Opaření čajem 11 měsíců chlapeček

Anonymní
7.1.20 11:26

11 měsíců chlapeček opaření čajem

Ahoj, právě se mi opařil chlapeček :( hrneček byl uprostřed stolu a on na druhým konci stolu stál. Kolikrát byl na stole hrnek s čajem, v životě si ho nevšiml až teď ráno :( čaj nebyl tolik vroucí, ale horký určitě… Měl body i vestu… Sáhl mi do toho rukou a vylilo se, převážná většina je na zemi ale má zasaženou ruku a 3 červené flíčky na hrudi… Okamžitě jsem chladila studenou vodou a namazala bepanthenem. Červená barva zmizela vypadá že na ruce nic nebude a na hrudi ta červená barva už taky není, co mám dělat… Dneska jdu zrovna k doktorce s obavou že má malá chřipku… :oops: myslíte že ji tam něco zůstane? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20177
7.1.20 11:27

Do nemocnice. Hned! U malého dítěte je i 5 procent nebezpečných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
7.1.20 11:31

No já si asi v roce oparila nohu horkým kafem a mám tam jizvy dodnes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
7.1.20 11:33

Jed s ním do nemocnice :roll: nebo minimálně k obvodní at se na to koukne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3870
7.1.20 11:33

Tak záleží, jak byl ten čaj horký. Pokud nemá puchýře, tak si myslím, že to není nic dramatické a pokud zmizelo i začervenání, tak asi klid. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 11:36

Jako celý to měl červený, ale teď spí a koukala jsem se mu do postýlky a nic tam nemá, normálně kůži. I na hrudi nic nemá, jak tam měl flíčky… Ruka se zdá ok..

• Citovat
  • Nahlásit
30203
7.1.20 11:37
@Anonymní píše:
Ahoj, právě se mi opařil chlapeček :( hrneček byl uprostřed stolu a on na druhým konci stolu stál. Kolikrát byl na stole hrnek s čajem, v životě si ho nevšiml až teď ráno :( čaj nebyl tolik vroucí, ale horký určitě… Měl body i vestu… Sáhl mi do toho rukou a vylilo se, převážná většina je na zemi ale má zasaženou ruku a 3 červené flíčky na hrudi… Okamžitě jsem chladila studenou vodou a namazala bepanthenem. Červená barva zmizela vypadá že na ruce nic nebude a na hrudi ta červená barva už taky není, co mám dělat… Dneska jdu zrovna k doktorce s obavou že má malá chřipku… :oops: myslíte že ji tam něco zůstane? :,(

Ukaž to doktorce, ale jestli není červený, bude to OK. Spálení se pouze a hodně dlouho chladí. Ničím nemazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12422
7.1.20 11:43

Kluk na sebe taky takhle okolo roku vylil teply caj (teplota na srkani - takze jsem odhadovala 65-70 stupnu). Opravdu horke jsem nikdy nikde nemela, ale caj rada piju teply… Byl trochu naruzovely a do peti minut nic… Studeny caj byl nekde kazdou chvili a ten na sebe nevylil nikdy… Spis nez to pred obvodni skryvat, tak pokud tam dnes jdes, tak bych ji ho o to spis ukazala, jestli vse OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 11:54

Určitě jí to ukážu to bez řečí… Ale jestli to má smysl no. (Tak jako tak tam jdu to je fuk), ale teď koukám podruhé a nic tam nemá, takže když ji to řeknu, tak se mě zeptá „a kde to má“ protože tam nic nemá no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2
7.1.20 11:54

Synovi se neco podobneho stalo v asi 10 mesicich - koukal na kavovar, jak dela kafe, a strcil tam prstiky… Sli jsme hned k pediatrovi, ten nas poslal radeji na chirurgii. Tam mu to mazali a vazali (chodili jsme par dni). Mel ale puchyrky… udelaly se ale az po nejake dobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 12:21

Jasně no, ale u nás ten čaj vroucí nebyl, nějakou dobu stal na lince, než jsem ho přinesla na stůl. Možná byl ještě míň teplejší ) možná už vychladlý), než jsem si myslela. :nevim: neměl tam nic no, jen to měl zarudlé a jak jsem to namazala v pohodě… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat