11dpo volná tekutina na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 21:24
11dpo volná tekutina na vaječníku

Zdravím sem skoro měsíc po biochem. TEHU, poslední ms 21.6. Ovulace 6. 7 dnes kolem 11 dpo test negativní na utz jen zvětšená sliznice ms má přijít za 4 dny dr rejl že už je hodně prokrvena byva tak hodně prekrvena už 4 dny před MS nebo je to TEHU.? :mrgreen: test negativní z dnešního rána. jeste mi našel na pravém vaječníku volnou tekutinu asi z ovu 4 cm. Je ještě brzo na test? Měli jste podobnou zkušenost? Jak to dopadlo? Děkuji :srdce:

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10684 příspěvků 17.07.19 21:39

To ti nikdo neřekne, uvidíš za ty 4 dny. Sliznice před MS a v počátku těhotenství vypadá stejně. Mně doktorka říkala, že se to nepozná takhle brzy. Takže bych zkusila testovat za 4 dny. To už bude i odstup od ovulace, tak už by mohlo být něco vidět, pokud nedorazí MS.

Lucie1906
Kecalka 400 příspěvků 17.07.19 22:19

Ahoj, víš 100% že jsi 11DPO? Já měla ducha na TT 10DPO, záleží jaký test jsi dělala a kdy, zkus test za 2dny a budeš mít jasno, pokud těhotná jsi tak 13DPO už by tam určitě něco muselo být :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 22:23

@Lucie1906 no ovulaci mám zajištěnou podle utz a hlenu, respektive toho 6 byl největší hlen a hned jsme se snažili.. Nevím snad je ještě brzy. :kytka: děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 22:24

@Lucie1906 test jsem dělala dnes ráno a nic. :(

Lucie1906
Kecalka 400 příspěvků 17.07.19 22:33

Udělej za dva dny a budeš mít jasno,13DPO už fakt musí něco být. A u Dr. jsi byla náhodou nebo chodíš na folikulometri? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 07:50

@Lucie1906 tak vzhledem k tomu že jsem minulý měsíc otehotnela úplně nevědomě a nedopadlo to tak teď poprvé. Chtěla jsem se ale zeptat, když mám týden před ovu tazny slabý hlen jeden den mám úplně největší nejhustsi hlen a potom zase další dny slabý tazny až žádný, je ovulace v tom dní kdy je hlen úplně největší nebo až dny po ní? Tohle mi nikdy nebylo jasné. Protože 6. 7 byl styk a měla být předpokládaná ovulace a v ten den byl největší hlen z měsíce. A dny po tým už jen tazny. Tak nevím jestli 6 byla ta ovulace nebo až den, dva po ní kdy ten hlen už není tak hojny. :roll: děkuji :nevim:

Lucie1906
Kecalka 400 příspěvků 18.07.19 11:16

Já se v těch hlenech moc nevyznám, ale vím že by se na něj nemělo spoléhat. Nejlepší když budeš dělat Ovulační testy, ale ani ty nemusí být stoprocentní. Já otěhotněla 4 dny před ovulaci, a ovulaci jsem poznala jednak z ultrazvuku ale hlavně z velké bolesti na pravém vaječníku, test mi to pak jen potvrdil ale žádného hlenu jsem si nevšimla. Ale já brala hormony na tvorbu folikulů (aby došlo k ovulaci). Bez těch hormonů, mě při ovulaci bolel vaječník jen mírně. Takže na hlen moc nespoléhej, otěhotněla jsem ale žádný hlen jsem neměla.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10684 příspěvků 18.07.19 11:46
@Anonymní píše:
@Lucie1906 tak vzhledem k tomu že jsem minulý měsíc otehotnela úplně nevědomě a nedopadlo to tak teď poprvé. Chtěla jsem se ale zeptat, když mám týden před ovu tazny slabý hlen jeden den mám úplně největší nejhustsi hlen a potom zase další dny slabý tazny až žádný, je ovulace v tom dní kdy je hlen úplně největší nebo až dny po ní? Tohle mi nikdy nebylo jasné. Protože 6. 7 byl styk a měla být předpokládaná ovulace a v ten den byl největší hlen z měsíce. A dny po tým už jen tazny. Tak nevím jestli 6 byla ta ovulace nebo až den, dva po ní kdy ten hlen už není tak hojny. :roll: děkuji :nevim:

No, pokud to chceš vědět přesně, tak budeš muset měřit BT a dělat ovulační testy. A nebo si nechat potvrdit ovu u doktora. Nicméně mně to přijde zbytečné. Pokud normálně sexujete a nesnažíte se víc než rok, pak je dost velká šance, že se trefíte i bez znalosti přesného dne ovulace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 11:49

Děkuji všem za informace uvidíme no. :roll: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama