11dpo žádné příznaky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 21:56

11dpo žádné příznaky

Ahoj jsem 11dpo sice beru antikoncepci, ale zapomněla jsem si vzít antikoncepci a den před tím byl sex. Nemám žádné příznaky. Občas mě pichne v podbřišku, ale prsa mě nebolí ani nic jiného. Menses má přijít za týdne. Je tu možnost těhotenství? Mám docela nervy nevydržím to do menstruace mužu si udělat test i před menzes nebo to nemá smysl? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
963
30.10.21 22:01

Je to tu pořád dokola aspoň milion diskusi…pravděpodobnost těhotenství z jednoho zapomenutého prášku pokud beres už nějakou dobu je minimální…ale test si samo udělej..kdyby si byla ten 1 případ z tisíce že se to stane..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 22:06

@Vladusxx bylo to na konci 1.tydne přesně 7.den po pauze tak mám strach. Dítě opravdu nechci :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
4542
30.10.21 22:10

Bereš antikoncepci a přesně víš, kolikátý den jsi po ovulaci?? :nevim: :nevim:
Ale jako vtip docela dobrý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
30.10.21 22:13

A jinak ti neni 15 let, a toto je určitě tvoje první založená diskuze na toto téma. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
30.10.21 22:30

Co je to zase za blabol? Nejak mi nesedej ty pocty dni od ovu po menstruaci a dost silne pochybuju, ze pri brani antiny by vsechno sedelo na den presne pri jednom zapomenutym prasku.

Kdyz uz vymejslim debi*itu, tak aspon poradnou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
31.10.21 08:46

To už tu bylo, holky :D Ten sedmý den už tu byl tak 2×. Já si myslím, že je to pořád to stejné dokola. Je možné to prověřit, prosím? @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
31.10.21 09:57

:roll: :roll: :roll: @admin už s ní prosím něco udělejte. Denně několikrát stejná diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15231
31.10.21 19:58

Dobrý den,

zakladatelko, pokud hodláte takto pokračovat, dokud vám ms nepřijde, tak vás zablokuju. Nezakládejte stále nové a nové diskuze. Stačí vám jedna! Můžete se každý den ptát klidně na to samé, ale zůstaňte u jedné diskuze! Klidně ať je to tato, ale další na stejné téma už nezakládejte!

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat