10.5 měsíční nereaguje na své jméno

Anonymní
4.8.20 14:33

10.5 mesicni nereaguje na své jmeno

Ahoj všem, mám holčičku 10,5 mesicu a vůbec nereaguje na své jméno, od mala ji rikame pouze jménem- žádné princezno atd ale nic. Vůbec se nepodiva, není to že by neměla čas, když řeknu kde je náš pes tak se podívá a hledá ho hned, už i ukáže prstem.
Určitě slyší když řeknu udělej paci, papa udělá, jak dělá lev tak zahulaka, umí i rybu. Doktorka na 10 mesicni naznacovala, že ji bude hlídat, že tam je lehký náznak autismu-to ještě nedelala pacipaci, lva atd, ale mi příjde ted docela normální, rozumí některé slova když řeknu tak se podívá už i ukazuje.
Prosím o názor, kdy vaše děti začali chápat své jméno? Myslíte že to jde naučit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4192
4.8.20 14:36

V 10ti měsících náznak autismu? Bože, vyměnila bych doktorku… :zed: Každý dite je jiný. Dcera na jméno slysi, má necelých 8 měsíců. Ale za to třeba nic moc neříká, zvuky vydává, ale že by něco vyloženě kecala to ne. A fakt si nemyslím že by měla být nemocná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 14:41

@mackA159 na 8mesicni byl taky problém, že neslabikuje, v 9.5 začala baba, bla bla tak jsem se těšila na 10 mesicni, že to už dělá a zase bylo špatně to jméno:( měnit se mi ji moc nechce - na nemoci je extremne poctiva - crp, vytery, nedává hned atb atd. Ale zase mě asi hodně stresuje :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1329
4.8.20 14:41

Poradím ti jedno, změn doktorku. Moje neteře/synovec ještě v roce jim bylo jedno, že na ně někdo volá jménem a autismus nemají. Fakt tyhle tabulkové doktorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
4.8.20 14:51

Mluvit o autismu v 10 měsících je hodně odvážné :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
4.8.20 14:55

Změn doktorku..dcerla je normalni:) mám syna kterému je 13 měsíců a říká jen tata..taky vůbec nemluvil do roka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
4.8.20 14:59
@Anonymní píše:
@mackA159 na 8mesicni byl taky problém, že neslabikuje, v 9.5 začala baba, bla bla tak jsem se těšila na 10 mesicni, že to už dělá a zase bylo špatně to jméno:( měnit se mi ji moc nechce - na nemoci je extremne poctiva - crp, vytery, nedává hned atb atd. Ale zase mě asi hodně stresuje :zed:

Tak v tom případě moje dcera má velkej náběh na autismus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Protože nic takovýho jsem od ní neslyšela. Jen křičí, a vrčí, hrčí, směje se :lol: slabiky neříká žádný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
4.8.20 15:22

Změň doktorku, vidím u ní náznak autismu. :lol: Můj kluk v 10,5 nedělal nic z toho, co dělá tvoje malá a na jméno fakt nereagoval, kdyby ho paní doktorka tehdy viděla, byl by jasnej. :D A ne, má dva roky a z autismu ho fakt nepodezírám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 16:10

@Trashpanda
Abych ji nekrivdila tak nerikala náznak autismu, ale autistickych rysu, ale to asi vyjde nastejno v tom, jak mě nasadila cerva do hlavy.
Mám pocit, že jak v 8 mesicich neskabikovala, tak už se to u ní veze, na 10mesicni se ptala vlastně jen na otázky o autismu - to jsem zjistila až doma, když jsem si o tom zacla číst, řešila sdilenou pozornost, jestli se mnou dělá kutulu balónem, jestli se spontalne raduje a takové otázky..
Trochu jste mě uklidnily, moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
160
4.8.20 19:26
@Anonymní píše:
@Trashpanda
Abych ji nekrivdila tak nerikala náznak autismu, ale autistickych rysu, ale to asi vyjde nastejno v tom, jak mě nasadila cerva do hlavy.
Mám pocit, že jak v 8 mesicich neskabikovala, tak už se to u ní veze, na 10mesicni se ptala vlastně jen na otázky o autismu - to jsem zjistila až doma, když jsem si o tom zacla číst, řešila sdilenou pozornost, jestli se mnou dělá kutulu balónem, jestli se spontalne raduje a takové otázky..
Trochu jste mě uklidnily, moc děkuji :srdce:

To jsem ráda. :) Tohle je fakt hloupý přístup a mohlo by jí být jasné, že když začne o autismu, většinu maminek pěkně zneklidní. Můj syn začal slabikovat až těsně před prvními narozeninami, v 8 měsících byl od toho hooodně daleko. Celkově mi to přijde, že se ty mimina až moc řeší, mají pomalu víc deadlinů než ředitel banky, a je z toho jen stres. Kašli na ni a užívej si malou. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
22.8.20 12:32

Ani nevím kdy syn začal na jméno reagovat :D je mu 18 měsíců a když mu řeknu Kubo tak to musím někdy 15× zopakovat než se vůbec otočí protože ho zrovna zajímá něco důležitějšího :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama