11dpo a pokles bt, mám ještě naději?

355
13.12.19 13:58

11dpo a pokles bt, mam jeste nadeji?

Zdravím všechny snažilky. Mám takový trošku dilema.. S přítelem se snažíme o miminko rok, nyní poslední 3 týdny měřím bt. Skvěle jsme se trefily do ovulace, den před a den po. Teplota mi na jeden den klesla, druhej den skočila hodně vysoko a další den jsem špinila. Cca třetí den po ovulaci mi začly bolesti hlavy, píchání až pálení v podbřišku, zimnice, únava a citlivější prsa (ty mám citlivé, ale i třeba před ovu). Tak sem si říkala, že je to jasné těhu. Dnes mám 11 dpo, bt klesla docela skokově a test negativní.. Ms by se měla dostavit v pondělí. Taaak co myslíte holky? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2914
13.12.19 14:00

U me tohle vzdycky znamena prichod menzes. Ale zalezi, jak mas taky dlouhou LF, kdyz by byla treba 14 dni, tak asi sance je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
13.12.19 14:01

@Nikola2395 myslím že řešit příznaky 3 dny po ovulaci je fakt blbost. Musíš prostě vydržet a uvidíš zda ms dorazí nebo ne.
Bazalni teplotu jsem nikdy neměřila, s tím neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
13.12.19 14:06

Příznaky řeším, neřeším. Prostě mi je už týden mizerně a je to obtěžující.. To zda to jsou nějaké příznaky samozřejmě nevím..
Prosím co je LF? O mimčo se sice snažíme dlouho, ale takhle řešit sem to začla až nyní, až když mi doktor oznámil, že by bylo dobré ivf.. Tak mě trochu nahlodal, že už to asi úplně samo nepůjde.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
13.12.19 14:29

Příznaky tohohle typu takhle rychle urcite ne. Spis nejaka viróza nebo sugesce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.12.19 14:32

Celkem jsem byla těhotná 4×, z toho 2× biochemické a ze dvou mám dětičky :) U všech mých těhotenství jsem zaznamenala jednodenní pokles BT spojený se špiněním nebo lehkým krvácením (ještě před termínem ms) a pak opět vzrůst na teploty vyšší než 37. Ve všech případech jsem díky příznakům jako zimnice, citlivost na pachy a intenzivní píchání v podbřišku měla tušení už dřív.
Poslední těhotenství - zjištěno před rokem - mám ještě v dobré paměti. Od ovulace píchání v podbřišku. Pár dní před ms mi klesla teplota, dostavila se šílená zimnice a jeden den na to jsem slabě zakrvácela (bylo to po běhání). Pak najednou nic a teplota snad 37,2-3. Na testu duch den před očekávanou ms, po dvou dnech už jasné //. A jen pro zajímavost - před oběma těhotenstvími jsem slyšela verdikt, že jinak než ivf to určitě nepůjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
13.12.19 15:20

Samozrejme to mohou byt vsugerovane priznaky, pokud ano tak nevedome. Ale je mi prostě jinak než při viróze a samozřejmě při těchto nepříjemnostech jsem si měřila i normální teplotu abych to případně vyležela a nic, max 36,4… No nejvíc mě trápí, že dnes mi bt klesla takhle nízko, kdyby neklesla tak čekám až do ms a kdyby nic tak by bylo jasné, ale tím, že mi dnes klesla takhle nízko jako před ovu tak moc nevím no.. Protože vše nasvědčovalo uhnízdění.. No čas se urychlit nedá no, bohužel :( no zítra dám vědět.. Buď se mi bt zvedne nebo zůstane dole a přijde ms, ale je to ještě taková moje poslední naděje :) s přítelem jsme taky říkaly, že zkusíme ještě půl roku budem zkoušet.. Pak už budu mít po svatbě a šlo by se na ivf :) :) hrozně moc děkuji za podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
13.12.19 15:37

Jenže toto z grafu vyplývající není jednodenní pokles ale teplota ti pozvolna klesá den nebo dva jestli se nepletu? Respektive tskhle. Pokud zítra bude vyšší tak. By to mohlo klapnout pokud bude stejná nebo nižší nejspíš přijde ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
13.12.19 15:41

Nepleteš se, ale včera byla aspoň nad hranicí :D no magořím z toho, co vám budu povídat.. Tonoucí se stébla chytá :lol: ale beztak vše ukáže až čas :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
13.12.19 16:22

Tak na priznaky se vyprdni, ja kdyz si merim bt, takbje mam i bez pohlavniho styku. Neni to sugesce, jen se prosze trochu vic sledujes a porovnavas to s tim merenim. Ja po trech cyklech uz jsem nemusela měřit, citila jsrm vse. Ale v tech tehotnicich cyklech jsem tefy zadne priznaky nemela, jen brutalni zvedavost. LF je lutealni faze, tj doba od ovulace do menses a u zdraveho cyklu by mela trvat 2 tydny, coz by odpovidalo tvemu vypoctu. Ta dnesni nizka teplota tak nemusi ukazovat nic zvlastniho, me teda takhle klesla v den, ldy jsem to dostala, ale vzdy az v ocekavany termin. Uvidis. Z jedne krivky nic moc nevyctes. Drzim palce :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
355
13.12.19 18:26

Jsem racionálně myslící žena a vím, že bych se na to měla vyprdnout, ale lehce se to řekne,, bohužel těžce udělá :D bohužel sem poslední dva dny měřila okolo 5 hodiny ráno místo v 6… Proste sem se vzbudila a už mi nešlo usnout tak sem se změřila abych mohla vstát.. No uvidíme jak to bude nadále. Moc děkuji za reakce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
14.12.19 11:06

Tak dneska sem mela rano teplotu 36,93 a asi hodinu na to sem zacla krvacet, takze tehu asi nic.. I kdyz me prekvapuje ta ranni teplota.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat