10+1tt, bolest v kříži, je to OK?

Anonymní
27.11.19 17:32

10+1tt, bolest v křížích, je to OK?

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Už druhý den mě bolí v krizích. Jsem 10+1tt. Trpěla jsem na to dost i při menses. Čekám jednovaječná dvojčata. Včera jsem byla na kontrole a vše OK, bolest začala az včera odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

27.11.19 18:40

No mění se těžiště těla hnedka od začátku, i když jsi zatím třeba nic nepřibrala na kila. mě záda začly zlobit dost brzo. takže nevim, co ta bolest znamená. ale bacha na vyjetí křížokyčelního kloubu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 18:42
@Normalnimatka píše:
No mění se těžiště těla hnedka od začátku, i když jsi zatím třeba nic nepřibrala na kila. mě záda začly zlobit dost brzo. takže nevim, co ta bolest znamená. ale bacha na vyjetí křížokyčelního kloubu.

Nevim jestli je to ono, ale boli me to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 21:56
@Anonymní píše:
Nevim jestli je to ono, ale boli me to :nevim:

on to má každej asi jinak. bolí tě to furt? nebo při nějakejch pohybech? spíš tam jakože bodne, nebo stálá bolest? nějaký polohy vaděj? zkus to vypozorovat a třeba za někým zajít. ono je problém, že s těhotnejma se skoro všichni bojej cokoliv dělat. ale některý, spíš třeba maséři mimo nemocniční zařízení, maj občas fajn metody;)
a na noc doporučuju dávat si mezi kolena polštář, něco, abys měla ty nohy a kyčle v rovině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 22:38
@Normalnimatka píše:
on to má každej asi jinak. bolí tě to furt? nebo při nějakejch pohybech? spíš tam jakože bodne, nebo stálá bolest? nějaký polohy vaděj? zkus to vypozorovat a třeba za někým zajít. ono je problém, že s těhotnejma se skoro všichni bojej cokoliv dělat. ale některý, spíš třeba maséři mimo nemocniční zařízení, maj občas fajn metody;)
a na noc doporučuju dávat si mezi kolena polštář, něco, abys měla ty nohy a kyčle v rovině.

Ahoj, mezi nohy na noc mam perinu a spi se mi krasne, ono ta bolest je velka vetsinou vecer, vzdy, kdyz cely den neco delam, nebo jedem na vetsi nakupy kde se zdrime ze dve tri hodky, kde porad chodime a nesednu si :nevim: asi ze se najednou vice hybu? Boli to dokud se nevyspim a rano nic neboli.. Ale to pretaceni v posteli, kdyz si sednu.. To je fakt mazec :lol: rekla sem si, ze cely den nic delat nebudu jen odpocivat, obed sem mela navareny na dva dny, tak jsem se sla jen trochu projit a jinak jela telka a leharko :lol: a nic nebolelo tak nevim :P

• Nahlásit
  • Citovat
28.11.19 22:48
@Anonymní píše:
Ahoj, mezi nohy na noc mam perinu a spi se mi krasne, ono ta bolest je velka vetsinou vecer, vzdy, kdyz cely den neco delam, nebo jedem na vetsi nakupy kde se zdrime ze dve tri hodky, kde porad chodime a nesednu si :nevim: asi ze se najednou vice hybu? Boli to dokud se nevyspim a rano nic neboli.. Ale to pretaceni v posteli, kdyz si sednu.. To je fakt mazec :lol: rekla sem si, ze cely den nic delat nebudu jen odpocivat, obed sem mela navareny na dva dny, tak jsem se sla jen trochu projit a jinak jela telka a leharko :lol: a nic nebolelo tak nevim :P

jasně, no..tak se prostě šetři… nemůžeš jen ležet celý těhotenství, ale střídat odpočinek s nějakou přiměřenou aktivitou, protáhnout se na balónu, zatančit si, projít se a uvidíš. dost možná to bude bolet jen teď, při tý změně těžiště, než si tělo nějak zvykne, a nebo taky pořád a čím dál víc:D toť otázka.
ještě můžeš zkusit nějaký těhotenský cvičení, sestavičky jsou i na youtube. mně osobně nedělalo dobře ani tohle. naprosto jsem nesnesla polohu na zádech. tak přeju co nejpohodovější těhotenství:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama