10leté dítě - Facebook a zraňování se

Anonymní
6.5.17 10:39

10leté dítě... facebook a zraňování se ....

Ahojky,
dostaly se ke mě dost šokující videa.
10leté díě ma Facebook, to pominu… moje dcera ho má taky, ale máme nastavený určitý pravidla, který dodržuje a já jí hlídám a každý den FCB projedu,,, To 10 leté dítě si hraje s ohromnou mačetou a noži, kterými si „hraje“ píchá do otevřené dlaně mezi prsty… dost často se netrefí a pak na ukazuje, jak mu na s prstů teče krev…
Na Facebooku jsem to nahlásila… neshledali žádný problém.
Rodiče neznám, abych je kontaktovala. Podle mých informací je to problémový kluk, rodiče se o něj moc nestarají, protože mají miminko.
Mám o kluka docela strach. Vždyť to může mít hrozné následky… může se píchnout do tepny… způsobit si jiné zranění… každý mi říká, ať se o to nestarám, že se to obrátí proti mě… ale mě to prostě nedá.
Do školy půjdu až v úterý a do tý doby???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1708
6.5.17 10:49

A toho kluka znas? Chodi s dcerou do skoly? Bylo to jedno video nebo opakovane? Co by se melo do uterka stat :nevim: pokud ti to lezi v hlave tak zkus na fb najit jeho rodice, nebo v telefonnim seznamu podle jmena, ale ti si snad sami vsimnou, ze ma kluk pobodane ruce. Ja bych to asi nechala tak, maximalne zminila ve skole pokud je to spoluzak ze tridy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.17 10:54

No, možná jsem hodně citlivá, ale může se píchnout tak moc, že si nedokáže poskytnout první pomoc a dopadnout to ošklivě :( ta mačeta je fakt mega :(
Tak to asi opravdu nechám být jak mi radí ostatní… a až se něco stane, budu žít s vědomím, že jsem nic neudělala… co bych se starala… není to moje dítě :(

• Nahlásit
  • Citovat
21727
6.5.17 10:55

Není mi jasné, když už ti ten kluk tak leží v hlavě, proč jsi v té škole nebyla už dávno - stačila jsi to probrat s kdekým, teď najednou máš ohromný strach, aby se během víkendu nepodřezal. Že ty sama pravidla porušuješ tím, že necháváš své malé dítě takhle od mala být aktivní na FB, to nechám bez komentáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.17 11:00

Vím o tom od včerejška???
Ano, dcera má FCB, protože bydlíme daleko od babiček a takhle mezi sebou můžou být rycheji v kontaktu… a je hlídaná…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.5.17 11:02

OK, nechám to být… fakt to není moje dítě… rodiče ať si pak nesou odpovědnost…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.5.17 11:03

A navíc mé dceři není 10… ale skoro 14… :) je to mladší spolužák, se kterým se poznala na nějaké společné akci ve škole…

• Nahlásit
  • Citovat
1918
6.5.17 11:06

Pamatuji si, na zakladce jsme podobnou „hru“ delali s kruzitkem. Ale nepamatuji se tedy, ze bysme se nekdy pichli. S nozem je to trochu jiny „level“, ale taky uz jsem videla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22880
6.5.17 11:09

Kdybych znala jeho rodiče, asi bych je na to upozornila. Nebo učitelku. A dceři bych asi doporučila vymazat si ho z „přátel“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.17 11:10

Ja zakladatelku docela chapu.. jde o dite, sice neni jeji ale furt je to male hloupe dite, ktere este nezna co je dobre a co ne kdyz mu to zrejme rodice nevysvetli :/ ja bych skolu informala, nebo snad fakt chcete at si dite nechtene ublizi? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.5.17 11:19

Děkuji, aspoň někdo se mnou souhlasí.
Bohužel tohle máme češi v genech… nestarat se o druhé.
Já bych třeba byla ráda, kdyby mě na podobnou situaci někdo upozornil, než se pak dítěti… v tom nejhorším případě dívat do rakve :(… ano, asi myslím moc dopředu a černě, ale stát se to může… a já jsem hrozně šťastná, že ač mám dceru v pubertálním věku, která se mnou více méně nesouhlasí než souhlasí, tak že za mnou přišla a zeptala se, mami, je to normální???
Kontakt na rodiče nemám a kluka znám jen z vyprávění dcery… prý se o něm baví jako o „magorovi“…a na té akci se prý i divně choval… ale to nedokážu posoudit… nebyla jsem tam :(

• Nahlásit
  • Citovat
6.5.17 11:25

Nebudu se dále skrývat za anonim. Ano my Češi to v genech bohužel máme.. Sobectví a nezájem a pak sedíme doma u zpráv a klepeme si na čelo jak jedna matka nehlídala své dítě a něco se mu stalo a jak by jsme zasáhli atd. a nakonec když se něco stane tak všichni tiše sedí.. Na jednu stranu je pravda že by se lidé neměli do cizích věcí plést, protože se v nedobré obrátí ale jde tu o dítě.. Až uvidíte lézt malé dítě po elektrickém vedení tak ho necháte a odejdete??.. Počkala bych do úterý a zdělila věc vedení školy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
6.5.17 12:01
@Anonymní píše:
Vím o tom od včerejška???
Ano, dcera má FCB, protože bydlíme daleko od babiček a takhle mezi sebou můžou být rycheji v kontaktu… a je hlídaná…

Ty jo, babičku na facebooku bych taky chtěla…

Pokud je to opravdu zdraví nebezpečné, upozornila bych na to ve škole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13175
6.5.17 12:18

Rodice se o nej nestaraji, protoze maji miminko??? 8o Ja osobne bych v utery dala vedet vedeni skoly, taky se mi to nelibi. Kluci v tomhle veku mivaji takove zvlastni zpusoby, jak „prosit o pozornost“ :( Nekdy jsou to hoooodne blbe napady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.17 12:29

Babičku myslím mojí mamku :) a partnerovu mamku… ještě nejsou tak starý :))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama