12 dní opožděná ms a negativní test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 17:28

12 dní opožděná ms a negativní test

Dobrý den,
Vím že tu je hodně diskusí ohledně opoždění ms a negativnich testech, ale chtela bych poradit nebo vědět vaše názory či zkušenosti.
Používám mobilní aplikací Můj kalendář a značím si kdy jsem měla Ms, pohlavni styk bolest atd…
Poslední Ms byla 16. Září každý měsíc 6 dní pravidelně.
Od 1. Října do 7. Října mi psala že mám plodne dny největší plodnost 6.rijna pohl. nechráněný styk cca co druhý den hlavně toho 6. Října.
Od nějakého 14. Října bolesti v podbřišku nevolnosti po ránu a nechuť k jídlu. Další týden zase byla věští chutě k jídlu a začaly mě bolet bradavky a zvětšily se mi prsa. Tento měsíc zcela bez ms ani náznak možná menší výtok. Opoždění ms dnes je to už 12tý den a testy negativní k doktorce jsem objednaná 8. Listopadu. Mimi by jsme chtěli už se snažíme 3 měsíce. Je šance že bych byla těhotná?
Děkuji za vaše názory :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
694
31.10.21 17:45

Když máš negativní test, tak bych tomu moc šancí nedávala. Ovulace by chtěla zjistit spolehliveji, apka opravdu spolehlivá není. Dej tomu čas, tři měsíce jsou prd :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.10.21 18:14

@Umík apka je celkem spolehlivá v září jsem si ovulaci ověřila i testami skoro u všech byla jedna čárka a druha slabší čárka. Tak nevím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
31.10.21 18:22

@Nikolajan u ovulačních testů musí být čárky stejne silne, jinak není pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat