10 tt a je mi strašně. Pořád zvracím

1591
25.4.21 19:43

10 tt a je mi strašně. Pořád zvracim

Zdravím dámy,
je mi strašně… Každý den minimálně dvakrát zvracim. Jsem znovu těhotná po 7 letech a tohle z předchozího těhotenství absolutně neznám. Ráno vstanu, jdu se umýt a vyčistit zuby. Tak se mi hned udělá špatně. Potom jdu do práce. U nás na patře je kantyna, tak se tam line " vůně" sekaný. To se mi udělá špatně, celkově jakmile ucítím nějakou vůni či pach, tak běžím hned na WC. Dnes jsem šla k tchyni a její sousedka měla průhledný pytel s odpadkami venku za dveřmi. No a udělalo se mi hned šoufl. Jenom jsem to viděla :zed: Vidím maso, je mi blbě, vidím majonézu je mi blbě, vidím uzeniny je mi blbě a je toho mnohem víc.

Vůbec nevím co dělat, rodina jist musí, já chci chodit do práce normálně, ale ta kantýna mě oddělá. :mrgreen: :roll:

Jediné u čeho se mi nedělá blbě je ovoce a čokoláda. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
279
25.4.21 20:01

Zvracet dvakrát není zase tolik, taky jsem to tak měla. Dokud to fakt není, že neudržíš žádné tekutiny a zvracíš tak 10krát denně, musíš prostě vydržet. Je to blbý, ale nic zvláštního. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63659
25.4.21 20:04

Vydrž, prtka, vydrz.. Já zvracela i 20× denně, zbytek času buď spala nebo trávila tím, že jsem se snažila na to nemyslet. No peklo. Třetí těhotenství se mnou strašně mavalo.. Ale přežila jsem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.4.21 20:06

Kéž by mi bylo taky takhle moc „špatně“. Byla jsem jak kvadruplegik první 3 měsíce těhotenství a přítel mě musel doprovázet i na záchod a držet mě ve sprše. Blila sem jak Alík už jen z představy lednice a nádobí, klidně 10× denně. Prospala jsem tak 20 hodin denne, ty další 4 jsem blila nebo se snažila neblit :mrgreen: v 15. týdnu mě to přešlo, tak to urco přejde i tebe.. Je to vopruz, ale co bychom pro prcky neudělaly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21066
25.4.21 20:24

Já zvracela i po vodě 20× za den :D co bych dala za 2× :mrgreen: nemohla sem ani uvařit oběd nebo jít do krámu :D v práci sem musela skončit někdy v 8tt protože sem pracovala v potravinách a nedala bych to tam ani hodinu, aniž bych poblila nějakého zákazníka :lol: to proste v těhotenství bývá, musí se to přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
25.4.21 20:32

2× denně? To jde. Ja blila jak Alík někdy do 18tt, pak to přešlo. Takže vydrž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
25.4.21 20:43

Můžeš zkusit takové ty klasické tipy proti nevolnosti - zázvorová lízátka, ledovou colu po lžičkách, homeopatika, Antimetil… Třeba budeš mít štěstí a něco ti zabere.

S tou přecitlivělostí na pachy ale bohužel nic moc dělat nejde. Já jsem do půlky těhotenství nemohla normálně jet MHD, jít do supermarketu, otevřít doma lednici… Přešlo to snad ze dne na den a přišly jiné radosti :D

Dřív nebo později to skončí. Vydržela to každá těhotná, tak to zvládneš taky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
25.4.21 21:20

Díky no masakr, tohle fakt z předchozího těhu neznám. Dneska jsme jeli autem a přítel měl Hašlerku… Chudák musel zastavit a vyplivnout ho. Stačilo že jsem ho cítila.

Zkusím nějaký ty homeopatika a snad to klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat