10. tt – bolesti a píchání v podbřišku

44
29.11.10 13:51

10.týden bolesti a píchání v podbřišku

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jsem 10 týden těhotenství a bolívá mě docela hodně podbříšek je to až takové píchání je to normální? Je to moje už druhé dítě po IVF ale u toho prvního mě to břicho bolívala asi jen 5 týdnů a teď je to skoro pořád a docela mě to děsí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5394
29.11.10 14:04

janulik, no bolesti břicha v těhu můžou znamenat cokoliv…ale píchání jako takové, to si myslím, že je normální, jak se vazy napínají. Já jsem v 8tt a občas mě to taky trápí, někdy i častěji. Pokud nejsou křeče a špinění není důvod proč plašit…i když je to pro nás těhulky hodně těžký. Já mám před sebou první kontrolu, tak jsem taky nervní.
Držím palečky, ať je vše ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13338
29.11.10 14:13

Píchá mě v podbřišku od začátku, hlavně při změně polohy třeba při spaní, nebo při kejchnutí, někdy prostě jen tak. Zatím je miminko v pořádku, jsem v 19.tt, kdyby to zavánělo křečemi, tak spěchej k dr. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
29.11.10 14:25

Ahojky, já jsem taky v 10tt a mám to samé. Když změním polohu , nebo vztanu ze sedu, tak mě píchne v podbříšku nalevo nebo napravo. Je to normální, to se napínají vazy. Měla jsem to samé i při prvním těhu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
29.11.10 16:12

me ted pri druhem tehu taky pekne pichalo v podbrisku, pri prvnim vubec. take me to vydesilo, ale vse ok. Prvni trimestr byl cely hrozny, pichani v podbrisku, bolesti zad ( rano jsem ani nemohla vylezt z postele), nevolnost od rana do vecera… Pri prvnim tehu jsem to neznala. Pravdepodobne to bude od roztahujici se delohy, ale pro tvuj klid to prober s Dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.19 10:53

Zjištěn sifylis

Zdravím holky bylo vám některé diagnostikovan sifylis v 10 tt pri odběru krve?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama