětmi.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 30.11.17 09:35

Chodili jsme ven za kazdeho pocasi. Jinak si doma klidne vyhrala sama.

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:35
@Ivana 85 píše:
@alena.mo a co jit nekam do herny nebo chodit na nejakej krouzek?

O tom jsem přemýšlela, ale to je většinou jen jednou týdne. Ale urcite lepší než byl pořád doma :)

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:37
@dickys píše:
To znám :mrgreen: Jezdíme na návštěvy k babičkam a jednou týdně chodíme na cvičení pro kojence, tam si pohraje zase s jinými hračkami a dětmi.
@dickys píše:
To znám :mrgreen: Jezdíme na návštěvy k babičkam a jednou týdně chodíme na cvičení pro kojence, tam si pohraje zase s jinými hračkami a dětmi.

Zkusím ne o najít u nás v okolí :) babičky Máme daleko, ale taky se snažíme jezdit co nejvic

Ivana 85
Závislačka 3033 příspěvků 30.11.17 09:37

@alena.mo u nas je centrum a muzes si tam vybrat na kazdy den kolik krouzku chcrs, ale leze to dost do penez. Jinak my chodime 2× tydne na krouzek a jinak normalne do herny.

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:39
@Lenca27 píše:
Chodili jsme ven za kazdeho pocasi. Jinak si doma klidne vyhrala sama.

Jako ikdyz venku leje celý den? Jako na chvíli taky jdeme, ale na dlouho to není. To jsi teda stastna žena. Mala si taky hraje sama, ale celý den urcite ne :lol:

Saffiraa
Závislačka 3722 příspěvků 14 inzerátů 30.11.17 09:39

Ahojky! Já jsem s dcerou chodila na hudební kurzy Yamaha, na cvičení rodičů a dětí a také na plavání. Pak různé kamarádky, návštěvy a týden byl pryč. ;) :mavam:

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 30.11.17 09:42
@alena.mo píše:
Jako ikdyz venku leje celý den? Jako na chvíli taky jdeme, ale na dlouho to není. To jsi teda stastna žena. Mala si taky hraje sama, ale celý den urcite ne :lol:

I kdyz leje, tak jdeme aspon na hodinu, bavi ji to a hlavne mame psa, tak musime. Mam stesti, odmalicka si umi hrat sama :D

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:43

@Saffiraa taky mám v plánu chodit na plavani. Tady v Praze je to pro me ale dost financne narocny. Kamarádky s ditetem zatím taky nemám. Ale spousta tehotnych, takže se to brzo snad zlepší. Děkuji za tipy

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:45

@Lenca27 tak to ti opravdu zavidim. Naše mala si hraje taky, ale ona je takova, že se pořád musí něco dit. Nejlíp porad něco novyho. Tak se tesim ze po vánocích az bude mit nove hračky ji to třeba zabaví aspoň na týden :lol:

alena.mo
Kecalka 167 příspěvků 30.11.17 09:51

@Saffiraa prosimte a na ten kroužek yamaha si chodila už s takhle malym prckem? Tady u nás na Petřinach něco je, ale asi az pro vetsi

Ornwen
Závislačka 4390 příspěvků 30.11.17 09:53

@Lenca27 tak to máš štěstí, že to dítě baví. Můj se nudí i v kočárku. Je hrozně akční, leze, stojí (8M) a v kočáře je prostě nuda. Moc dlouho nevydrží. Doma se taky nudí, tak vyžaduje, abych byla u něj a pak po mě leze. Když je doma brácha, tak to jde, ale jinak děs.

Ornwen
Závislačka 4390 příspěvků 30.11.17 09:55

@alena.mo yamaha je od 4m http://www.yamahaskola.cz/…bni-programy

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >