1000 ml balení šamponu

SAJ
6449
7.10.20 10:15

1000 ml balení šamponu

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Nemáte tip na velké balení šamponu ve slušné kvalitě? Kupovala jsem Dermacol 1000 ml, ale asi ho přestali vyrábět a tak jsme nahraní. Zkusila jsem koupit v dorgerii Lilien, ale je to bída…

Kupovat 250 ml balení je u nás zbytečné, tři pubertální potomci vypatlají cokoli za pár dnů (a mně se nechce produkovat tolik plastového odpadu), takže jsem zjistila, že ideální je litrové balení s pumpičkou.

Jenže jak jsem pátrala, našla jsem jen velmi levné produkty, kterým až tak úplně nevěřím, a pak zase velmi drahé produkty za mnoho set, které jsou pro naše potřeby zcela zbytečné. :)

Jen pro rýpaly (a Ou), já si myji hlavu většinou mimo domov a to používám aussie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1225
7.10.20 10:24

Ahoj, právě s pumpičkou v 1l balení jsem viděla Head and Shouders :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18793
7.10.20 10:25

Koukni do nejakych kadernickych potreb, pokud mate v okoli, nebo na eshop. Ja tam brala i 5 litrove kanystry samponu :mrgreen: pro ta kadeřnictví maji vsechno ve velkych balenich, tam se nevyplatí nakupovat po malych lavičkách a kvalitou je to taky kolikrat lepsi nez sampony z drogerky, i kdyz vezmes neco obycejnejsiho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
7.10.20 10:26

Kupuju si Redken litrové balení šamponu i balzámu. Nevím, jestli je pro tebe drahý, ale je kvalitní, vlasy jsou po něm super a vydrží několik měsíců i když si myjeme vlasy obden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2514
7.10.20 10:27

Z těch běžných značek dělají litrovky Matrix nebo Wella (třeba tady a tady ), případně bezobalové obchody mívají klasické kopřivové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
7.10.20 10:42

Nemáš v okolí bezobalový obchod? Tam si tu jednu litrovku můžeš zajít naplnit nekonečněkrát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6449
7.10.20 11:00
@vedma007 píše:
Nemáš v okolí bezobalový obchod? Tam si tu jednu litrovku můžeš zajít naplnit nekonečněkrát ;)

Netuším, určitě se zkusím podívat. Jenže teď mi to nepomůže, potřebuji objednat online.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16689
7.10.20 11:12

Já kupovala od kadeřnice a vydržel dlouho. Za tu cenu se to zdálo drahé. Ale stačil hrášek šamponu a umylo to líp než šampon z drogerie. A taky to kadeřnice nedávala s komerční přirážkou, ale domluvila jsem se s ní, když objednávala k sobě do salonu.

Ale u vás je to asi stejné jako u nás, když jsme byli menší. Problém není malé balení, ale to, že si každý nalije velké množství. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16689
7.10.20 11:14

Jinak mají tady. A můžeš objednat online i s teta kartou https://www.tetadrogerie.cz/…900ml-citrus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.20 11:17

Goldwell dělá skoro všechny šamopony i v 1000 ml lahvích, a pozor, s pumpičkou :palec: Já mám nejradši řadu Rich Repair pro poškozené vlasy. Za mě fakt super cena i kvalita - doporučeno od mé kadeřnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3340
7.10.20 11:38

Kupuju si od kadernice Londa sampon za 320… tak nevím jestli je to už moc anebo málo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2080
7.10.20 17:01

Kupuju litrové balení Wella profesionals elements i kondicionér, stačí menší množství než běžných prostředků, vlasy se krásně rozčesávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama