11 měsíční dítě se v noci budí

210
20.7.19 14:10

11 měsíční dítě se v noci budí

Zdravím, určitě je tu mnoho témat ohledně nespaní našich ratolestí. Máme dlouhodobější problém, synovi bude 11 měsíců, ale už delší dobu se pravidelně v noci budí a brečí ze spaní, většinou po půlnoci. Někdy stačí ukonejšit a usne, někdy musím dát mlíčko, i když si myslím, že hlad nemá. Bohužel k němu musím vstávat hned jak začne kňourat, snažím se co nejvíc eliminovat to, aby nebudil manžela. Dudlíka má, když už je vzhůru tak ho i přebalím. Sice nám rostou zuby, ale s nimi problém není, to by byl nevrlý i přes den. Přes den spí chvilku cca hodinku dopoledne a pak jak kdy cca hodinku odpoledne, ne přímo po obědě, spíše po odpolední svačince. Večer usíná v pohodě, bez nějakého složitého zdlouhavého uspávání mezi 20 a 21 hod. Bohužel postýlku má stále u nás, nemáme zatím možnost dětského pokoje, máme dům v rekonstrukci. Já to spaní doháním přes den, když usne, bohužel manžel to odnáší nejvíce, chodí na 12ti hodinové služby a už to nevyspání nedává. Nevíte někdo čím to buzení může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
20.7.19 14:18

V tomto věku se takto budili oba kluci, přešlo to časem. Ještě má nárok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
20.7.19 14:19

Mi spal syn docela hezky do půl roku, od té doby byl od desáté večer v intervalu cca co dvě hodiny vzhůru až do rána :zed:. Jak to náhle začalo, tak to náhle skončilo kousek po prvním roku. Takže asi nic jiného, než vydržet nezbývá :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
20.7.19 14:20

Něco se mu zda, pocura se, lekne se, vstřebává zážitky z celého dne… Chlapovi porid špunty do uší. Synovi je 6 a budí se v noci do teď. Mně to přijde jako normální chování dítěte. Má před spaním klidovejsi režim nebo je rozdovadeny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
20.7.19 14:21

A kolikrát za noc se budí? Nechci tě strašit, ale naše nejstarší dcera spala od půlroku celou noc bez probuzení a už ji to vydrzelo. Druhorozená do dvou let a kousek vstávala klidně5× za noc… Protože jsem jí ještě kojila, cucla si a spala dál… Takže to nemusí být ničím zásadním a prostě to postupně přejdd;) buď ráda, že se nechá snadno uspat…to ta naše druhá potvůrka byla hrozná i na uspavani-trvalo to klidně hodinu a půl než zabrala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
20.7.19 14:33

Moje dcerka má jedenáct a půl měsíce a budí se pořád už od narození, už jsem si za tu dobu zvykla a nenadělám nic. Občas stačí dát dudáka a utěšit, někdy zabere jen mlíko, pro mě to už za tu dobu není nic nenormálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
20.7.19 14:34

Me to prijde uplne normalni. Syn zaval spavat celou noc ve dvou letech, dcera ma 15 mesicu a budi se tak 4×. Da si prso a spi dal. Za to ctyrlety syn ted potrebuje v noci curat, piticko, horko, zima. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A spi s nama v loznici oba. Manzel taky byva v praci od rana do vecera a nic nerika. Jeste chodi v noci se synem curat nebo ted kdyz byli oba nemocni musel obstarat jedno dite, ja druhe.
Pokud ma lehke spani, at si koupi zminovane spunty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
20.7.19 14:50

Hlasim u nas to same, syn skoro 11m.uz jsem se s tim smirila 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
20.7.19 14:56

:) Spletla jsem.si tema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19673
20.7.19 15:00

Je malej může se budit ještě pár měsíců, a klidně kvůli zubů i když mu to přes den nevadí může ho to tlačit víc v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6563
20.7.19 15:12

Nase mala ma pres 13 mesicu a taky se budi nekolikrat za noc. Jsou to deti a ne roboti ;) jinak to zuby klidne byt muzou. V noci dite lezi a do hlavy se mu hrne vic krve, takze ma dasne prokrvenejsi a vic boli. Klidne si nekde precti, ze v noci to deti muze vic bolet. Mne ted popolizal moudrak a taky jsem ho v noci citila vic :? Nase mala taky ted knoura ze spani a budi se s placem nekdy, kdyz zuby nerostly, neplakala nikdy v noci. Ted ji rostou zuby, pres den je prevazne v pohode. Zkus nejaky gelik na dasnicky, homeopatika na zklidneni (Chamomilla, Viburcol), jantarovy koralky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
20.7.19 15:22

Dceri jsou tri. Dle meho spi super. Ale budi se kolem 3-5 na mliko, nebo ji staci si lehnout ke me. Beru to tak jak to je. U 11m je to normal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
20.7.19 15:24

Syn začal spát celou noc v necelých 3 letech, kdy jsme zrušili noční mléko,.chvíli to byl problém ale do týdne už se nebudil. Občas se teda vzbudí, když se mu něco ošklivého zdá, ale to je tak 1 za 1-2 týdny. 11m bych neřešila, ještě má nárok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
20.7.19 15:49

To buď ještě ráda, může být hůř. U nás v tomto věku dvouhodinové uspávání a budila se i třikrát za noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
20.7.19 16:01

Dcera 16 měsíců spala do půl roku téměř nonstop. Pak to začalo, ale já to taky brala tak nějak, že to prostě k životu patří. Dnes se budí každou noc tak 2-3×. Většinou stačí dát cumel či pomazlit a spí dál. Někdy se v postýlce i postaví a začne plakat. Pochovám, projdu byt a spící ji zas ukládám. Také má postýlku u nás v ložnici, manžel ovšem spí jak dudek- vůbec neví, dle něj spí malá celou noc nonstop :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama