12 den po nechráněném styku a negativní těhotenský test

Anonymní
16.2.21 14:48

12 den po nechráněnem styku negativní těhotenský test

Ahoj, máte některá zkušenost, že jste měly 12 dní po styku negativní těhotenský test?

O miminko se snažíme už dlouho. Mám neustále rozházené cykly a ovu mívám spíše později, minulý cyklus byla ovulace 19dc.

Poslední MS jsem měla 19.1 a styk byl:
25.1 = 7dc
27.1 = 9dc
1.2 = 14dc
2.2 = 15dc
4.2 = 17dc… Dále nám to nevyšlo, kvůli covidu, karanténe a dalším věcem.

Pokud by byla ovulace 19dc jako předtím, tak bych byla 10dpo. Dělala jsem si těhotenský test mamatest a bylo sněhobílo :( myslíte, že už není šance? Já ani nevím kdy vlastně očekávat MS tím, jak to mám rozhozene.

Máte zkušenost, že je ještě šance?

Plus máte některá zkušenost, že mrsky přežily 5 dní? Toho 4.2 jsme použili i gel na podporu početí a některé kalkulačky, mi ukazují ovu 9.2 a kdyby to tak bylo, tak zda je šance že by přežily tak dlouho? Jiné cykly testuju ovu testy ale tento měsíc jsem se na to vyprdla :roll:

Prsa mě nebolí, možná jsou mírně zvětšená… Jinak mě bolí v kříži a píchá v pravém podbřišku, mám hojný bílý výtok. :nevim:

Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25453
16.2.21 15:16

Pokud zjistíš kdy máš ovulaci, a pokud budeš znát obvyklou délku luteální fáze, tak rozházený, nepravidelný cyklus není žádný problém, ani není problém zjistit kdy máš čekat MS nebo kdy má smysl dělat test.
Já jsem jen jednou, v prvním těhotenství dělala testy moc brzy (10,11DPO) a bylo bílo. 13DPO už byly //. Vzhledem k tomu, že luteální fázi mívám 11-12 dní, tak v dalších těhu jsem už dřív jak 13DPO testy nedělala. Takže být tebou tak ještě počkám. A když MS nepřijde, udělala bych test 14DPO.
5 dní znám jeden případ, kamarádky, má kluka. Já 2× otěhotněla ze styku 3-4 dny před ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 16:58
@andelka83 píše:
Pokud zjistíš kdy máš ovulaci, a pokud budeš znát obvyklou délku luteální fáze, tak rozházený, nepravidelný cyklus není žádný problém, ani není problém zjistit kdy máš čekat MS nebo kdy má smysl dělat test.
Já jsem jen jednou, v prvním těhotenství dělala testy moc brzy (10,11DPO) a bylo bílo. 13DPO už byly //. Vzhledem k tomu, že luteální fázi mívám 11-12 dní, tak v dalších těhu jsem už dřív jak 13DPO testy nedělala. Takže být tebou tak ještě počkám. A když MS nepřijde, udělala bych test 14DPO.
5 dní znám jeden případ, kamarádky, má kluka. Já 2× otěhotněla ze styku 3-4 dny před ovu.

Děkuji moc za hezkou odpověď. Bála jsem se, že mě tady holky sjedou :oops: já to mám divoké.. BT nemůžu měřit, protože pracuji ve zdravotnictví a pracuju na směny.. A dělám si ovu testy (kromě tohoto cyklu) a některé cykly mam pozitivní ovulační test 17dc, jindy 18dc.. Vždy takhle a některé cykly dokonce // nevychytam a tudíž nevím, jestli to jsou anovulacni cykly nebo to. Jen nezachytim.

Nejkratší cyklus co jsem zažila tak loni v červenci 28 dní a pak různě 33dni, jindy i 37 :nevim: pořád zkouším gynex, kontryhelový čaj, atd na srovnání a nic.. Kdysi jsem měla pravidelně po 30 dnech a pak po operaci žlučníku (vzali mi ho) to je katastrofa.

Kezby to teď bylo ještě brzo a // se ukázaly :( už jsem zoufala. Včera jsem měla šílené bolesti v kříži a šílené píchání v pravém podbřišku. Dnes už jen popichuje v podbřišku.

Myslíš, že pokaždé musí bolet prsa jako příznak? Ty mě totiž neboli :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
885
16.2.21 17:06
@Anonymní píše:
Děkuji moc za hezkou odpověď. Bála jsem se, že mě tady holky sjedou :oops: já to mám divoké.. BT nemůžu měřit, protože pracuji ve zdravotnictví a pracuju na směny.. A dělám si ovu testy (kromě tohoto cyklu) a některé cykly mam pozitivní ovulační test 17dc, jindy 18dc.. Vždy takhle a některé cykly dokonce // nevychytam a tudíž nevím, jestli to jsou anovulacni cykly nebo to. Jen nezachytim.

Nejkratší cyklus co jsem zažila tak loni v červenci 28 dní a pak různě 33dni, jindy i 37 :nevim: pořád zkouším gynex, kontryhelový čaj, atd na srovnání a nic.. Kdysi jsem měla pravidelně po 30 dnech a pak po operaci žlučníku (vzali mi ho) to je katastrofa.

Kezby to teď bylo ještě brzo a // se ukázaly :( už jsem zoufala. Včera jsem měla šílené bolesti v kříži a šílené píchání v pravém podbřišku. Dnes už jen popichuje v podbřišku.

Myslíš, že pokaždé musí bolet prsa jako příznak? Ty mě totiž neboli :nevim:

1. BT se da merit i po ctyrech hodinach klidoveho rezimu (plno zen dela na smeny a jsou schopne si bt merit) 🙂

2. Nemichejte Gynex a kontryhel. Uzivejte vzdy jen jedno z toho 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25453
16.2.21 17:07

Mě nebolely prsa snad nikdy.
Ty vlastně nemáš nepravidelné cykly. A v podstatě to ani nemusí vadit.
Ty směny jsou blbý no. Já měřím už roky, i při kojení, i při práci, ale dělala jsem jen ranní a odpolední. A to nevadilo.
Když nevíš jistě kdy ovulace bývá, tak bych ještě počkala.
Mně na srovnání pomohl drmek obecný. Měla jsem cykly 29-43 dní a to už je docela dost.
Kontryhel bych vysadila, mnohdy spíš cyklus rozhodí. Mně taky nefungoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat