10,5 měsíční miminko - odstavení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misgwa
Stálice 98 příspěvků 19.12.17 13:01
10.5 měsíční miminko odstavení

Dobrý den maminky už jsem zoufala :,( dcera ma 10.5 měsíce a stále se budí co 2 hodiny na kojení ale jen jsi cucne a spinká dal.ale ja už prostě nemůžu. spinkáme spolu v posteli postýlku nemá ráda. ale ja už bych se taky chtěla vyspat a ne byt druhý den jak chodící mrtvola. přes den ji to vůbec nezájma jako nějaký kojení ale v noci to vyžaduje hodně. a tak moje otázka zda ji nemám odstavit? mela jste to nektera taky tak? jo UM nechce zkoušela jsem všechny druhy a nic tak ani nevím cim nahradit. večer jsi da kaši a sni celou porci bez pomalému děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5534 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 13:08

@misgwa
Klasika,delaly.mi to obe dcerky.Ta mladsi ted rok a pul.Je odstavena cca 2 tydny.Ale kvuli necemu jinemu, nez nocni vstavani. Nicmene obe se budily cca kazde 2-3 hodky na cucnuti.
Zadne UM nechtely, videly flasku a hysterak.
Proste dokud bylo prso, tak chtely jen to.
Kazdopadne po odstaveni zacaly.spat celou noc cca do tydne a UM take bez problemu.
Proste,jak.ne­bylo.prso vubec, tak UM a spanek nebyl problem. Stacilo jen vydrzet prvnich par dnu a noci place, ale pochopoly to nakonec obe.
Jen podotknu odstavovat jsem.nechtela.ani u jedne, snazila jsem se vydrzet. U obou zasahla vyssi moc a nemoc a ja odstavit proste musela. Takze bylo vyreseno.

misgwa
Stálice 98 příspěvků 19.12.17 13:12

Děkuji za odpověď ja už taky nemám toho mlíčka tolik prsa se mi skoro vůbec nenalejou. a mužů se zeptat kdy jste dávala Um? jako před spaním? to ma mala kaši a pak kdy? az ráno…

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 19.12.17 13:27

U nás pro noční odstavení pomohlo, když s nimi spal manžel. Šlo to úplně bez řevu, prostě jak tam byl on, tak prso nechtěly. Já jsem se vrátila z vyhnanství v obýváku asi za dva týdny a pohoda. Přes den jsem kojila dál. :kytka:

misgwa
Stálice 98 příspěvků 19.12.17 13:33

Fakt tak to máte dobrého manžela mne s tim nikdo nepomůže. a už jsi to v noci nevyžaduje?

sara1000
Kelišová 5534 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 13:36

@misgwa
Ano, to js. mohla. napsat. K male cca 3 noci vstaval manzel a bylo hotovo.Na neho to nezkousela.
Nicmene v 17:30 dostala kasi/polevku, proste veceri. A v 19:30 jsem.ji dala mleko do postylky a u neho proste usnula.
Pak ho dostava rano okolo 6:00,kdyz se vzbudi. Jinak az rano, ldyz vstavame do skoly.

sara1000
Kelišová 5534 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 13:38

@misgwa
Musis vydrzet a proste nedat. Prpste si rekni, ze v noci se nekoji a nedej.Ono to vypada prvnich par noci, ze je to horor.Ale nakonec i ona pochopi.
Ja si take rikala, ze urcite ta nase se to neodnauci.Ale take to slo. U obou ;)

Netopirek
Echt Kelišová 7623 příspěvků 19.12.17 13:47

U nás pomohla postýlka. Nakojila jsem dala do postýlky. Ze začátku jsme jí do postýlka dávali spící. A ona jak mně necítila, tak se tak často nebudila. V roce jsem odstavila úplně a uspávala pomocí Estvillovi metody.

misgwa
Stálice 98 příspěvků 19.12.17 14:33

A jak Vam to dlouho trvalo..?asi hodně utěšovat co..?nechci ji nechat vyplakat.

Netopirek
Echt Kelišová 7623 příspěvků 19.12.17 14:46

@misgwa záleží jestli jí budeš utěšovat ty a nebo chlap.
Ona z tebe to mlíko cítí. Takže bude u tebe plakat dýl než u chlapa, ze kterého mléko necítí.

Jinak u nás to trvalo první noc 15min, druhou 10min. Třetí ticho.

Hadumi
Extra třída :D 13173 příspěvků 19.12.17 14:46

Nám pomohlo dát do jiné místnosti a v noci k ní stával tatínek.

misgwa
Stálice 98 příspěvků 19.12.17 15:35

Tak jsi myslite ze k tomu musí byt tatínek? nebe to zvládnu sama.

Netopirek
Echt Kelišová 7623 příspěvků 19.12.17 17:52
@misgwa píše:
Tak jsi myslite ze k tomu musí byt tatínek? nebe to zvládnu sama.

Já to zvládla bez tatínka ;)

misgwa
Stálice 98 příspěvků 19.12.17 18:43

A za jak dlouho?

Netopirek
Echt Kelišová 7623 příspěvků 19.12.17 19:52

@misgwa u nás tři dny. Ale já to rovnou vzala i s přestěhováním do postýlky. A dceru jsem nechala vyřvat. Ne vyplakat, ale vyřvat jo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama