11 Dni po revizi náhlé zakrvácení a teplota

139
25.5.20 19:09

11 Dni po revizi náhlé zakrvácení a teplota

Ahoj holky. Muzete mi prosim poradit? Jsem 11 dní po revizi v 9+4.. revize byla provedena o tyden dele. Krvacela jsem jen prvni den revize A jinak vubec… a dnes jsem v praci zakrvacela jak kdybych dostala menstruaci a uz zase nic. Teplotu mam 37. Myslite ze se docistuji, nebo se mam strachovat? K doktorce mam Jit na kontrolu az za tyden.
Moc diky. Je to muj prvni potrat i tehotenstvi? Tak trosku plasim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

379
25.5.20 19:34

@Pufina88 ahoj, raději bych si zavolala na gynekologickou pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
25.5.20 19:52

Myslim ze se docistujes.. 37 neni nic tak neobvykleho a krvacet muzes, ja krvacela docela dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
25.5.20 19:56

@Pufina88 popravdě, zavolala bych si do nemocnice. Pokud by ještě teplota stoupala, jela bych hned. Mě třeba revizi špatně udělali a rozjel se mi zánět dělohy, naštěstí stačili ATB a při první porevizní menstruaci se děloha dočistila a rezidua s ní odešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
25.5.20 20:42

Mysite ze bude stacit si zavolat jen svoji doktorce na gyndu? Nebo proc nemocnice? :O Urcite ji zitra brnknu, jen sem si rikala, zda nekdo z vas s tim nema zkusenosti. Take verim a doufam, ze se jen docistuji.. vim ze krvacet mohu dele. Jen me prekvapilo, ze tyden naprosto bez Obtizi a dneska v praci koukam a rudo.. Uz takhle to psychicky dost spatne nesu a dalsi konplikace mi nepridaji :( Revizi mi delal jeden z nejvyhlasenejsich doktoru tady v nemocnici, tal snad nic nezabedbal a bude vse v poradku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
25.5.20 20:45

@Pufina88 no do nemocnice bylo mysleno tam, kde revizi delali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
25.5.20 20:46

Ale ja to tak mela treba pak v klasickem sestinedeli. Ze jsem krvala treba 3 tydny, pak tyden nic a pak znovu 14dni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
26.5.20 09:23

Tak pry to je jen krev v děloze. Bud odejde sama nebo behem ms. Tak jsem uklidnena, ze ti nic neni. Diky holky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama