11.dpo pozitivni test a 13.dpo negativní

Anonymní
30.11.19 10:28

11.dpo pozitivni test a 13.dpo negativní

Ahoj…
od 9.dpo jsem mela nejake potíže, jako pálení a bolesti. Takže jsem si udělala 9.dpo a 11.dpo test- celkem 4, protože byly opravdu duchové a sílící. Bolest prsou, modre žily a příznaky…
Nicméně dneska rano je 13.dpo, prsa bolet přestaly, a kdyz jsem udělala test, tak krásný duch zmizel…
To asi znamená, ze je to jasný a přijde ms 8o jestli mate někde podobnou zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20153
30.11.19 10:36

Ano, mám jich asi šest. Říká se tomu biochemické těhotenství a je to přesně ten důvod, proč se nemá testovat před menzes. Zkus za dva dny test znovu a pokud bude negativní, jednalo se skutečně o biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 10:42

@Janli krásný… rok od potratu a už mě to nebaví. Už podruhy prave, prsa, bolesti podbrisku a pak tohle… :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
26201
30.11.19 10:45
@Anonymní píše:
@Janli krásný… rok od potratu a už mě to nebaví. Už podruhy prave, prsa, bolesti podbrisku a pak tohle… :zed: :pocitac:

Tak nemáš testovat tak brzy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 11:18
@pikola píše:
Tak nemáš testovat tak brzy :nevim:

Zas na druhou stranu, když mam příznaky, je ta možnost, proč ne… a další věc je, ze to není ok tohle zazit několikrát a muzu to pal třeba začít řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 11:20

A mam ještě otázku. Před 7 dny jsem mela ovulacni test už úplně bily. Dneska mam tohle…tohle mam tam den před ovulaci vždy.

• Citovat
  • Nahlásit
2802
30.11.19 11:24

Testovat ovulacnim testem okolo menzes je uplne zbytecny, co si od toho slibujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20153
30.11.19 11:27
@Anonymní píše:
Zas na druhou stranu, když mam příznaky, je ta možnost, proč ne… a další věc je, ze to není ok tohle zazit několikrát a muzu to pal třeba začít řešit.

Ale tohle se neřeší, je to přirozený proces, jak se tělo zbavuje vadného embrya. Biochemická těhotenství se nikde neuvádí, lékaři je neřeší. Každá žena jich za život zažije několik, jen o nich neví, protože netestuje před menzes. Věř mi, že zažít to je naprosto OK a je to jen důkaz, že v těle fungují přirozené samoregulační procesy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
30.11.19 11:31
@Anonymní píše:
Zas na druhou stranu, když mam příznaky, je ta možnost, proč ne… a další věc je, ze to není ok tohle zazit několikrát a muzu to pal třeba začít řešit.

Vypada to, ze velmi touzis po miminku, ja to zazila take. Nicmene tohle testovani brzy prinasi pouze vice a vice zklamani. Toto se ani z lekarskeho hlediska jako ztrata tehotenstvi neoznacuje a pravdepodobne pozitivni a nasledne negativni test pred ms ani lekare zajimat nebude bohuzel… nevim, kolik je vam s partnerem let, ale jestli se snazite o dite vic nez rok + jeden potrat.. uz bych uvazovala o navsteve CAR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 11:33

@bobulka88 třeba proto, ze mě zajima jak funguje moje tělo? Proč mě bolí podbrisek? Protože mam bolesti stejne jako mam při ovulaci?

• Citovat
  • Nahlásit
2802
30.11.19 11:40
@Anonymní píše:
@bobulka88 třeba proto, ze mě zajima jak funguje moje tělo? Proč mě bolí podbrisek? Protože mam bolesti stejne jako mam při ovulaci?

A cos tim tedy zjistila? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 11:45
@Anonymní píše:

Ale vždyt na to asi nepřijdes. Mně občas před MS bolí prsa, občas bolesti takové občas makove. Taky se snažíme, už rok a půl, a vůbec nic z těch příznaků nikdy neznacily těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
Micky174
30.11.19 18:00
@Anonymní píše:
A mam ještě otázku. Před 7 dny jsem mela ovulacni test už úplně bily. Dneska mam tohle…tohle mam tam den před ovulaci vždy.

Pres ms mam vzdycky pozit lh test. Pak dostanu MS.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 18:31

@Micky174
Ja zatím nikdy, jen testovací vždy slabou, což není pozitivni. Jinak mam druhou čárku na tehotenskem testu i dnes nakonec, ale večer…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat