11 tt hnědožlutý výtok

12.3.20 14:47

11 tt hnědo žlutý výtok

Ahoj holky. Moc prosim o radu… V pondeli jsem se strasne pohadala s pritelem a uz treti den jsem od nej pryc. Potrebovala jsem si vsechno ujasnit. Cele dny bulim a jsem opravdu nestastna. Jsem v 11tt, zitra jdu na ultrazvuk. Ale ted jsem zalevala kytky a najednou, jak kdyz se pocuram. Letela jsem na zachod, ale jelikoz jsem mela tmave kalhotky, videla jsem jen mokry flek. Na papire bylo jako by lehce ruzovo. Ted mam slipovku a je to takovy zluto hnedy vytok. Mam plasit a letet k dr. nebo pockat na zitrejsi kontrolu v 10 hod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

128
12.3.20 14:54

Pokud se to nezhorší tak bych počkala na zítřejší kontrolu, lehni si a nic nedělej, zkus být trochu v klidu. Určitě to bude dobrý. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
12.3.20 20:22

Pro jistotu a klid duše si klidne zavolej do porodnice :) jsou tu od toho, a nemají sebemenší problém pomoct, reknou ti co a jak a jestli se mas přijet pro jistotu ukázat nebo to počká. Pokud si ve stresu, to není dobré pro mimco.. zkus byt v klidu (já vím lehlo se to řekne, ale mysli na mimco a to půjde. Hlavně se drz, a ať je vše v pořádku) :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 21:25

Tak jsem byla u dr. A bohuzel… Miminko se uz 2 tydny nevyviji :,( :,( :,( zitra mne ceka revize… Jak to probiha? Je to tezka narkoza a velky zakrok? :( :( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
13.3.20 10:17
@ZuzaZuzka píše:
Tak jsem byla u dr. A bohuzel… Miminko se uz 2 tydny nevyviji :,( :,( :,( zitra mne ceka revize… Jak to probiha? Je to tezka narkoza a velky zakrok? :( :( :,(

To mě moc mrzi :( Já jsem měla ZT ale ukončovala jsem ho v 8tt práškama, s revizí zkušenost nemám, ale co jsem četla tak je to jen malý zákrok, narkóza celková ale na chvíli. Nejhorší to je psychicky, drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
13.3.20 10:38

@ZuzaZuzka to je mi líto :((( toto se stávat nemá… vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka na tom byla, a teda po tom ji hodně bolelo břicho. Musela mít klidový režim. Ale za chvíli to přešlo, horší bylo se z toho otrepat psychicky.

Drz, zkus nebýt sama. Obrátit se na rodinu kamarády to ti pomůže. A do budoucna klid a hlavně ať už je ti jen lip a lip! Buď statecna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.20 13:47

Dekuju, holky. Uz to mam za sebou a cekam na propusteni. Nalada jako na houpacce. V jednu chvili smireni, ze to tak melo byt, pak prijde plac a zoufalstvi… Je mi 37, bylo to moje prvni vytouzene tehotenstvi… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
13.3.20 13:55

Jéééžiš, to je škoda v tolika letech. Moc Tě chápu já jsem taky poprvé a je mi 43.
Držím palce, aby bylo příště vše v pořádku a co nejdříve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.20 17:59
@Pajik 76 píše:
Jéééžiš, to je škoda v tolika letech. Moc Tě chápu já jsem taky poprvé a je mi 43.
Držím palce, aby bylo příště vše v pořádku a co nejdříve

V kolikatem tydnu jsi? Moc drzim palecky :fist:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
13.3.20 20:38

Končím 17 tt. Jsem po IVF.
Děkuju :oops:.

Taky držím palce ať se dáš co nejdřív psychicky do pořádku a ať se zlepší situace s přítelem a zadaří se brzy znovu… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.20 20:54
@Pajik 76 píše:
Končím 17 tt. Jsem po IVF.
Děkuju :oops:.Taky držím palce ať se dáš co nejdřív psychicky do pořádku a ať se zlepší situace s přítelem a zadaří se brzy znovu… :kytka:

S pritelem je uz zase vsechno dobry. Tahle situace nas donutila nehadat se kvuli kravinam a drzet pri sobe. Snad nam to vydrzi :pray: :pray: :pray:
K tehotenstvi moc moc gratuluju a preji moc zdravicka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
13.3.20 21:07

Budou Ti z toho co odebrali dělat histologii a genetiku?
Bylo by asi dobré vědět co se stalo. Pokud to půjde zjistit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.20 07:20
@Pajik 76 píše:
Budou Ti z toho co odebrali dělat histologii a genetiku?
Bylo by asi dobré vědět co se stalo. Pokud to půjde zjistit…

Tak o tyhle moznosti mi nikdo vubec nic nerekl a ja o tom nikdy neslysela. Takze to asi delat nebudou :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
14.3.20 16:32

No jestli to byl konec I. trimestru, tak už to bylo celkem velké.
Ono vzhledem k tomu Tvému věku se asi jednalo o nějakou genetickou vadu. Ale co je třeba typické v tomto stádiu je porucha tvorby placenty. Což by histologie mohla potvrdit. A v dalším těhotenství by se mohly podávat podpůrné hormony (progesteron) třeba…
Ale těch možností je hodně. To je divný, že to na tu histologii neposlali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama