11DPO - je tam nějaký náznak nebo nic?

Anonymní
6.7.21 22:14

11DPO - je tam nějaký náznak nebo nic?

Ahoj, pardon za anonym, ale není to můj profil, mám ho půjčený od kamarádky, se kterou už tady půl hodiny vedeme debatu, zda něco na tom testu je nebo ne.

Já si myslím, že tam asi něco je, ale kámoška tvrdí, že tam vůbec nic nevidí. Ale možné je, že já už jak na to fakt koukám tak dlouho, tak to mám asi vykoukané tu rysku. Jinak jsem 11DPO, poslední nechráněný styk, ze kterého by něco mohlo být, byl 13 dnů zpátky. Asi 2-3 dny zpátky jsem tak divně zašpinila, potom mě strašně bolí záda a jakoby na levém boku a nemám vůbec chuť k jídlu a zda se mi, že příliš běhám na záchod. Ale to všechno může mit samozřejmě tisíce dalších příčin. Tak jen jestli tam něco je nebo není. Ohledně MS nevím, kdy má přijít, mám ji bohužel teď půl roku po vysazeni antikoncepce hodně nepravidelnou (chodí někdy za 28 dnů a někdy klidně za 70 dnů) - takže moc nevím, kdy by teď měla dorazit, každopádně poslední MS skončila 18. června.

Samozřejmě, že zkusím testnout znovu za 2-3 dny, jen mi to teď nedalo kvůli těm “příznakům” a prý dva týdny po styku by už něco mohlo jít vidět. Díky a krásný večer! :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
899
6.7.21 22:16

Negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18070
6.7.21 22:17

Naprosto negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
6.7.21 22:19

Nevidím nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 22:22

Super, díky za odpovědi! :) asi to mám fakt už všechno vsugerovane a vykoukane, tak díky a krásný večer!

• Citovat
  • Nahlásit
9732
6.7.21 22:26

Ani naznak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
6.7.21 22:28

Nic tam nevidím. Jinak moc nechápu, že jsi 11 DPO a přitom nevíš, kdy má přijít menstruace. Luteální fáze je běžně každý měsíc stejná. Různou délku mívá ta fáze před ovulací - to ona způsobuje proměnlivé délky cyklů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1188
6.7.21 23:16

Zkus to ta 2 dny rano. Ja jsem velký lovec duchu a vidim, co ostatní nevidi, ale tady fakt nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
6.7.21 23:22

Negativní.
A jak víš, ze jsi 11DPO?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...