Reklama

11 dní odchází zátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:38
11 dní odchází zátka

Dobrý den, ahoj, už 11 dní mi každý den ráno odchází hlenová zátka. Je toho pokaždé tak od lžičky po lžíci, jak kdy. Odchází od 30+1 (je u mě pravděpodobný předcasny porod) když už je to tak dlouho, je možné že to začne brzy? Třeba i za týden dva? Dnes jsem 31+5. Do 40tt to asi nemám vidět co? :) zatím je to teda pokaždé čiré, říkám si že až to bude s krví tak se to asi bude blížit víc. I když je mi jasné že to není podmínka. A taky vím, že každá to má jinak. Jen mě zajímá jaký je váš názor? Mám to nějak už pomalu očekávat nebo vůbec nemusím? :)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:42

Nebo ne čiré jako bílé ale je to žluté, jen pro upřesnění informací :D čípek mám 20mm už delší dobu a zavádím utrogestan a jim magnezium.
 Zakl.

fidysek
Stálice 73 příspěvků 25.02.18 13:20

A vis urcite ze je to zatka? Me takhle postupne po troskach odtekala plodova voda…

Mia25
Kecalka 348 příspěvků 25.02.18 13:21

A určitě je to zátka? Nemůže to třeba být výtok?

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 25.02.18 13:30

A nebo jen vytéká utrogestan, někam se ten zbytek musí podít.

lady20l
Povídálka 43 příspěvků 25.02.18 13:53

Jak se pozna ze je to zatka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 13:59

No nevím, 31tt je brzy :think: já byla v 31+ na pohotovosti, protože ráno jsem na WC nechala tak asi dvě lžíce (myslela jsem si, že zádky) + se přidali křeče do břicha. Tam mi dali magnesko a porod, mi určitě prej nehrozí. Doktorka mi vysvětlovala, že je to něco nahromaděné vzadu a když zatlačiš tak to vyleze najednou :D omlouvám se, že to popisuju jak Maďar. Vždyť porod v tomhle týdnu je ještě brzy 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 14:11

@fidysek @Mia25 @Karleon @lady20l určitě to je zátka, mám zveřejnit fotku? :lol: je to jako hodně hustý chrchel (omlouvám se za popis). S utrogestanem zkušeností mám víc než dost, ten to určitě není. Vím že je hodně brzy na porod v 32 tt. Ale zastavovali mi porod ve 27+1tt, malý stále naléhá hlavickou na čípek a ten se naštěstí zatáhl na 20mm. Doktoři říkali že už se to znovu může rozjet kdykoliv. Zítra ale i za dva měsíce. No a když jsem Dr říkala o zatce tak mi řekla to samé, že už prostě záleží na malém kdy bude chtít ven. Ale zajímají mě někoho zkušenosti. 11 dní odchází to už je celkem dlouho, vím že se může obnovovat, ale i tak :D a nějak nevím jestli si spíš myslet že to už klidně může do 14 dnů přijít a nebo můžu klidně vydržet do 40tt. Proto se ptám na vaše názory :)

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 17:32

Mě hlenová zátka odcházela 14 dní a poslední den to bylo narůžovělé (s krví) a v ten den jsem jela rodit přišli bolesti a tak :-) takže je možné že klidně můžeš začít rodit teď nebo až za dýl někomu odejde a rodí až za dlouho :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >