10000 kroků denně - hubnutí???

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
4507
3.1.22 19:11

Jsem na RD a mám denní průměr 13 tis kroků. Z toho teda nehubnu, až potom, co jsem začala běhat, šla váha dolů, momentálně za 4 měsíce 7kg. Dokud jsem jen chodila, nezhubla jsem nic. Stravu jsem nezměnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
3.1.22 19:26

Opravdu tu všichni naťapete 10k kroků každý den, když píšete, že je to naprostý základ, standard a stejně přirozené jako si čistit zuby? Já to tedy bez cílené, minimálně hodinové procházky nedávám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9229
3.1.22 19:28

Je to kombinace obojího. Chůze je dobrá, ale měla by být taky v tempu. Procházka rychlostí 2km/h je o ničem. Já chodím s hůlkami a sama. Když jsem chodila obden a upravila jídlo, tak jsem hubla. Jídelníček musíš mít taky dobře postavený. Možná jíš málo a moc pečiva třeba. :nevim:

U mně je největší problém víno nebo pivo večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28717
3.1.22 19:31

@Jahru já jo, kolikrát i víc a to už sem na konci těhotenství a sem lina a pomalá :mrgreen: stačí 2× za den běžet ke škole pro dítě, doprovodit na trénink, jít nakoupit, k doktoru apod, se to nascita, každý den je něco, plus doma běhat kolem batolete, to je hned, běžně se mi načte klidně 10km denně a to se ani nemusím snažit o nějakou cílenou procházku navíc. V práci sem měla 10k kroku do oběda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4277
3.1.22 19:32

Takhle jsem zacinala hubnout ja. Upravila jsem jidelnicek a zacala chodit, pak i cvicit a vaha dolu sla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7700
3.1.22 19:39
@Verurizeckova píše:
Jsem na RD a mám denní průměr 13 tis kroků. Z toho teda nehubnu, až potom, co jsem začala běhat, šla váha dolů, momentálně za 4 měsíce 7kg. Dokud jsem jen chodila, nezhubla jsem nic. Stravu jsem nezměnila.

Protože měnit stravu je nesmysl, pokud se člověk relativně zdravě stravuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
3.1.22 19:40

@Jahru záleží co děláš za práci nebo jak akční máš malé děti. Dnes mám například lehce přes 14000 a to jen z obíhání a tedy jedné procházky a hřiště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
3.1.22 19:42

Diky všem… Ja teda když nejdu cilene sama na prochazku (coz se mi povede tak jednou týdně, když muz hlida děti), tak mam kolem 5000, a to mi prijde, že si za cely den nesednu.

Proto mě zajímá, jestli by navýšení na 10000 kazdy den pomohlo…jeste ale nevím, jak to provést 🙈

Stravu mam OK myslim, pecivo moc nejim, jinak zelenina, ovoce, maso, přílohy primerene, vločky,… ale nekdy hresim čokoládou…tak tu budu muset jeste vynechat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3970
3.1.22 19:43
@4Mia píše:
Ahoj holky, podařilo se vám někomu zhubnout pomocí navýšení počtu kroků za den, např na 10000? A stacilo tech 10000 kroků mit proste dohromady za den, nebo v tom musela byt nejaka cílená sportovní aktivita (např 6000 kroků v kuse - to je cca hodina chůze)? A jak rychle/pomalu hubnutí šlo? A dieta k tomu nějaká nebo jen ty kroky? Uff… Dekuji za odpovedi :*

Ne, z toho nezhubneš. Zlepšíš fyzičku, ale hubnutí je z 80 % o jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
3.1.22 19:44

@janickaIII
@Kriss Tina
Právě, že sedím doma na home office a děcka jsou kompletně sebeobslužná a mám obavu, že kdybych je chtěla vodit do/ze školy, tak to moc neocení :mrgreen:
Takže musím cíleně, což se ne vždycky chce, když je venku tma. A pak teda doháníme o víkendu, ale ten to nezachrání. V létě je to mnohem lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5142
3.1.22 19:58

@4Mia

Tak s těmi dětmi víc choď. Pro většího koloběžku, odrážedlo, cokoliv, pro mladšího odrážedlo a kočár a tradáá - nejdřív procházka, teprve potom hřiště. Když to tak budete dělat každý den, stane se z toho rutina, ani je nenapadne, že by to mohlo být jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
3.1.22 20:06

Po koupe psa mam uz 1,5 roku 15tis kroku denne. Bohuzel to opravdu nevedlo k tomu abych zhubla ty sve posledni 3kg. Ale vyradila jsem cukr a lepek a po mesici byly pryc… jinak mam cely zivot zdravou stravu, zadne extremy. Po 40citce neni metabolizmus ono a ukladalo se mi vse stresove do bricha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42133
3.1.22 20:08
@Jahru píše:
Opravdu tu všichni naťapete 10k kroků každý den, když píšete, že je to naprostý základ, standard a stejně přirozené jako si čistit zuby? Já to tedy bez cílené, minimálně hodinové procházky nedávám :nevim:

Ano, cestou do práce a z práce úplně běžně. Je to základ k tomu, aby člověk jen neseděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
3.1.22 20:12
@jkra píše:
Ano, cestou do práce a z práce úplně běžně. Je to základ k tomu, aby člověk jen neseděl.

Trabl je, že to mám „do práce“ z postele přesně 36 kroků :D Když to vezmu přes koupelnu a pro kafe, tak dvojnásobek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
3.1.22 20:14
@Jahru píše:
@janickaIII
@Kriss Tina
Právě, že sedím doma na home office a děcka jsou kompletně sebeobslužná a mám obavu, že kdybych je chtěla vodit do/ze školy, tak to moc neocení :mrgreen:
Takže musím cíleně, což se ne vždycky chce, když je venku tma. A pak teda doháníme o víkendu, ale ten to nezachrání. V létě je to mnohem lepší.

To ti naprosto rozumím, před dětmi jsem to měla stejně. A v zimě to byl děs. Ale koupila jsem si aspoň orbitrek a vždy si k němu pustila film. To byla pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat