10 dní zpoždění, testy negativní ani krev :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

šárka9214
Nováček 8 příspěvků 04.05.18 21:37
10dni zpozdeni testy negativní ani krev :/

Zdravím mám dotaz který se ru ukazuje docela dost často třeba najdu k sobě rovnou snazilku :(
Doktor mi nasadíl gynprodyl 31.1. Jsem začala brát během 3 dnů jsem ro dostala a MS trvala 12 dní silné poté jsem volala dr a dr říkala ať na 14dni vysadím a pokud nedostanu MS ať prijdu 15.3 sem dostala vyvolávacku a 22.3 MS přišla a zvali 6dni další ms měla přijít kolem 25.4 a nikde nic :( od 27.4 obden jsem spinila ale ne nikdy tak aby MS se rozjela pak jeden den klid a pak zas špinění ( bolí podbřišek, prsa jsou nějaká těžší :/ žíly naběhly, porad bych spala ) tak jsem navštívila 3.5 gyndu ale v pul 7 večer protože měl do 7 a na ultrazvuku byla hodně vysoká sliznice a neřekl mi nic zda tehu nebo ne jen ze tam nic zatím nevidí a buď ms přijde nebo ne… Sestra mi v 7 večer odebrala krev kterou posílali až druhý den na rozbory dneska 4.5 sem volala a testy negativní.. pohlavač byl podle kalendáře 5.4, - 7.4, - 10.4, - 11.4, - 27.4, -1.5 a ovulace měla být od 4-5.4 do 9-10.4
Moje první se také dlouho neukázala až v 6+5 když sem byla :?
Není třeba brzo na testy? Nebo je možnost tehu? Spíš mě děsí vysoko ta sliznice :/

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 04.05.18 21:40

Pokud byla ovulace před měsícem, tak by se ti to opravu ukázalo. Evidentně ale vůbec nevíš, kdy ovulaci máš, ta totiž netrvá pět dní, takže těžko říct.

šárka9214
Nováček 8 příspěvků 04.05.18 21:43

No prave doktorka po vyvolávacCe mi řekla ať prijdu ze mi vezme krev a pokusí se zjistit zda se mi uvolňují vajíčka přišla sem si pro výsledky a doktor mi řekl ze je těžko říct 100% zda jo či ne :think:

lachtanice86
Kelišová 6490 příspěvků 04.05.18 21:53

@šárka9214 jak už bylo psáno. Nevíš jestli vůbec máš ovulaci, ale rozhodně ji nemáš 5dnu. Budeš muset počkat

šárka9214
Nováček 8 příspěvků 04.05.18 22:12

Sem se úplně sekla ovulku mám takhle od 5-12.4 :zed:

Russet
Extra třída :D 11749 příspěvků 05.05.18 06:40
@šárka9214 píše:

Sedm dní?!

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3759 příspěvků 05.05.18 08:39
@šárka9214 píše:

to by mě zajímalo jak jsi na to přišla…

šárka9214
Nováček 8 příspěvků 05.05.18 09:43

Mám appku a podle kalendáře ano ale kdy ji mam nejsilnější je 9,–10.4 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >