11 měsíční dítě se v noci budí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katjerina
Kecalka 203 příspěvků 20.07.19 14:10
11 měsíční dítě se v noci budí

Zdravím, určitě je tu mnoho témat ohledně nespaní našich ratolestí. Máme dlouhodobější problém, synovi bude 11 měsíců, ale už delší dobu se pravidelně v noci budí a brečí ze spaní, většinou po půlnoci. Někdy stačí ukonejšit a usne, někdy musím dát mlíčko, i když si myslím, že hlad nemá. Bohužel k němu musím vstávat hned jak začne kňourat, snažím se co nejvíc eliminovat to, aby nebudil manžela. Dudlíka má, když už je vzhůru tak ho i přebalím. Sice nám rostou zuby, ale s nimi problém není, to by byl nevrlý i přes den. Přes den spí chvilku cca hodinku dopoledne a pak jak kdy cca hodinku odpoledne, ne přímo po obědě, spíše po odpolední svačince. Večer usíná v pohodě, bez nějakého složitého zdlouhavého uspávání mezi 20 a 21 hod. Bohužel postýlku má stále u nás, nemáme zatím možnost dětského pokoje, máme dům v rekonstrukci. Já to spaní doháním přes den, když usne, bohužel manžel to odnáší nejvíce, chodí na 12ti hodinové služby a už to nevyspání nedává. Nevíte někdo čím to buzení může být?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 20.07.19 14:18

V tomto věku se takto budili oba kluci, přešlo to časem. Ještě má nárok :)

baracudas
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 20.07.19 14:19

Mi spal syn docela hezky do půl roku, od té doby byl od desáté večer v intervalu cca co dvě hodiny vzhůru až do rána :zed:. Jak to náhle začalo, tak to náhle skončilo kousek po prvním roku. Takže asi nic jiného, než vydržet nezbývá :nevim:.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 20.07.19 14:20

Něco se mu zda, pocura se, lekne se, vstřebává zážitky z celého dne… Chlapovi porid špunty do uší. Synovi je 6 a budí se v noci do teď. Mně to přijde jako normální chování dítěte. Má před spaním klidovejsi režim nebo je rozdovadeny?

Uživatel je onlinehicha
Stálice 56 příspěvků 41 inzerátů 20.07.19 14:21

A kolikrát za noc se budí? Nechci tě strašit, ale naše nejstarší dcera spala od půlroku celou noc bez probuzení a už ji to vydrzelo. Druhorozená do dvou let a kousek vstávala klidně5× za noc… Protože jsem jí ještě kojila, cucla si a spala dál… Takže to nemusí být ničím zásadním a prostě to postupně přejdd;) buď ráda, že se nechá snadno uspat…to ta naše druhá potvůrka byla hrozná i na uspavani-trvalo to klidně hodinu a půl než zabrala…

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 20.07.19 14:33

Moje dcerka má jedenáct a půl měsíce a budí se pořád už od narození, už jsem si za tu dobu zvykla a nenadělám nic. Občas stačí dát dudáka a utěšit, někdy zabere jen mlíko, pro mě to už za tu dobu není nic nenormálního.

paandatko
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 20.07.19 14:34

Me to prijde uplne normalni. Syn zaval spavat celou noc ve dvou letech, dcera ma 15 mesicu a budi se tak 4×. Da si prso a spi dal. Za to ctyrlety syn ted potrebuje v noci curat, piticko, horko, zima. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A spi s nama v loznici oba. Manzel taky byva v praci od rana do vecera a nic nerika. Jeste chodi v noci se synem curat nebo ted kdyz byli oba nemocni musel obstarat jedno dite, ja druhe.
Pokud ma lehke spani, at si koupi zminovane spunty.

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 20.07.19 14:50

Hlasim u nas to same, syn skoro 11m.uz jsem se s tim smirila 8)

paandatko
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 20.07.19 14:56

:) Spletla jsem.si tema.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15960 příspěvků 20.07.19 15:00

Je malej může se budit ještě pár měsíců, a klidně kvůli zubů i když mu to přes den nevadí může ho to tlačit víc v noci

Kukacka123
Závislačka 3994 příspěvků 20.07.19 15:12

Nase mala ma pres 13 mesicu a taky se budi nekolikrat za noc. Jsou to deti a ne roboti ;) jinak to zuby klidne byt muzou. V noci dite lezi a do hlavy se mu hrne vic krve, takze ma dasne prokrvenejsi a vic boli. Klidne si nekde precti, ze v noci to deti muze vic bolet. Mne ted popolizal moudrak a taky jsem ho v noci citila vic :? Nase mala taky ted knoura ze spani a budi se s placem nekdy, kdyz zuby nerostly, neplakala nikdy v noci. Ted ji rostou zuby, pres den je prevazne v pohode. Zkus nejaky gelik na dasnicky, homeopatika na zklidneni (Chamomilla, Viburcol), jantarovy koralky…

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 20.07.19 15:22

Dceri jsou tri. Dle meho spi super. Ale budi se kolem 3-5 na mliko, nebo ji staci si lehnout ke me. Beru to tak jak to je. U 11m je to normal.

pomme
Kecalka 338 příspěvků 20.07.19 15:24

Syn začal spát celou noc v necelých 3 letech, kdy jsme zrušili noční mléko,.chvíli to byl problém ale do týdne už se nebudil. Občas se teda vzbudí, když se mu něco ošklivého zdá, ale to je tak 1 za 1-2 týdny. 11m bych neřešila, ještě má nárok.

Kristyna_ww
Kecalka 300 příspěvků 20.07.19 15:49

To buď ještě ráda, může být hůř. U nás v tomto věku dvouhodinové uspávání a budila se i třikrát za noc.

Kelliee
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 20.07.19 16:01

Dcera 16 měsíců spala do půl roku téměř nonstop. Pak to začalo, ale já to taky brala tak nějak, že to prostě k životu patří. Dnes se budí každou noc tak 2-3×. Většinou stačí dát cumel či pomazlit a spí dál. Někdy se v postýlce i postaví a začne plakat. Pochovám, projdu byt a spící ji zas ukládám. Také má postýlku u nás v ložnici, manžel ovšem spí jak dudek- vůbec neví, dle něj spí malá celou noc nonstop :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama