100% cikorkové kafe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barunkaska
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 25.02.17 12:21
100% cikorkove kafe

Dobry den, prosim nevite nekdo zda se da treba v tescu nebo kaufu, albertu sehnat cikorka, cisty cekankovy koren bez obilovin. Drzim protikvasinkovou dietu a sehnat nekde jen cistou podobu je docela umeni. :( :( :,(

Reakce:
Petulda269
Kecalka 192 příspěvků 25.02.17 12:27

100% čekanka je Karo (nikoliv Caro) od Kávovin a přijde mi docela běžné, takže by mohlo být i v supermarketech (mám dojem, že jsem ho zahlídla v Tescu, ale ruku do ohně bych za to nedala). Prodejna zdravé výživy bude sázka na jistotu (teda aspoň tady u nás ho mají běžně) ;)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 25.02.17 12:30

Dekuji. Vidite ja probehla 4 zdrave vyzivy a nic. :,( Snad bude v tescu, mam docela abstaka a to v tom neni kofein :-D

Petulda269
Kecalka 192 příspěvků 25.02.17 12:35

Teda to máte mizerně zásobené zdravé výživy. Teď jsem ho ještě zkusila hodit do heureky a nabízí se tam hlavně v lékárnách, takže taky můžete zkusit. Držím palce ať seženete ;) Já teď taky v těhotenství piju místo kafe Meltu, ale ta je líp dostupná.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 25.02.17 12:39

To teda, vsak se mi pomalu vysmaly ze to neexistuje. Dyt se to driv pilo ve velkym a ted jako by to nikdo nepil? Tak snad to nekde najdu :(

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34461 příspěvků 25.02.17 18:32

Ja myslim, ze neco takoveho je ted v globu v akci.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >