12 dní zpoždění, výtok a negativní test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 16:14
12 dní zpoždění, výtok a negativní test?

Ahoj dámy :).
Měla bych na Vás dotaz, zda-li se někomu stalo to, co mně. Ms mám pravidelnou, HA neberu, praktikujeme přerušovanou soulož (bez nehody).
Momentálně mi ms mešká 12 dní. Samozřejmě jsem hned letěla pro testy a poslední si dělala včera ráno a všechny negativní.
Do toho mám hustý bílý výtok bez zápachu (vždy si myslím, jak už jsem to konečně dostala a ono nic :D ), jinak nemám absolutně žádný příznak, nebolí mě břicho ani prsa (ta jsou pouze, jak to říct, takové pevnější).
A já se chci zeptat, jestli nějaká z Vás zažila něco podobného a přesto těhotná byla? Nebo se jen ta Ms někde sekla? :lol:
Nechci zatím jít plašit na gyndu, pořád jsem taková buď ano nebo ne, miminko by nám určitě nevadilo.

Reakce:
Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 10.09.19 16:18

Tak já jen chci říct, že třeba já mám bílý výtok před MS skoro pořád, takže podle toho bych se asi neřídila, podle mě pokud máš testy negativní, tak těhotná nejsi, spíše byla asi pozdě ovulace nebo nějaký hormonální výkyv, proto zpožděná MS, ale tak možné je cokoliv, ale spíše bych řekla, že se ti MS asi někde sekla, to se může stát, i když máš pravidelný cyklus

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 16:40

@Malaika1234
Tak já právě na ten výtok nejsem zvyklá, ale vím, že to hodně žen má.
Díky moc za názor!
Tak uvidíme, jestli dorazí. :palec:

Kajka9
Kelišová 5760 příspěvků 10.09.19 19:14

Zavolala bych na gyndu a objednala se vždy když jsme měla 14 dní zpoždění tak jsme volala…nikdy jsme tehu nebyla jen se my rozhazel cyklus… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama