10tt a bílý řídký výtok zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 10:59
10tt a bílý řídký výtok zkušenost?

Ahojky holky jsem 10tt a spustil se mi bílý řídký výtok bez svědění bez zápachu… Volal jsem k Dr a říkala sestra že pokud Nesvedi a nezapacha že to nevadi… Tak bych se chtěla zeptat zda máte někdo zkušenost jestli i tak radši zajít k dr. Četla sem tady taky aby to nebyla plodová voda… Tak jsem trošku víc na trní aby miminku se nic nestalo… :roll:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 11:01
@Anonymní píše:
Ahojky holky jsem 10tt a spustil se mi bílý řídký výtok bez svědění bez zápachu… Volal jsem k Dr a říkala sestra že pokud Nesvedi a nezapacha že to nevadi… Tak bych se chtěla zeptat zda máte někdo zkušenost jestli i tak radši zajít k dr. Četla sem tady taky aby to nebyla plodová voda… Tak jsem trošku víc na trní aby miminku se nic nestalo… :roll:

To mam cele tehotenstvi ;) je to v pohode :)

Zusanka
Stálice 56 příspěvků 22.08.19 11:04

Ahoj. Pokud se bojíš, raději si k lékaři zajdi, ale já si myslím, že to nic není. Jsem těhotná po čtvrté a bílý výtok bez svědění a zápachu mám pokaždé. Výtok má ochrannou funkci proti různým infekcím. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 11:22
@Anonymní píše:
To mam cele tehotenstvi ;) je to v pohode :)

Děkuji četla sem právě že je to normální že je to ochranej hlen proti infekcím ale občas to mám jak když si ucurnu :rolling_eyes: proto mě to trochu rozhodilo a pknty články s tou plodovkou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 11:26

@Zusanka děkuji i tobě ;) já jsem právě po třetí a ani u jednoho z dětí jsem to nemela proto jsem ze všeho tak vyjukana a člověk m větší strach… :nevim: uvidím kdyby se to nějak zhoršovalo Tak tam skočím ale nechci být za trubku abych tam hned běžela a doktorka si tukala na čelo že čekám třetí a takle plasim…když mi potvrdila tehu vyšla mi i špatně cytologie další Mam mít za 3-6mes ale říkala že vše může být spojené s těhotenstvím :roll:

Agáta 84
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 22.08.19 12:44

Taky ho mám..A teda doktorka mi to podala tak, že by spíš bylo divné, kdybych ho neměla ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 12:47

@Agáta 84 no mě právě taky řekla jen že pokud není problém ve svědění a zápachu tak že je to normální… Že si mám vzít intimku…což je víc než jasný… Ale přijde mi to nepříjemný tak mě to trochu rozhodilo… 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:16

Bílý výtok chrání před infekcí miminka ;) je to v poradku ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:18
@Anonymní píše:
Bílý výtok chrání před infekcí miminka ;) je to v poradku ;)

Děkuji v pořádku tak ať hezký chrání.. :mrgreen: jen mě udivilo že tak ridkej ;)

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 22.08.19 14:14
@Anonymní píše:
Ahojky holky jsem 10tt a spustil se mi bílý řídký výtok bez svědění bez zápachu… Volal jsem k Dr a říkala sestra že pokud Nesvedi a nezapacha že to nevadi… Tak bych se chtěla zeptat zda máte někdo zkušenost jestli i tak radši zajít k dr. Četla sem tady taky aby to nebyla plodová voda… Tak jsem trošku víc na trní aby miminku se nic nestalo… :roll:

Tehotensky výrok někdy je víc někdy míň

Váš příspěvek
Reklama