11 dní zpoždění, krvácení, ale není to ms

441
5.6.17 15:24

11 dní zpoždění, krvácení, ale není to ms

Ahoj maminy, je mi jasný, že mi nevyvěštíte přesnou,, diagnózu,, :lol: ale zajímalo by mě zda jste neměly něco podobného a co to bylo. Dnes mám 11 den zpožděnou ms. Test jsem dělala třetí den zpoždění a negativní. Asi týden před ms pár dní úplně slaboulinké špinění, ale to fakt úplně malinko, skoro neznatelně. Ovulaci nesleduji, antikoncepci neberu, perioda naposledy 2 dny v dubnu. Od vynechání bych snědla koně, cpu věci co normálně do pusy nedám, jsem unavená, nervní a občas mám tlak v podbřišku. První těhotenství jsem zjistila osmý den zpoždění, byl to první test co jsem dělala a hned jasná dálnice. Příznaky kromě zpoždění jak u chřipky, zvýšená teplota, bolest v krku a celého těla. Toto samé jsem měla 3 dny zpět, taktéž k tomu osmému dni. Jenže předtím ty testy byly negativní. Dneska kolem 11 dopoledne jsem si na toaletním papíru všimla krve. Tak si říkám super, dorazila. Jenže jakmile mi to začne tak se to rozjede hned a ono zase nic. Trochu krve na intimce a zase nic a ani to ms nepřipomíná, spíše je to jakoby normální krev. Víte jak to myslím, nevím jak jinak to popsat. Na gynekologii se dříve jak za 4 dny nedostanu. Tak já teď vůbec nevím, jestli mám jít pro další test nebo co když tři dny po vynechání byl negativní. Navíc poslední rok jsem měla periodu pravidelnou, maximálně o den později. Manžel mi tvrdí, že prý se mi tam muselo něco šprajcnout, že si dává pozor. Tak mu říkám super aspoň už vím kam zmiznul špunt z vany :lol: Jinak co se těhotenství týče miminku bych se nebránila a byla bych šťastná, ale cíleně neplánujeme a necháváme to jak se říká na přírodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.6.17 15:26

Ja bych zkusila ještě test. Mohla jsi mít pozdější ovulaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
5.6.17 15:31

@Tichošlápek tu já právě ani nevím kdy mám. Mám appku ms kalendáře a tam mi to nějaké plodné dny a ovulaci ukazuje, ale tomu vůbec neprikládám váhu, je to jen nějaký orientační výpočet. Třeba dnes mi to ukazuje první plodný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
5.6.17 15:39

Na gyndě nejspíš nic nepoznají ani za ty čtyři dny. Koupila bych test, to je spolehlivá metoda na zjištění raného stádia těhotenství.
Na nějaké aplikace se vykašli, to je pro to malé procento ženských, co jim tělo šlape předpisově. Naše druhátko vzniklo v okamžiku, kdy jsem měla být uprostřed menstruace dalšího cyklu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
5.6.17 15:52

Tak já ten test tedy ještě zkusím. Jenže mě to strašně mate. Před týdnem test negativní, ale příznaky ty samé jako u prvního těhotenství. Navíc tenkrát jak jsem zjistila, že čekám dceru byla sobota. V pondělí potvrzen ultrazvukem gestační váček a dva dny na to jsem začala krvácet. Slabě, o maličko víc než dnes a taky to trvalo chvilku. Takže to bylo 12 dní po vynechání. Prostě vše jak přes kopírák jen prostě týden zpět ten test negativní, ani slabý duch prostě nic a sugesce to taky není. Navíc každou chvilku musím jít na malou, jako fakt nevím. A teď když se chci jít pro ten test tak na potvoru mi manžel někam dal klíče a nemůžu je najít a je v práci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.18 12:46

Krásný dobrý den všem,
Chci se zeptat, jestli jste některá neměla něco podobného.
Menstruaci mám nepravidelnou, pokaždé se opozdí jinak, někdy den, týden, max 14dnů.
Poslední byla 22.9. od té doby nic, občas jen pobolívání břicha, únava. Test jsem nedělala, koupila jsem ho včera s tím, že se během vikendu testnu, ale…
Při vaření najednou cítím mokro, šla jsem se podívat, co to a ono špinění.
Tak přemýšlím, že už je asi zbytečné testování. Nebo si myslíte, že by to mohlo být těhu

• Nahlásit
  • Citovat
5926
8.12.18 13:08
@Anonymní píše:
Krásný dobrý den všem,
Menstruaci mám nepravidelnou, pokaždé se opozdí jinak, někdy den, týden, max 14dnů.
Poslední byla 22.9. od té doby nic, občas jen pobolívání břicha, únava. Test jsem nedělala, koupila jsem ho včera s tím, že se během vikendu testnu, ale…
Tak přemýšlím, že už je asi zbytečné testování. Nebo si myslíte, že by to mohlo být těhu

Test udelej klidne hned.pri takovem zpozdeni by byl uz pozitivni kdykoliv behem dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.18 13:09

A proč nezkusis ten test, co sis koupila? Těžko ti to tady někdo řekne. Takže bych nacurala do skleničky a zkusila to a uvidíš, držím palce, ať to vyjde podle tvých představ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
8.12.18 13:10
@Anonymní píše:
Krásný dobrý den všem,
Tak přemýšlím, že už je asi zbytečné testování. Nebo si myslíte, že by to mohlo být těhu

Ja nevim zensky,ze mate porad potrebu pokladat takovehle dotazy :nevim: tak bud se Ti MS rozjede a tehotna nejsi,nebo i presto,ze spinis,tak vezmi test a otestuj se :roll: denne je tu takovych dotazu spousty a nejlepe anonymnich :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.18 13:30

@Twixinka
Když Ti to vadí, tak to nečti… Není přece nic jednoduššího…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.18 13:32

@karkarka
Zaskočilo mě to špinění a říkám si, že už je to asi zbytečný…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.18 13:36

@Verurizeckova
Samozřejmě mi nikdo nemůže říct jak to vlastně je…
Jen jsem myslela, jestli nemá někdo podobnou zkušenost…
Ač je to zřejmě neuvěřitelné, testu se bojím, abych nebyla zklamaná…
Teď mi to vzhledem k tomu špinění přijde zbytečný…
Počkám, jestli se rozjede menstruace nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.18 13:52

Zkus test i ted kdyz spinis 11 dni je hodne a kdyby jsi byla ukaze se ti to :-) .. ja jsem ted v 16tt a spinim porad :zed: drzim palce at tam mas dve carky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
8.12.18 13:53
@Anonymní píše:
Krásný dobrý den všem,

Tak buď se ti spouští MS a nebo jsi těhotná, jiná varianta asi není. A bohužel do tvého těla nikdo nevidí. Když ti tu 5 žen napíše že to bylo těhotenství a 5 že se spustila MS, tak si vybereš co? Nechápu, proč nezkusit test? Že budeš zklamaná? Test ti řekne víc, než my tady ;)

@Twixinka píše:
Ja nevim zensky,ze mate porad potrebu pokladat takovehle dotazy :nevim: tak bud se Ti MS rozjede a tehotna nejsi,nebo i presto,ze spinis,tak vezmi test a otestuj se :roll: denne je tu takovych dotazu spousty a nejlepe anonymnich :zed:

Asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.18 13:54
@Anonymní píše:
Zkus test i ted kdyz spinis 11 dni je hodne a kdyby jsi byla ukaze se ti to :-) .. ja jsem ted v 16tt a spinim porad :zed: drzim palce at tam mas dve carky :hug:

Děkuji, moc

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama