11mesíční spí chvíli a nestačí mu to

10
24.9.19 13:14

11mesíční spí chvíli a nestačí mu to

Hezký den, zajímalo by mě, zda to měl nebo má někdo podobně, popřípadě jak to řešit.
Malému bude 11 měsíců a přes den tomu spánku moc nedá. Vstává v 7, unavený je cca okolo 10, s tím že usne na 20 minut, nicméně mu to evidentně nestačí a je protivnější ještě více, než když šel spinkat. Zkoušela jsem ho dát spát dříve, později, nedat a dát až po obědě, ale je to pořád stejné, občas i horší.
Nevadilo by mi, že spinká tak málo, ale jemu to fakt nestačí a pak s ním ty dny stojí za to :(
Nemá někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

382
24.9.19 13:22

A odpoledne uz neusne? Treba ve 3?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
24.9.19 13:25

Jinak spinka v postylce? Zkousela jsi zatemnit uplne? Zavrit okno at je ticho? Poradne vyvetrat pred spanim? Nemuze mu byt horko, ci zima? Zkousela jsi si lehnout s nim do postele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11912
24.9.19 13:47

Malá spí už jenom jednou. Ale hodně často se mně stává, že když jí dám spát do kočárku a uspím venku, tak se vzbudí dřív. Dávám ještě dospat do postele a lehnu si na chvilku s ní. Když dávám do ložnice, tak jí vyvětrám, zatemním a když se probudí dřív, tak si s ní ještě chvilku lehnu a ona usne. Mám zkušenost, že když jsem s ní, tak spí líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
24.9.19 15:33

No je asi pravda, že když si lehnu s ním, tak spí lépe, jenže pro mě to je jediný možný čas, kdy můžu vařit :D Ale asi to budu muset pořešit jinak a vařit po večerech, ať se aspoň trochu vyspí no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 12:16

Syn spi v 8m pres den 3× 30 min. Dyl jedine kdyz spim vedle nej a po tech 30 min ho zkusim uklidnit, poplacat, vratit dudlik… tak 30 min varim a pak si jdu k nemu lehnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
25.9.19 12:39

Prdola to má taky tak, je mu skoro 11 měsíců, vstává v cca 6-6:30… spat jde už v deset a když do postýlky tak je do půl hodiny vzhůru. Když jdu spat s nim tak spi i tři hodiny. Je to síla, ze v tu dobu nic neudělám ale tak lezim u nej a čtu si a odpočívam. Odpoledne už pak nespí ale po šesté odpadne a spi bez buzení celou noc. Když usne dopo v kočáru tak záleží kde jezdíme, jak obchody tak je v něm taky hned vzhůru a pak ho musím odpo dat spat znova jinak je protiva.
A třeba v noci spi s postýlce bez buzení celou noc. Nechápu proč přes den ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama