12 dní zpoždění, cysta, výtok HCG negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Darluska
Povídálka 25 příspěvků 11.12.17 20:59
12 dni zpozdeni cysta vytok hcg negativni

Ahoj holky potrebuji radu zda se to uz nektere stalo. Posledni ms byla 1.11 dnes mam tedy 12 den zpozdeni pred 8 dny mi dr pichla dve ampule agolutinu s tim ze ms do tri dnu dorazi a na ultrazvuku videla jen zvisenou sliznici a cystu takze jsem pocitala ze ms dorazi ale nedorazila dnes jsem tedy byla opet na kontrole a dr prohlasila ze to neni cysta ale nejspis tehotenstvi sliznice porad vysoka a nasla i zlute telisko ci co a tekutinu ktera pry znaci tehotenstvi od prvniho dne kdy mela prijit ms mam jen byli husty vytok nekdy skelnaty ale mykoza to neni. Navic uz 4den me trapi nevolnosti a pichani u pupku i v podbrisku takze jsem byla nadsena ze jde o miminko ale hcg dnes negativni :( dr si mysli ze ovu prisla v den ms nebo po ni tudiz by bylo brzo tak nwm :/ stalo se to nektere z vas? S manzelem se snazime 7 let 3 ivf neklapli ale mezi nimi to vyslo prirozene ale slo o zamlkle tehu.tak jsem hodinu nadsena a dalsi hodinu brecim…povzbudte a poradte prosim :hug:

Reakce:
saphire
Kelišová 6713 příspěvků 11.12.17 21:27

@Darluska nestalo ale neskutečně moc držím pěsti :hug:

Darluska
Povídálka 25 příspěvků 12.12.17 21:36

@saphire moc dekuju

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 25.03.18 08:55

@Darluska ja mam ted zvlastni zkusenost, 19/3 jsem mela treti zpozdeni. Udelala jsem si tehutest (levnejsi varianta) vysel negativni, pak jsem si delala tehutest (clearblue) vysel pozitivne a rikala jsem si toto neni mozny tak jsem si udelala treti test(levnejsi) a vysel zase pozitivni. Tak jsem se radovala. Ale 23/3 jsem zacla spinit, bylo to hnede jako kdyz zacina ms, 24/3 rano to stejne a pak nic a odpo zas tak jsem si zasla na obilnak na pohotovost a Dr mi rekla ze nejsem tehotna a nedokazal mi presne urcit proc se mi test udelal pozitivni bud ranny potrat, cysta nebo biochemicke tehu. Tak mam od vcera sluave udoli. Rekla mi, ze to spineni je ms, ale ja uz jsem zase cista. Ve stredu jdu ke sve dr tak snad budu vedet vice a kdyztak se ozvu. A jak Vam to tedy dopadlo? Mate stastny konec?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >