10měsíční díťě je furt unavené a hodně spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NoName88
Povídálka 42 příspěvků 27.03.19 06:58
10měsíční díťě je furt unavené a hodně spí

Holky mám dotaz, měly vaše děti někdy spavější období. Malá 10 měsíců doteď spala 1× denně někdy teda i 2× ale ne dlouho. Někdy za celý den spala 20 minut. Teď pár dni spi přes den hodně a když nespí tak hodně cuca palec a mne si oči. Treba včera po 12h spánku vstala a za 2 hodiny šla spát spala 2 hodiny, po obědě zase spánek na 2 hodiny a šla brzo spát protože byla hrozně protivná. Možná to některé děti tak mají normálně, ale u ní to doteď teda normální nebylo. Dneska mě vytahla v pul 6 a v pul 7 šla znova spát. Myslela jsem že na ni něco leze ale nevypadá to, to už by propuklo. Nebo to může být růstový nebo od zubů nebo jarní únava? Vigantol dávám.

Reakce:
Sue2008
Kecalka 307 příspěvků 27.03.19 07:28

@NoName88 me teda prijde 20 min pres den hodne malo. Jak se zdala pred tim? Nebudila se s brekem atd? Jestli treba naopak nemohla mit predtim nejaky problem (zuby, brisko), to se vyresilo a konecne se muze vyspat :nevim: .

NoName88
Povídálka 42 příspěvků 27.03.19 07:31

Do 4 nesicu spala celou noc od té doby několikrát za noc vzhuru někdy je to lepsi někdy horší, ale přes ten den to bylo jak kdy i když jsem se snazila o nějakou pravidelnost bylo to marný, co sedí a jezdí ve sportaku i v kočáru usíná už výjimečně. V celku napsala přes den max 2 hodiny ale většinou min. Ale pres den spi v kuse to se nebudi.

blumen
Hvězda diskuse 48331 příspěvků 27.03.19 07:34

@NoName88 jako 2× denne 20 minut bylo malo. Spis ted spi normalne :nevim: ale jestli se Ti neco nezda… tak vis. Nekdy zacinaji infekce unavou.

P4ja
Echt Kelišová 8595 příspěvků 27.03.19 07:46

Myslím že je to normální. Taky to občas tak máme, že pár dní nespí moc, a pak si dvakrát ty dvě hodiny dá. Teď jí trápí rýma a asi i zuby, tak v noci cestuje po postýlce a ráno dospává.

katrih
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 27.03.19 07:48

zašla bych k dětské a zeptala se. Když měla dcera cca 5m, tak také začala hodně spát ( víc než bylo obvyklé) nakonec se z toho vyklubal zánět močových cest, nic jiného jí nebylo. Neříkám, že to tak bude u vás, ale jak psali přede mnou, může to být něčeho příznak

lolink
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 27.03.19 08:20

Nezacala se vic hybat? Mne deti zacaly vic spat, kdyz se zvysila fyzicka aktivita.

dickys
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 1 inzerát 27.03.19 09:36

Může dospavat, že předtím spala málo, nebo ji začíná nějaká nemoc, to asi přes net nevyvestime. Jestli máš „blbej pocit“, tak zajděte k Dr. Nebo ještě pár dní počkej a uvidíš. Jinak moje dcera v 10mesicich spala jenom po obědě průměrně 2-2,5h.

Váš příspěvek
Reklama