Reklama

11 měsíční syn stále papá v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hankaa1
Povídálka 22 příspěvků 04.02.17 07:49
11 měsíční syn stále papa v noci.

Ahoj maminky,
Chtěla bych se Vás zeptat. Je tu taky nějaká maminka, která ma takto staré dite a chce v noci papat? Třeba i třikrát?
Děkuji za odpovědi :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bebepe
Kecalka 191 příspěvků 04.02.17 07:53

Muj drobek ma 16 m a pije mleko 2* za noc…podle me mamy uz je na to velky ale ja jeste nemam potrebu to nejak menit.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 04.02.17 07:55

Sice mám dítko 8 měsíců, ale pochybuju, že se to do 11 měsíce zlepší. Zatím se budí na prso co hodinu :roll: Kojíš, nebo je na UM? Starší byl na UM a taky měl v tomhle věku mlíčko aspoň jednou za noc, nebo 2×.

Heivka
Závislačka 2962 příspěvků 04.02.17 08:00

Syn v 10 měsících se budil 2× za noc, v 11 měsících jednou za noc a postupně se to posouvalo do ranních hodin, ve 13m jsme ho dali do pokojíčku a do 14 dnů se vzbudí až ráno a noční vstávání skoro úplně vymizelo.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 04.02.17 08:04

@hankaa1 mne se ditko do roku budilo bezne x krat za noc.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 04.02.17 08:13

Dcera měla mléko v noci snad do 2,5 let. Po tom třetím roce bych to asi řešila, nechtělo by se mi v noci dělat mléko a pak celý den fungovat v práci. Ale v 11 měsících tedy fakt ne.

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 20 inzerátů 04.02.17 08:34

@hankaa1 je to normální :) neboj, postupem času začne spát celou noc. Já kojila do roku, potom um a na mlíčko se budil do 1, 5 roku. Potom začal spát celou noc. Ale každé dítě to má jinak. Většinou se tyhle změny dějí ze dne na den :) hlavně klid.

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 04.02.17 08:40

No, koukám že nejsem jediná :mrgreen: my máme 18 měsíců, a na mléko se v noci budí cca 2-3 x. Šílený. Do jednoho roku se budila i 5 x. Mamka mi říkala, dávej ji co nejvíc jíst přes den, nebude se ti budit v noci. Jo jasně :mrgreen: budi se stále, i když přes den papá fakt hodně..

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 04.02.17 09:02

Mi mame skoro 2 roky, a vetsinou se aspon jednou za noc vzbudi. Zkousela sem mu nedat, ale to pak nasleduje nekolika hodinovej rev pricemz je celej barak na nohou, takze mu to mliko radsi dam nez aby vsechny vzbudil :D ale malej je takovej nejedlik, dostat do nej poradnou veceri aby se na noc nasytil je nadlidskej ukol :)

Ariadne
Echt Kelišová 8710 příspěvků 04.02.17 09:18

Syn 16m mliko 2× za noc jinak total rev, ma UM. Spi s dcerou v pokoji, tak nemam silu ho to odnaucovat, aby ji budil.

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 04.02.17 09:25
@hankaa1 píše:
Ahoj maminky,
Chtěla bych se Vás zeptat. Je tu taky nějaká maminka, která ma takto staré dite a chce v noci papat? Třeba i třikrát?
Děkuji za odpovědi :-)

8o Mám starší a budí se mi víckrát..

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:31
@hankaa1 píše:
Ahoj maminky,
Děkuji za odpovědi :-)

nepapá ale jí snad ne? :jazyk: on nechce jist ale je to jen o zvyku o nicem jinem - rocni dite by melo uz samo v pohdoe vydrzet bez UM na noc ja to oboum detem odbourala a parada fakt tobylo jen o zvyku navic se to i diporucuje a 3× za noc skoro rocni dite bude akorat obezni bude mit zkazeny zuby a ty se nikdy nevyspis a leze to do penez zbytecne ;) zkus ho odbourat a uvidis jaka pak bude klidna noc ;) ale samozejme kazdeho vec jak mu co vyhovuje ;)

Lelio
Kelišová 5873 příspěvků 04.02.17 10:04

Taky nechapu, kde je problem, ma 13mesicni tuto noc vstavala jen 4× a ja si pochvaluju, jaka to byla bajecna noc. Posledni dny vstavala cca co 20 minut. Ale je teda kojena, to nevim jak u vas. Zhruba do tech tri let je to u kojenych deti uplne normalni, u deti na UM netusim.

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 04.02.17 10:24

Mám dvouletou a kojím - opravdu kojím, není to jen o cumlání - někdy i 6× - 10× mezi půlnocí a půl šestou. Ale začala jsem chodit do práce, tak nemám to srdce jí to brát. Navíc moc nevypije přes den, tak to dotahuje v noci.

Piškotka
Závislačka 2647 příspěvků 04.02.17 10:40

Syn ma 18 měsícu a stále ma třikrát v noci UM, ale moc toho přes den nesní tak to neřeším a nebudu to řešit, věřím, že to přejde, protože když jí přes den víc tak má jen jedno mlíko nad ránem..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama