12. Den po Et a test bílý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:38
12. Den po Et a test bílý?

Ahoj. Jsem 12. Den po ET 4denni morulky. Měla jsem lehký ohss od 2-6 dne po ET. Dnes test negativní. Myslíte si, že je ještě šance? Omlouvám se za anonymitu. Ale špatně to zvládám. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 21.11.18 11:45

No, já myslím že to asi neklaplo. Ale ještě raději počkej na odběry z krve. A když to nevyšlo, tak to určitě vyjde příště :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:48
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem 12. Den po ET 4denni morulky. Měla jsem lehký ohss od 2-6 dne po ET. Dnes test negativní. Myslíte si, že je ještě šance? Omlouvám se za anonymitu. Ale špatně to zvládám. :zed:

Ahoj, koukám, že jsi tedy 16 DPO? MS ještě nedorazila? Pokud ne, malá šance stále je :-) Uvidíš na odběru z krve - jdeš za dva dny?
Morulku sis nechávala zavádět proč? Byla poslední a tak nemělo cenu čekat? Ono mezi morulou a blastocystou je řádný skok a ne každé embryjko to vydrží (já měla 4. den 4 krásně se vyvíjející embrya, ale 5. den už jen jedno!), ale stejně… I tak ne každé 5denní vajíčko se uchytí… Ale! Pokud Váš CAR pětidenní kultivaci nenabízí - rozhodně by to pro mě byl důvo poohlédnout se po jiném…
Přeji mnoho sil a pokud to nevyjde, tak ještě víc do dalšího pokusu! Příště to třeba klapne, tak ten boj o miminko nevzdávej! :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:53
@Anonymní píše:
Ahoj, koukám, že jsi tedy 16 DPO? MS ještě nedorazila? Pokud ne, malá šance stále je :-) Uvidíš na odběru z krve - jdeš za dva dny?
Morulku sis nechávala zavádět proč? Byla poslední a tak nemělo cenu čekat? Ono mezi morulou a blastocystou je řádný skok a ne každé embryjko to vydrží (já měla 4. den 4 krásně se vyvíjející embrya, ale 5. den už jen jedno!), ale stejně… I tak ne každé 5denní vajíčko se uchytí… Ale! Pokud Váš CAR pětidenní kultivaci nenabízí - rozhodně by to pro mě byl důvo poohlédnout se po jiném…
Přeji mnoho sil a pokud to nevyjde, tak ještě víc do dalšího pokusu! Příště to třeba klapne, tak ten boj o miminko nevzdávej! :-)

Mne řekli, že je 4 dny vhodná doba na ET, bylo to moje první ivf. Defakto jsem dneska 36dc od začátku stimulace. Od opu je to 16dpo. Myslím si. Že to byla morulka, víc mi k tomu neřekli, myslela jsem, že to je běžný postup. A krev podle mě také nedělají, řekli mi na UZ když bude test pozitivní, což podle mě nic neuvidí. Já ještě nadějně doufám, že třeba ten 14. Den něco bude, ale chtěla jsem vědět, jaké jsou vaše zkušenosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:54
@Anonymní píše:
Přeji mnoho sil a pokud to nevyjde, tak ještě víc do dalšího pokusu! Příště to třeba klapne, tak ten boj o miminko nevzdávej! :-)

Jo a po celou dobu jsem ani jednou nespinila. Navíc já měla pře tom problém s MS že sama nechodila, tak nevím, jestli by přišla i teď.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2805 příspěvků 21.11.18 12:01

Bohužel.test uz by musel být pozitivní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 12:15
@Anonymní píše:
Mne řekli, že je 4 dny vhodná doba na ET, bylo to moje první ivf. Defakto jsem dneska 36dc od začátku stimulace. Od opu je to 16dpo. Myslím si. Že to byla morulka, víc mi k tomu neřekli, myslela jsem, že to je běžný postup. A krev podle mě také nedělají, řekli mi na UZ když bude test pozitivní, což podle mě nic neuvidí. Já ještě nadějně doufám, že třeba ten 14. Den něco bude, ale chtěla jsem vědět, jaké jsou vaše zkušenosti.

Hmm… V tom případě bych se opravdu poohlédla po jiném CARu :-( IVF je vždy taková loterie, ale oni Ti šanci na otěhotnění ještě snižují tím, že o den zkrátí nejoptimálnější kultivaci (tedy těch 5 dní), plus ani krev neudělají??? Probůh, vždyť si náklady můžou nechat proplatit od pojišťovny :roll:

Souhlasím s Tebou, že naděje umírá poslední a pozitivní myšlení je někdy půlka úspěchu… Možná, být Tebou, bych si skočila na krev - vyšetření hcg jako samoplátce (cca 250 kč) - hned budeš vědět, jak na tom jsi :-) Zda v těle je a jsi těhotná nebo ne… Na krev můžeš už klidně dnes, zítra… Protože pokud se miminko uchytilo, už by v těle muselo být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 12:20

@karkarka myslela jsem si to, ale děkuju ???? třeba ještě ty 2 dny

@Anonymni no chci jít zítra.. To mě už nezabije. Jsem u Apolinare. Takže státní klinika. Sice se snažím pro venek dělat statečnou, ale nejde to kód uvnitř. :?

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 21.11.18 14:08

Bohužel 12.den už by bylo jasno, pokud je bílý test, tak se tentokrát nezdařilo. Hodně štěstí příště :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 16:22

@Celina no, můžu snad ještě doufat. 8) kdy budu moc na KET? Myslíte že po novým roce?

Závislačka 2805 příspěvků 21.11.18 16:24
@Anonymní píše:
@Celina no, můžu snad ještě doufat. 8) kdy budu moc na KET? Myslíte že po novým roce?

Na ket můžeš hned v dalším cyklu.takze klidne v prosinci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 16:26

@karkarka i když jsem měla tu lehkou formu ohss?

Závislačka 2805 příspěvků 21.11.18 16:37
@Anonymní píše:
@karkarka i když jsem měla tu lehkou formu ohss?

Urcite.taky sem to tak mela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 16:51

@karkarka děkuji za info :)

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 21.11.18 19:33
@Anonymní píše:
@Celina no, můžu snad ještě doufat. 8) kdy budu moc na KET? Myslíte že po novým roce?

ahoj, nevykej :mavam:
Myslím, že můžeš jít hned, ja šla teď naposledy na KET 2× během měsíce, poprvé byl bílý test a podruhé se zadařilo. Není důvod čekat, pokud jsi zdravotně ok. Hodně štěstí :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >