10 tt - jak se cítíte + fotka ultrazvuku

138
2.6.20 06:35

10 tt - jak se cítíte + fotka ultrazvuku

Ahoj holky, zdravím Vás :mavam: tak i já jsme se konečně dočkala a jsem v 10 tt. Je mi poměrně dobře až na opakované gynekologické záněty a záněty močového měchýře. Bohužel jsem na to trpěla už předtím, tak mě to neobešlo :-) Jak Vám je? Jak se těšíte? :hug: Já prožívám každý týden a vždy mám velikou radost z fotečky i když je to ještě drobek, tak jsem vždy úplně nadšená. Přikládám fotku. Také se pochlubte fotečkou. Pěkný den přeji :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19
2.6.20 06:38

Dneska 10+4tt, i když dle utz spíš 10+6tt, jinak to mám jak na houpačce jeden den je mi fajn, další den hrůza…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.6.20 06:43

@Sawek krasna fotecka :srdce: más ji krasne vyditelnou, ja trosku horsi nooo, ale i tak mam radost vzdy. Ja zatim nezvracim, spis s emi udela z niceho nic tak spatne od zaludku, ale brzo to vzdy odezni, nekdy se citim zase uplne dobre, jakoby nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.6.20 06:48

Já taky nezvracim, je mi špatně, jsem unavená, byla jdem zvyklá chodit klidně denně 10km procházky a teď jsem ráda kolikrát, že dojdu do obchodu…ale jak kdy, někdy je to úplně v pohodě. A nejhorší jsou teda prsa, ty mě štvou jak pořád bolí…a ještě mám do toho v pátek svatbu a příští čtvrtek prvotrimestralni screening a pátek odběry, to bude náročné :no_mouth: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.6.20 06:53

@Sawek ajaj :D svatbu? tak to bych teďka nedala, i když měla jsem mít svatbu další rok, ale s mimem mě od otho každý odrazuje, tak bude tento rok, ale maličká jen :roll:, každopádně neboj se, to zvládneš. Dnes se jdu na ten první screening objednat do Zlína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.6.20 06:59

No vzala jsem si dovolenou, tak snad to nějak vše půjde, no já byla už na krvi ke screeningu, to mám i tu fotku z utz, kdy máš termín, já dle MS 26.12., dle prvního utz 25.12…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.6.20 07:09

@Sawek ja jdu na krev tedka ve ctvrtek ke svemu lekari. Na kliniku na screeningy se teprve tedka budu objednavat. :kytka: termin bych mela mit 31.12. 20 :) :) Silvestr jak ma byt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.6.20 07:10

@Sawek jen teda na strankach maji napsane, ze do 15.6. nesmi prijit zena v doprovodu :,( a chtela jsem vzit pritele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.6.20 07:15

Já jdu 11.6. a přítele mít s sebou můžu, tak jsem ráda, je to všude jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.6.20 07:18

@Sawek tak to se mas :-) no třeba me objedna po 15 tem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.6.20 07:21

Tak chodí se myslím nejdýl v 14tt, tak je to asi reálné, já jdu dost brzy právě, měla bych být 11+6tt, zrovna tenhle první screening je fakt pěkný, já pak budu mít asi smůlu u dalších, ty dělá moje Dr, a prý už teď na utz doprovod nechce, u syna jsem byla snad jednou i s mamkou mimo screening, ale jsou bývalé spolužačky :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
2.6.20 07:28

@Sawek Já mám svatbu v sobotu, jsem v 10.tt :D To jsme na tom si podobně. Celou dobu mám strach, že tam vrhnu, ale musím teda říct, že zatím mi bylo trošku blbě jenom jenom jednou a to asi před dvěma týdny. Tak snad to vydrží a blbě mi alespoň do té soboty nebude. A jsem také zvědavá, jak to utajím :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.6.20 07:31

@Kolicek95 no já mám spíš strach, že budu unavená a usínat a ještě chlap přišel včera s tím, že má celý den pršet, tak už jsem si říkala, že se fakt musí po…všechno, máme mít obřad na louce…:no_mouth: :joy:měnili jsme místo, matriku, xkrat počet lidí no děs:joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.6.20 07:32

@Kolicek95 jinak my to už budeme muset říct, protože bychom to neutajili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.6.20 07:33

@Sawek ty brdo :D tak snad se Vám den vydaří a hlavně tobě bude dobře :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu