108 kilové maminky, pojďte hubnout se mnou:-)

Anonymní
13.6.15 09:36

108 kilové maminky, pojďte hubnout se mnou:-)

Ahoj všem. název je jasný. Jsem na mateřský a na tohle číslo jsem se prachsprostě vyžrala. Nemůže za to ani jedno těhotenství, ale já sama. Miluju jídlo a sladký. Ale musím s tím už konečně něco udělat. Půjdu příští rok do práce. Nikdy jsem hubená nebyla, ale co bych dala za mých 85kg. Jo a měřím 167. Budu moc ráda, když tu najdu spřízněnou duši a budem si psát a podporovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2436
13.6.15 09:49

Ahoj. Jsem na tom podobně, ale hubnu z 91 kg. Taky jsem ujížděla na sladkém. Hubnout se mi nedařilo, tak jsem před 3 týdny šla k obezitologovi a mám 3 kg dole :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8724
13.6.15 09:56

Milá anonymní, napsala jsi to moc hezky - upřímně, žádné výmluvy :potlesk: Nejsem silná, takže ti nebudu dělat parťáka, ale moc ti držím pěsti, ať se ti povede zhubnout :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
13.6.15 09:57

Tak te jen podporim ☺ nemela jsem teda 108, ale 94 kilo po porodu, jse 7 mesicu po a mam 59 kilo, nikdy jsem nebyla hubena taky. ale zacla jsem normalne jist, nekkdy zhresim a cvicim trikrat tydne s trenérkou. Kdyz se chce vsecko jde, drzim palce, ta to zvladnes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
13.6.15 09:59

Ahoj, ja jsem se vypracovala na 98 kg a muze za to moje pilnost se napapat :-)
Pred 3 tydny jsem se rozhodla nejist pecivo a brambory a zhubla jsem 2 kg, jenze minuly tyden jsem byla na dovolene, tak to azse povyskocilo, ale uz jsem najela na puvodni zamer…
Mas nejakou specialni dietu nebo jen zmena jidelnicku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.15 10:13

Díky moc všem. Nemám žádnou dietu, chci prostě změnit jídelníček, vynechat tu spoustu sladkostí…najíst se ty tři hoďky před spaním a ne na noc…tohle by všechno pro mě byly pokroky…jen ta pevnů vůle…

• Nahlásit
  • Citovat
396
13.6.15 10:15

No moji motivaci je, ze musim zhubnout, nez pujde mala do skolky, aby se ji deti nesmaly, ze ma tlustou mamu… Mam na to 2 roky, ale znam se, uz pres 10 lety bylo pozde zacit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
13.6.15 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj všem. název je jasný. Jsem na mateřský a na tohle číslo jsem se prachsprostě vyžrala. Nemůže za to ani jedno těhotenství, ale já sama. Miluju jídlo a sladký. Ale musím s tím už konečně něco udělat. Půjdu příští rok do práce. Nikdy jsem hubená nebyla, ale co bych dala za mých 85kg. Jo a měřím 167. Budu moc ráda, když tu najdu spřízněnou duši a budem si psát a podporovat.

Ahoj, to co jsi napsala přesně sedí na mě. Já jsem začala hubnout začátkem května. Měla jsem 109kg. Teď mám 101kg. Ráda bych se dostala na svou váhu před těhotenstvím, což bylo 82kg. Každý den cvičím. Trochu jsem omezila množství jídla a jde to. Taky jdu za rok do práce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
13.6.15 10:17

Moc ti držím palce a věřím, že to dokážeš. Největší krok je rozhonout se, že to chceš změnit. A ten už máš za sebou. Ted je potřeba najít systém, který ti bude vyhovovat, abys u něj vydržela minimálně napořád.

Já jsem se k hubnutí odhodlala v neděli před týdnem. Prostě jsem si řekla stop. A to nemám nadváhu, jen vím, že můžu a chci vypadat líp. Miluju jídlo a miluju sladké. Ráno, večer, v noci, kdykoli!!! Ale… jídlo je chvilkový zážitek, jenže kila zůstávají nebo dokonce narůstají i dlouho po tomhle zážitku.. to si opakuju vždy, když mám chuť na nesmysly, které mému tělu nedodají žádné živiny, jen vyvolají pocit extáze a pak.. už nic.. až na ta kila. Třeba ti taková berlička taky pomůže k tomu setrvat a jít dál za sebou samotnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 10:39

Ahoj, taky drzim prsty, at ta kila lezou rychle dolu. Ja kdyz se rozhodla zhubnout, potrebovala jsem trosku pomoct navest jak se stravovat. Co varit a jak kombinovat. A take trosku obohatit jidelnicek, jelikoz jsem si na veceri neumela predstavit neco jineho nez chleba s necim (zeleninou, sumkou atd…)a pak se mi dostala do rukou knizka od A. Macingove. Zkusila jsem ten jeji ocistny program a slo to. Mozna az budes mit chut, zkus se na to mrknout. Je to docela zajimave a taky spousta receptu, ktere jsem normalne zaradila do jidelnicku :) a hlavne znam i z okoli kamaradky co se podle toho zacaly stravovat a ono to jaksi funguje. Drzim prsty a pisni jak pokracujes :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 12:19

Ahoj taky se přidám. Mám sice o fous mín, ale účel hubnout mám stejný :mavam: po dítěti jsem se vyjedla (doslova) na 76 kg. :oops: Je potřeba s tím něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
13.6.15 12:25

Ahoj, hlásím se! Při 172 cm 90 kg. U mě je ten problém, že celý den se držím a večer, když prtě usne, tak mejdaním:))) v ledničce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.15 12:25

Já mám teda 150 kg, i z důvodů nemoci, hubnu pomalu… ale teda z toho že se dítěti budou smát strach nemám… to by neskončilo nikdy, děti se smějou kvůli všemu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.15 16:45

Já začla pri 100kg, teď mám o dost méně (no dost :nevim), jen ten prvotní impuls byl těžkej.. Zatím jako anonym A., kdyby byla uzavřenka, tak se odtajním :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.15 17:27

Ahoj všem…tady zakladatelka…holky co třeba snídáte, svačíte…vážíte si jídlo?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama