10 m a nechce domácí ovocné přesnídávky

1228
24.6.15 11:32

10m a nechce domácí ovocné presnidavky

Ahoj holky, už od mala byl trochu problém s jídlem u me 10m dcerky. Teď už jí dobře, ale jen skleničky. Masozel jsem už přišla na pár receptů i domácí, ale teď řeším ovocné. Zkousela jsem různe ovoce s piskotama i, ale nechce. Jen kupovane. Máte nějaký osvědčený tecept na domácí? Nikdy jsem nesladila, na to je ještě malá.
Předem děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38956
24.6.15 11:33

Jaké děláš ty ovocné? Třeba meruňková neslazená je nepoživatelná. A čertvé ovoce jsi zkoušela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22787
24.6.15 11:33

A co ovoce do rukou čerstvé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
24.6.15 11:37

Zkoušela jsem banan s jablickem, jak vařit tak jen strouhat. Do toho i ty piskoty. Hrušku s jablickem. Naskabanej banan. Jiné ovoxe jsem nezkousela, čekám až budou plody na zahrádce. Jinak mám v mrazáku ještě z loňska švestky a meruňky a taky noruvky, ale z mrazáku je to asi blbý co?
Ze skleničky sní všechno krom prichute malin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
24.6.15 11:39

A co zkusit přesnidávky ovocné 100% bez cukru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228

@pikola čerstvě ovoce do ruky ji dávám, ale spíš si s tím hraje a zahazuje na zem. Má zatím jen dva dolní rezaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro

Můj syn začal bojkotovat ovocné domácí přesnídávky v 5m(do té doby je jedl),tak jsem začala dávat syrové ovoce.

• Nahlásit
  • Citovat
1228
24.6.15 11:40

@LLenule111 kupuju jen bez cukru. Teda aspoň to píšou ve složení, že tam cukr není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
24.6.15 11:44

Proč by bylo z mrazáku blbé? A to nesní vůbec žádné ovoce? A předtím jedla? Jinak pokud sní aspoň ty kupované, bez cukru, tak bych to až tak neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
1228
24.6.15 11:45

@Anro ano, s kupovanymi nemá problém. Ale spíš bych chtěla ušetřit :-). Nikdy nesnedla domácí ovoce. Jednou jsem ji teda koupila hamanek a to bylo s cukrem, ale to už neudělám :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
24.6.15 11:50

Zkusila bych jí to dát do skleničky od kupované přesnídávky. Občas to dělá zázraky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
24.6.15 11:51

@Erkata Tak to jo, to chápu, ale nevím už co poradit :nevim: Pokud čerstvé nechce, asi s tím nic neuděláš. Zkus dál nabízet, třeba se to z ničeho nic zlomí :)

• Nahlásit
  • Citovat
1228
24.6.15 11:53

@malinika to už jsem zkoušela a neprošlo to. Už mám jistě zkušenosti když nechtěla domácí masozel, teď už něco jo.
Spíš si myslím, že je to ovoce doma připravené na ni celkem kyselé, tak nemáte nějaké recepty? Jak doma připravujete ovoce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
24.6.15 11:59

Já jsem do domácích přesnídávek hodně přidávala banán (více zralý), ten to vždycky pěkně osladil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
24.6.15 12:01

@Erkata Chce to použít fakt hodně zralé ovoce - z některých jablek se to bez přislazení fakt jíst nedá. Ale jestli jsi říkala, žes tam dala banán, ten by to měl dosladit také.
Jinak já občas do ovocných přesnídávek přidávala sušené ovoce - dala jsem ho vařit zároveň s jablky (většinou hrozinky a nebo datle). A také to krásně přisladily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama