11 dpo test negativní, dnes 28dc, ms bolesti žádné.

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 26.03.18 19:14
11 dpo test negativny, dnes 28dc, ms bolesti zadne.

Som dnes 11 dpo… ovu bola na 17dc, dnes som 28dc… ms mavam pravidelnu 27-28dc takmer presne. Zatial neprisla a ani ziadne ms bolesti nemám. Týždeň ma boleli kríže, pár dni prsia…
Som po konizacii krcku ( delozni cipek) no sledujem ho 3ti cyklus. Zatial je veľmi vysoko…ťažko nahmatatelny, polotvrdy… nikdy od konizacii nebol príliš tvrdý…
Otázka je, aký podľa vás ma byt cipek pred menstruaciou?
Mám 2 deti, predtým som to neskumala, teraz sledujem všetko, keďže sa snažíme a tie 2 sa podarili ihneď.
Máte skúsenosť ze test bol neskôr pozitívny??
Test bol dnes negativny. Poraďte prosím skúsenosti… ohladom čipka, hlienu… pocitov… Ďakujem ❤
Pridával test…pepino… vyzeral nádejne ale clearblue bol negativny.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDenina01
Kecalka 345 příspěvků 26.03.18 19:20

Ja teda dusika vidim, otazkou je, jestli to neni falesne. Zkusila bych dalsi test treba za dva dny :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 26.03.18 19:26

@sandra533 pokud uz mela dojit MS, zkusila bych taky tak za dva dny znovu ;) s tvrdosti cipku zkusenosti nemam, to neporadim…ale test bych vyzkousela za dva dny, pak popripade znovu za dva, zda tam carka bude nebo sili. Drzim palce :kytka:

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 26.03.18 19:39

@Kukacka123 @Denina01
Skúsim zajtra určite ďalší test. Nemám tento mesiac žiadne pms čo je zatiaľ dobre znamenie… inak bývam vždy "neznesiteľná " :roll:.

krispyna
Kecalka 363 příspěvků 26.03.18 20:37

Ahoj clearblue mi vysel pozitivni az pri takoveto carce 12dpo (i tak biochemicke). Ten by mohl mit jeste cas. Urcite dalsi pepino ukaze vic:)

Kecalka 345 příspěvků 27.03.18 15:52

Jak to dopadlo? :) @sandra533

march18
Povídálka 14 příspěvků 27.03.18 16:00

Máte prosím zkušenosti s tím, že by byl test napřed pozitivní a pak ani duch? Jsem 11 dní po vynechané menstruaci a testy negativní. Testovala jsem až od prvního dne nedostavení MS. Teplotu mám stále přes 37 a nevolnosti se mi drží za poslední dny stále. Před MS jsem jeden den měla hnědý výtok. Zítra jdu k doktoru, ale vůbec nevím co mám čekat. Nemáte některá prosím podobnou zkušenost?

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 27.03.18 16:28

@Denina01
Ahoj. Zatial je to rovnaké ako včera, duch je ale asi ho vidím len ja :D. Takze test považujem za negativny, dnes už je to 12dpo. Bolesti cítim už občas, dnes mala prísť ms, tak uvidím, čo sa bude diať… :think:

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 27.03.18 20:24

Tak zatiaľ ms nikde, bolesti už žiadne od obeda…
Mám lutealnu fázu 11dni. Už 5 mesiacov odsledovanu. Dnes hje to 12ty deň a nič… test nič, menstruace nič…
Zajtra testujem znovu…
Nádej mi zostáva… prsia ma nebolia… iba dvorce a bradavky taký palivy pocit trochu…
Krcok (cipek) je zatvoreny a ťažšie hmatatelny… Hlien taký hustý biely ale je ho malo…
Zajtra sa ozvem…
:mavam: :roll: :think: :palec:

Kecalka 345 příspěvků 27.03.18 21:40

@sandra533 dobře, tak budu držet palce. Kdyžtak pošli test, třeba nebudeš jediná kdo dušíka uvidí :) :mrgreen: :mavam:

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 27.03.18 22:24

@Denina01
Test z rána už je uz zial davno v koši… zajtra ak sa podari tak odfotim a pošlem.
Sama som zvedavá
Stále ms nikde… bolesť tiež žiadna…

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 28.03.18 07:30

Ahojky, davam fotka dnešného testu… zase len duch. :zed:

Kecalka 345 příspěvků 28.03.18 10:22

Achjo, to je divný. Aby nešlo o mimoděložní nebo tak něco když nesílí :think:

sandra533
Povídálka 15 příspěvků 28.03.18 18:40

@Denina01
Sama som zvedavá
Dnes už mešká 2 deň, tak uvidím zajtra. Akurát ma prekvapuje fakt, že nemám žiadne predmenstruacne bolesti, vôbec.
Ozvem sa zajtra…

march18
Povídálka 14 příspěvků 28.03.18 20:47

@sandra533 řešila jsem úplně to samé co ty. Dnes jsme byla u doktora a za vše mohla cysta na vaječníku :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama