11měsíční holčička neustále potřebuje pozornost

7.1.20 06:58

11 měsíční holcicka neustálé potrebuje pozornost

Ahoj, chci se zeptat, mam skoro 11 měsíční holcicku, ktera skoro porad place, nejradsi by chtela porad chovat, jak se od ni vzdalim, zase pláč, kdyz si s ni chci hrat v podstate musi byt porad nalepena u mě, jak udelam naznak, ze bych chtela vstat, zacne plakat a visi mi na noze, driv byla zvykla spat v postylce, usinala sama bez problemu, v noci kdyz se vzbudila na mliko, vypila ho, dala jsem ji do postylky a spala dal. Ted se vzbudi, vypije ho, ale kdyz ji dam zpátky do postylky, zacne plakat a place dokud si ji nevezmu k sobe, pak ji trva než zase usne, vali se po me, ale neplace. Už jsem zoufala, doma nic neudelam, protoze musim byt stale s ni. Ale pokud ji hlida treba nekdo jiny je hodna do te doby nez se objevim.Je to normalni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 07:07

Neurolog mi v tomhle věku u syna řekl, že je to naprosto jasná separačka :) a že jí plynule nahradí období vzdoru :D Tak se i stalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 07:12
@Zástavanda píše:
Neurolog mi v tomhle věku u syna řekl, že je to naprosto jasná separačka :) a že jí plynule nahradí období vzdoru :D Tak se i stalo :mrgreen:

No super:grin: jak dlouho to trvalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
7.1.20 07:21

@Lucieslavikova znam,u obou dcer. Obě u mě tedy spaly, jelikož jsem kojila. A když jsem odcházela rev a rev, pak byly úplně v pohodě a jen jsem přišla hysterak.
Přejde to, časem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
7.1.20 07:22
@Lucieslavikova píše:
No super:grin: jak dlouho to trvalo?

Vzdor začne před 2 rokem :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 07:26

Jeee, predstava, ze tohle bude trvat jeste rok 8o no koukam, ze budu muset obrnit nervy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
7.1.20 07:32

@Lucieslavikova věř,že období vzdoru je 100× horší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 07:33

Tak muj chlapec prudil jen tak. Kdybych aspon mohla rict, ze se mu styskalo po me, ale ne. Kdybych mu najala bavice, tak to oceni ;)

Od cca 5 let uz si obcas hraje sam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
7.1.20 07:37

Jedná se o separační úzkost u nás trvala 14 dní, ale je to velmi individuální u každého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 07:43

Tak vám všem moc děkuju, aspon, že vim, ze to mají i ostatni děti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:18

@Lucieslavikova Trvá to od cca 9 měsíce do teď - 16 měsíců :D stačí aby přišla babička a jen se na něj podívala a má záchvat, nikdo kromě mě a partnera si ho nemůže ani pohladit natož pochovat :D. Před Vánoci se přidaly parádní záchvaty vzteku… taky stále trvají:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8823
7.1.20 10:25
@Zástavanda píše:
Neurolog mi v tomhle věku u syna řekl, že je to naprosto jasná separačka :) a že jí plynule nahradí období vzdoru :D Tak se i stalo :mrgreen:

JJ a pak to přejde do puberty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama