12 dní před termínem pozitivní tt, ale teď slábne

Anonymní
31.5.20 16:53

12 dni pred terminem ms pozitivni test, ted carka slabne

Dobry den,
Na zacatek se omlouvam za anonym, ale nerada bych, aby se o pripadnem tehotenstvi dozvedeli znami nebo rodina, kdyz ted neni nic jiste.
Posledni ms byla 30.04 a cyklus mivam 30 dni. 20.05. jsem ze zvedavosti zkusila tehotensky test, s manzelem se snazine a ja si pravdepodobne vsugerovala priznaky. K memu udivu tam byla druha carka. Nemluvim tu o zadnym duchovi, ale o poradny carce. Nemohla jsem tomu uverit, tak jsem udelala jeste jeden test a vysledek stejny (mamatest). Asi 25.05. jsem zdelala zase mamatest, ranni moc a carka slabsi, dnes uz tam byl jen duch.
Napadlo me, zda by nebylo mozne, aby se napriklad jednalo o dvojcata, mame je v rodine, takze ta pravdepodobnost by tam mohla byt. Diskuzi zakladam proto, abych se zeptala, zda je tu nekdo s podobnou zkusenosti a nakonec z toho bylo prosperujici tehotenstvi?
PS: chci jit jako samoplatce na krev, ale muj gynekolog ma volny termin az 16.06. tak se take chci zeotat zda mam cekat, nebo mohu jit do nejake laboratore? Omlouvam se, pokud je to stupidni dotaz, ale zatim jsrm tyto veci nikdy neresila a tak presne nevim jak postupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1376
31.5.20 17:36

Proboha proc testujes 12dni pred MS? Zrejme to je biochemicke, odejde to s MS a tohle sis cele mohla usetrit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 17:44

@Kolarkaa ano, testovala jsem zbatecne brzy, ale byla jsem opravdu hrozne netrpeliva, snazime se uz nejakou dobu, k tomu jsem pracovala z domova a opravdu jsem nemohla myslet na nic jineho. Jen jsem proste chtela vedet zda nekdo neco podobneho nezazil a nakonec z toho bylo prosperujici tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
6208
31.5.20 18:05

A bolesti nebo krvácení nemáš? Napadlo mě, že by se také mohlo jednat o mimoděložní těhotenství z předchozího cyklu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 18:16

@Karleon praveze bolesti zadne ani krvaceni, neustale se kontroluji jestli uz ms nahodou neprisla, ale ani hnedy vytok, nic. Uplne bilo. Jediny co je jinyho jsou hrozne natekla a bolava prsa a to ze je mi pri jizde autem spatne. Proto je mi to tak divne. Myslela jsem, ze by mohlo jit i o biochemicke tehotenstvi, ale jelikoz carka slabla uz 25. myslela jsem, ze uz by ms mela prijit…

• Nahlásit
  • Citovat
5954
31.5.20 18:36

Z tohoto cyklu těhotná nejsi. 12 dní před koncem cyklu by bylo teprve sotva po ovulaci. Nejspíš jsi otěhotněla už dříve. I příznaky by odpovídaly. Pokud nyní čárka slábne, tak to asi dobrý konec mít nebude. Není to ale zase až tak výjimečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 23:01

Radši bych zašla na gyndu co nejdříve.. ať máš jistotu ;) jinak já i kamarádka jsme si dělaly v průběhu těhotenství spoustu testů (hormony řádily a my se nudily :mrgreen: ) a někdy vyšel pozitivní a někdy negativní.. naposled mi negativní vyšel cca v půlce 9 měsíce a tak už testům nevěřím vůbec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama