11. týden a doposud žádné bolesti v podbřišku

Anonymní
18.3.21 09:35

11. Týden a doposud žádné bolesti v podbřišku

Ahoj holky, jsem 10+6 a do dnešního dne mě vůbec nebolí podbrisek, zkrátka mám strach, jestli je to normální? Je to už několikáté těhotenství a vždy jsem měla v začátcích těhu jakoby menstruační bolesti, u 2 předchozích těhotenství to tak bylo a nyní vůbec nic necítím. Mám strach, aby to zase nebylo zamlklé. Už mě teď ani tak nebolí prsa jako na začátku a nevolnosti už se téměř vytratily, přitom ještě 2 týdny zpět jsem hrozně zvracela. Teď už mě v podstatě jen večer bolí žaludek. Za celé těhu jsem měla jen jednou cca v 6. Týdnu docela velké bolesti v kříži, i v podbřišku, trvalo to 2 hodiny a myslela jsem, že se mi snad rozbíhá potrat. Naštěstí to přešlo a od té doby se neděje nic. Nemám ani trochu břicho. Na kontrole jsem byla 7+5 a vše bylo Ok, další kontrola až příští týden. Má prosím někdo podobnou zkušenost? Prosím anonym, ještě jsme to nikomu neřekli. PS: uvažuji o Angelsounds, od kdy je prosím možné najít srdíčko? A doporučujete nebo nestojí za ty peníze?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62953
18.3.21 09:37

Tak to chceš jako trpět? Je snad lepší mít těhotenství v klidu, ne? Jinak angelsound za mě super, bez toho bych nebyla v klidu. Sehnala jsem za 400 na netu a mám doteď doma.. Mrne jsem našla cca 10 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
18.3.21 09:40

Taky jsem to tak měla, téměř žádné příznaky :) Je to normální.
Angelsound - proč ne, ale až tak od 15. Týdne se mi dařilo najít srdíčko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
18.3.21 09:40

Taky jsem to tak měla, téměř žádné příznaky :) Je to normální.
Angelsound - proč ne, ale až tak od 15. Týdne se mi dařilo najít srdíčko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
18.3.21 10:26

Já neměla vůbec žádné příznaky u prvního těhu, ani bolení, ani zvracení, ani zle mi nebylo… vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
18.3.21 10:45

AS jsem mela u prvního dítěte i ted, obě jsem slyšela uz někdy kolem 9tt. Byla jsem mnohem klidnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
18.3.21 11:55

Zadny neprijemny priznaky jsem vubec nemela, cekam dvojcata a jsem v 29tt.
Priznaky neurcuji zda-li je nebo neni tehotenstvi prosperujici.
Angelsounds by me nenapadlo kupovat, pockala jsem si na pohyby a proste jsem verila, ze bude vse v poradku.
Urcite bych byla vic vystresovana z toho, kdybych nemohla chvili srdicko najit.
Navic bych u toho asi byla nalepena furt. K cemu mi je, ze v jeden moment srdicko bije, kdyz muze byt za hodinu vse jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
18.3.21 13:11

Každé těhotenství je jiné. Bolesti nebo nevolnost nejsou znakem prosperujícího těhotenství. Buď ráda, že žádné příznaky nemáš. Já se prvním těhotenstvím prozvracela a zvracela jsem ještě i na porodním sále :lol: Druhé těhotenství naprosto bez příznaků a bez potíží. Angelsounds jsem pořídila z druhé ruky až v 2. těhu jen kvůli muži a synovi, protože se mnou nemohou na žádné vyšetření, tak ať si mimčo aspoň poslechnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
18.3.21 13:25

Ja bych do 18. Týdne nepoznala, že jsem v tom. Žádné bolesti. V 18.tt mi začalo téct mlezivo a teprve ve 25.tt pmalinku zacalo být vidět bříško. Buď ráda a užívej si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat