10DPO a nepříjemné návaly pocitu na močení

467
5.4.16 19:30

10DPO a nepříjemné návaly pocitu na močení

Ahojky, dnes jsem 10DPO, do dnes na tt stále jedna čárka, ale cca dva-tři dny zpět jsem začala mít takové pocity na močení a nebo jen vžy po pár vteřinách taková nepříjemné návaly pocitu v dolní části podbřišku až dolů - ten pocit bych popsala jako když se vám chce hrozně čúrat, začnete čúrat a po chvilce to hned utnete - a takový pocit jako u toho utnutí mi projíždí od dolní části podbřišku až dolů. A když se mi to rozjede tak pak mám ještě do toho takový stálý pocit že mám plný močák a chce se mi čůrat. Upravdu nepříjemné… Nikdy jsem to nezažila, nemám žádné bolesti ani při močení ani normálně, žádný výtok, svědění ani nic podobného… Mám třeba skro celý den klid, pak mě to chytne a pak to po čase (někdy hodina, někdy víc) odejde.. Nejdříve mě napadlo přízznak těhu, ale vzhledem že jsem už 10 DPO a na testu nic tak to asi tím nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
5.4.16 19:35

To spíš sugeruješ nebo jde o zánět. Pochybuju že takhle časné příznaky těhotenství by si cítila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6802
5.4.16 19:36

Spíš zánět močového měchýře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
5.4.16 19:38

Tohle si opravdu nelze vsugerovat a ani jsem otěhotnění nějak neočekávala… jen jsem pátrala co by mohlo být jinak… kdyby to byl zánět tak to mám ale průběžně stále ne? a ne že mi to chytne jednou za den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
5.4.16 19:44

@zitushe ale lze, to by ses divila. Já měla ukázkový příznaky těhotenství i bez těhotenství. Prostě se na sebe soustředíš. 10DPO se těch pár buněk sotva zavrtalo takže hladina hormonů ani není tak vysoká, pokud by byla tak se to ukáže na testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
5.4.16 19:46

@zitushe ani u zánětu to nemusíš cítit cely den ;) podle toho co popisuješ, bych taky řekla, ze to bude počínající zánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
5.4.16 19:48

@paola white To mě tak obtěžuje když mě to chytne že v tu chvíli ani nevím že jsme se o nějaké miminko snažily, snad sama vím nejlíp co cítím a když těě to začne otravovat ve spěchu kdy nemáš čas nad ničím takovým přemýšlet… neslibuju si od toho těhotenství, ale zánět močáku jsem nikdy neměla a všude čtu že to pobolívá nebo i řeže při močení, nevíc si myslím že bych to měla v kuse… :) tak nevím jestli nemůžu být přistydl. ale to bych taky měla průběžně stále :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
5.4.16 19:49

@Tichošlápek tyjo znět jsem ještě nikdy neměla :-/ a při močení to taky nemusí nijak bolet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.4.16 19:51

@zitushe tohle nevypada na tehu ale na zanet nebo nejaky problém :roll:

• Citovat
  • Upravit
12746
5.4.16 19:53

@zitushe taky to může být i vaginální zánět. Jako do těla si nevidíš. Pokud je to jak popisuješ tak si vezmi ranní moč a dones jí obvoďákovi, on ti udělá test na zánět. On totiž nijak bolet nemusí. Každý je jiný. Já chcala krev a nic mě nebolelo jen se mi chtělo častěji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
5.4.16 19:55

@paola white já se modlila že mi řeknete spíše jen přistydnutí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
5.4.16 19:55

@zitushe ze zacatku ne. Ja si takhle uhnala pekne hnusný zánět, protoze jsem si nejdrive myslela, ze jsem jen nastydla. Fuj jen si na to vzpomenu. Jestli to bude trvat, tak bych šla k dr, at se to podchyti včas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
5.4.16 20:31

Dobře, tak Vám všem moc děkuji a pak se ozvu co to bylo nebo nebylo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama