12 dpo jen duch po 2 biochemkách, je ještě šance?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.12.21 17:46

12 dpo jen duch po 2 biochemkách, je ještě šance?

Ahojky, najde se tu někdo, kdo měl 12 DPO jen pidi midi ducha, který sílí jen trošilinku a přesto se povedlo??? Dnes jsem určitě 12 dpo. Z diskuzí zde jsem pochopila, že většina prosperujících testujících měla již 12 dpo pěkného ducha nebo čárku. Je možné, že je to jen začátek?? Najde se tu někdo se stejnou zkušeností???

Mám za sebou 2 biochemická těhotenství s poměrně pěknými duchy :,( teď jsem od Dr dostala doporučení po ovu nasadit utrogestan, 10. dpo udělat tt a při duchovi nechat, nevysazovat což se stalo. Proto to testování. A jak jsem uviděla ducha, radovala jsem se a chtěla vidět jak prosperuje :roll: dr mi říkala, že 2 biochemka jsou běžné těhotenské ztráty, že už je menší pravděpodobnost opakování a ono prd :,( bude z toho určitě třetí opakování :nevim:

Je možné z pidi midi ducha 12 dpo mít prosperující těhotenství? Nebude lepší utroš vysadit? Aby mohlo začít nové snažení? Minule jsem 14dpo večer!! měla poměrně pěkného ducha/ čárku. Přidám foto toho minulého biochemického testu, teď na foto není skoro vidět, jen trošilinku :roll:

Děkuji za každou reakci a nebuďte na mě prosím zlé :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66446
2.12.21 17:51

Přestaň se tak strašne moc upínat na duchy hledané před termínem má.. 2 biochemická jsou nic, vůbec nic to neznamená. Kdybys nelovila duchy a dělala test třeba týden po vynechání, tak o tom ani nevíš. Zbytečně trápíš sama sebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 17:56

@martina.se já vím, minule jsem testovala až v den ms, teď mi sama dr doporučila otestovat se kvůli utrogestanu :nevim: a teď nevím zda ho vysadit nebo ne :roll: pokud by byl jen pomalejší rozjezd a já vysadila, něco by se třeba po… Když nevysadím, ms asi nepřijde ne?

• Citovat
  • Nahlásit
862
2.12.21 17:57

Počkej až ti vynechá ms. Vykašli se na lovení duchu, zbytečně si tím ubližuješ. A netlač tak na pilu, jednou se to určitě povede, ale je potřeba trochu uvolnit, aby ti z toho nehráblo. :wink:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 18:01

@Umík děkuju :srdce: už mi z toho hrabe, když vím, že se 3× zadařilo a stejně nic. Je mi 30, takže úplně stará nejsem. Předtím jedno dítko na první pokus. Teď se snažíme od února 20 a jen ty biochemka :,(

• Citovat
  • Nahlásit
410
2.12.21 18:02
@Anonymní píše:
Ahojky, najde se tu někdo, kdo měl 12 DPO jen pidi midi ducha, který sílí jen trošilinku a přesto se povedlo??? Dnes jsem určitě 12 dpo. Z diskuzí zde jsem pochopila, že většina prosperujících testujících měla již 12 dpo pěkného ducha nebo čárku. Je možné, že je to jen začátek?? Najde se tu někdo se stejnou zkušeností???

Mám za sebou 2 biochemická těhotenství s poměrně pěknými duchy :,( teď jsem od Dr dostala doporučení po ovu nasadit utrogestan, 10. dpo udělat tt a při duchovi nechat, nevysazovat což se stalo. Proto to testování. A jak jsem uviděla ducha, radovala jsem se a chtěla vidět jak prosperuje :roll: dr mi říkala, že 2 biochemka jsou běžné těhotenské ztráty, že už je menší pravděpodobnost opakování a ono prd :,( bude z toho určitě třetí opakování :nevim:

Je možné z pidi midi ducha 12 dpo mít prosperující těhotenství? Nebude lepší utroš vysadit? Aby mohlo začít nové snažení? Minule jsem 14dpo večer!! měla poměrně pěkného ducha/ čárku. Přidám foto toho minulého biochemického testu, teď na foto není skoro vidět, jen trošilinku :roll:

Děkuji za každou reakci a nebuďte na mě prosím zlé :kytka:

Ja chapu jak je tezke to vydrzet, taky mam za sebou jedno biochemko, ale tenhle duch mi nepripada az tak pidi midi jak pises :hug: moc drzim palce at se prcek drzi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 18:04

@Ellenya tenhle duch je právě z toho minulého biochemického 14 dpo :,( 16 dpo už tam SKORO nic nebylo a 17 dpo přišla ms :roll: teď to nejde skoro ani nafotit :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 18:05

Oprava snažíme se od února 21 :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
410
2.12.21 18:08
@Anonymní píše:
@Ellenya tenhle duch je právě z toho minulého biochemického 14 dpo :,( 16 dpo už tam SKORO nic nebylo a 17 dpo přišla ms :roll: teď to nejde skoro ani nafotit :oops:

Jee promin to sem prehledla, no ono nezbyde nez par dni pockat a uvidis :think: zkus se hodit do klidu, vim ze se to lehce rika, ale stresovani nicemu nepomuze :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66446
2.12.21 18:42
@Anonymní píše:
@martina.se já vím, minule jsem testovala až v den ms, teď mi sama dr doporučila otestovat se kvůli utrogestanu :nevim: a teď nevím zda ho vysadit nebo ne :roll: pokud by byl jen pomalejší rozjezd a já vysadila, něco by se třeba po… Když nevysadím, ms asi nepřijde ne?

Přijde. Hlavně se uklidnit..od února to je ještě v pohodě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 18:47

@martina.se :srdce: děkuju :srdce: na jednu stranu to není dlouhá doba, ale když vím, že 3× jsem už mohla být těhotná chce se mi brečet :,( vždycky se upnu na to, že příště to vyjde. Vlastně ani nevím kolik biochemek je ještě ok :zed: 3, 4, 5, 10? Vždyť to už není normální ne? :nevim: NIKDY jsem neslyšela o nikom kdo by jich měl tolik, maximálně 1,2 :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 18:49

Najde se tu prosím někdo, kdo by měl zkušenost s malinkým duchem 12 dpo a přesto z toho bylo prosperující těhotenství? Vím, že mi nezbyde víc než čekat, ale malinká dušička ve mě stále věří na zázrak :zed: že třeba je to jen pomalejší rozjezd a 14 dpo to bude silnější :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
410
2.12.21 18:56
@Anonymní píše:
Najde se tu prosím někdo, kdo by měl zkušenost s malinkým duchem 12 dpo a přesto z toho bylo prosperující těhotenství? Vím, že mi nezbyde víc než čekat, ale malinká dušička ve mě stále věří na zázrak :zed: že třeba je to jen pomalejší rozjezd a 14 dpo to bude silnější :hug:

Me rikala kamaradka ze mela ducha az 17DPO, ale to mi pripada dost pozde, jako mozny je asi vsechno ale spis bych se priklanela k tomu ze byla ovulka pozdej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 19:02

@Ellenya to bude asi posunutá ovulka no :( ale děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
24228
2.12.21 19:11
@Anonymní píše:
@martina.se :srdce: děkuju :srdce: na jednu stranu to není dlouhá doba, ale když vím, že 3× jsem už mohla být těhotná chce se mi brečet :,( vždycky se upnu na to, že příště to vyjde. Vlastně ani nevím kolik biochemek je ještě ok :zed: 3, 4, 5, 10? Vždyť to už není normální ne? :nevim: NIKDY jsem neslyšela o nikom kdo by jich měl tolik, maximálně 1,2 :roll:

Nekecej, psala jsem ti, že jsem jich měla šest a mám dvě děti. Hele, ty se na to prostě nezdravě upínáš, děláš si v hlavě paseku a díky tomu tělo vytváří stresový hormony, který mu nedovolí otěhotnět. Nesnáším větu, že je to jen v hlavě, ale ty k tomu dost slušně spěješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat