11 dní zpoždění menstruace a těhotenský test negativní

20.3.17 23:17

11 dní zpoždění menstruace a těhotenský test negativní

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 11 dní zpoždění menstruace a těhotenský test mi vyšel negativně. Před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci a minulá menstruace byla v pořádku, ale teď mám zpoždění. Je to normální nebo bych si měla dojít na gyndu? Děkuji za jakékoliv odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

640
20.3.17 23:26

Je to naprosto normální, po vysazení antikoncepce může trvat i rok, než se tělo dostane do normálu. Já to měla po vysazení tři měsíce jak hodinky, a najednou taky rozházené, a už se to teda nesrovnalo nikdy, skončila jsem s cykly kolem 100 dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
21.3.17 00:16

Jak u koho, někdo nemá žádný problém s cyklem, nekdo ano. Ja sem po vynechani měla první cyklus normalni a druhý uz se nedostavil, z důvodu těhotenství :-),na gyndu bych zašla, ať máš jistotu, testy nejsou 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7025
21.3.17 06:08

@Petra123r pokud neplanujes hned ted otehotnet, zkusila bych bylinky, me do 3mesicu zabraly - pila jsem bylinkovy caj + gynex a menstruace prisla nakonec sama. Lekar to bude nejspis resit vyvolavaci injekci a na pristi cyklus to vubec nemusi mit vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 22:55

Priznaky menstruace, ale ta nikde????

Uz se nektere z vas stalo, ze jste mela klasicke predmenstruacni priznaky, ale misto ms se objevily jen unavene sklenene oci, popudlivost, rychlá únava??? Ted po týdnu se přidala bolest prsou a ms zadna ????Test negativní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.19 23:21

Jsem zvědavá

Ahoj holky jsem tu nová a chtěla bych jen slyšet pár názoru … Snažíme se o druhý miminko a ms mám pravidelnou na čas ale tenhle měsíc nepřišla už mám zpoždění 11 dni a tt mám pořád negativní můžu být i tak těhotná? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
10.3.19 01:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tu nová a chtěla bych jen slyšet pár názoru … Snažíme se o druhý miminko a ms mám pravidelnou na čas ale tenhle měsíc nepřišla už mám zpoždění 11 dni a tt mám pořád negativní můžu být i tak těhotná? :roll:

Možnost je vždy dokud se MS nedostaví, ale spíš bych to viděla že u tebe už je ta možnost skoro minimální… I kdyby byla ovulace třeba později, tak už je to dlouhá doba zpoždění takže by test už asi něco ukázal. Ale klidně si pro jistotu zajdi na krev ať máš jasno a případně pokud bude zpoždění trvat dal a vše bude negativní, řeš to s doktorem vyvolávačkou:) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.19 07:18

@Michaela02993 jdu na gyndu až ve středu a tam my řekl že když se mu nepotrvdi těhotenství že půjdu na vyšetření tak nevím ale už sem moc zvědavá strašně moc bych chtěla aby to bylo těhu.. ovu ani nevím kdy mám moc to nesleduji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.19 23:52

@Sabiinka tak pokud nevíš kdy jsi měla ovu, mohla proběhnout později a tím ti i prodloužit cyklus. V tom že by sis to přála to chápu, ale jinak opravdu 11 dní zpoždění je už dost dlouho na to aby ti to test ukázal :) :) :) tak ti budu držet palce aby to dopadlo jak si přeješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama