11 dní zpoždění, bolest jako při MS, nevolnost testy negativní

Anonymní
7.1.19 23:04

11 dni zpoždění, bolest jako při MS, nevolnost testy negativní

Ahojky,
dnes mi MS mešká už 11den a stále nic :-(
S partnerem se snažíme o druheho prcka, mam 10mesicniho kluka císařem.
MS mela dorazit 27.12 OVU nevim kdy byla. Cyklus mám kolem 23-25dni od první menstruace od srpna po porodu pravidelný bez problémů. Jen při kontrole po 6mesicich našla na děloze myom, při poslední kontrole před 3mi měsíci bylo vše ok.
Test jsem si dělala 5den zpoždění (citlivost 25) a dnes (citlivost 10). Na gynekologie jsem volala v neděli tak mi sdělili, že mám ještě počkat do dneška zda nedorazí.
Tak už ztrácím naději, že by to mohlo vyjít. Od toho 27mého mě stále trápí bolest jako by měla MS přijít a stále nic a k tomu i nevolnost :-/ posledních 5dní mám bílý krémový výtok.
Asi se spíš jen potřebuji vykecat. Je to hrozné stále čekat, člověk má naději, udělá test a prd. Ale potvora stále nikde :-/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

526
8.1.19 00:13

Hele, taky jsem měla cyklus pravidelný, 6 dní po vynechané ms slaboulince pozitivní test. A pak sněhobílo. K dr jsem se dostala až po víc než měsíci a už tam plavala kreveta se srdíčkem. Ten slabě pozitivní byla teprve ovulace, týden po vynecháni! :palec: Takže na cyklus nejde spoléhat. Takže ještě nezoufej :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.19 11:38

No uvidíme, při prvním jsem zjistila tmě jsem trhu až když stále vycházely pozitivní OVU testy, a test s duchem az kolem 6tt :-/ ale to jsem tak nějak podvědomě tusila že to vyšlo :) no tak uvidím, zatím nezbývá nic než cekat :)

• Nahlásit
  • Citovat
2289
23.1.19 09:25

Krásný den,

Můžu se sem přidat? Mám to takové na delší… V prosinci jsem absolnovala IVF, bylo mi odebráno krásných 24 vajíček a po pěti dnech měl být transfér embryjka. Máme jich šest… jenže jsem bohužel dostala OHSS. Docela dost drsné a fakt jsem před Vánoci trpěla jak kůň. Pak jsem dostala ms o deset dní dřív. Ale vše ok. Píchala jsem si injekce na ředění krve a vše probíhalo pak dobře.
Jenže… z nějakého důvodu si myslím, že u mě proběhla ovulace, normálně ji prostě nemám, ale až koncem prosince spíš až první týden v lednu… a dnes je 41 den cyklu a ms nikde… Totální únava. Pořád bych spala. Před pár dny bolest jakoby ms, ale ona potvora pořád nikde… mám podle svého kalendáře 11 dní zpoždění. (cyklus bez stimulace mívám 30-34 dní) Ms byla 14.12.2018.
Ale teď to hlavní, testuji cca co tři dny jen asi před týdnem byl hodně slabý dušík, ale spíš jen rozpitá čárka… jinak totál negativní.
Do Caru se nemůžu dovolat a na maily neodpovídají. Tak jdu zítra ke svému gynekologovi, pokud tam bude, nemůžu na netu vyhledat ordinační dobu.
Jsem trochu zoufalá protože nevím co si o tom myslet, ne že bych byla ve stresu, ale čeká nás KET a naších šest mražáčků… tak se na ně prostě těším… a teď tohle… dokonce mám už víc jak týden hustý bílý hlen, pořád vlhkost a v noci se budím že přišla ms a ono nic…
Měla to tak některá a byla těhotná? Nebo to je jen nějaká porucha… nechci jakoby po vás diagnozu, od toho tu jsou doktoři… jen možná pár slov útěchy?

Děkuji! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama