12 DPO potřebuju radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatieJ
Stálice 74 příspěvků 11.02.17 21:43
12 DPO potřebuju radu

Ahojte holky. Vím, že je to tady snad milionkrát, ale nechce se mi pročítat 30+ stránkama v diskuzi, aniž bych zjistila odpověď.
K věci:
Dnes jsem 12 DPO. Teste jsem dělala 10DPO a byl jasně negativní (asi brzy). Ovulace byla dle testů 30.1. ( sexík: 25.,27.,29.), poslední MS 10.1. Snažíme se s manželem už 2 roky o mimčo, takže příznaky mám vsugerované každý měsíc, ale spíš bych potřebovala vědět, co znamená bílý, hustý, lepkavý výtok (nezapáchá ani nesvědí). Takový jsem ještě nikdy neměla, nebo aspoň né v takové míře, abych si všimla. Mám ho teď druhý den a spíš mě děsí. Tak nevím jestli vyhledat lékaře a nebo se konečně zadařilo a je to normální. :oops: :oops: :oops: :oops:..

Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 11.02.17 21:54

No. tenhle. vytok je u.tehu normni, ale. vyhledat lekare pokud se. jedna. o.tehotenstvi by bylo. dobre asi s pozitivnim. testem nejakym. odstupem ne?

Luciiiš83
Kelišová 5516 příspěvků 11.02.17 22:03

@KatieJ ještě bych vydržela alespoň do 15 DPO. Pak teprve zkus další test.
Všechno je možné. Ale není nic jisté.

eluv
Echt Kelišová 7980 příspěvků 11.02.17 22:03

@KatieJ ja jsem mela silný bily vytok u obou tehu… Ale taky to tehu byt nemusí můžou to být kvasinky atd..:roll: ja bych ještě pár dnů vydržela co ukáže test.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 08:32

Ja ted take tak tajne doufala, ze by to mohlo vyjit, sex byl v dobe ovulaci, prsa byla citliva a mela jsem takovy vzlastni vytok, ktery nesvedil, neobtezoval. Akorat me lehce bolel podbrisek jako pri MS.
No a sla jaem k doktorovi (kontrola) a ten mi oznamil, ze mam zanet a je uz chyceny i vajecnik :( a to jsem zadny komplikace nemela - ani pri sexu.
Takze za me urcite bych k doktorovi sla, aby aspon vyloucil pripadnou mykozu ci zanet.

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9450 příspěvků 12.02.17 08:37

@KatieJ pokud nemáš nějaké svědění a výtok nezapáchá, tak bych počkala. 12 dpo už je větší šance, že test bude pozitivní, já už bych nevydržela a zítra testla znova. Držím palce :palec:

KatieJ
Stálice 74 příspěvků 12.02.17 16:15
Děkuji

Děkuji holky. Test chci udělat zítra, protože jsem cely víkend v práci a doma už žádný nemám :D. Jinak mám dnes celý den návaly horka, prsa bolí, ale že by měla přijít zítra MS to nevypadá. Jindy mám už 2 dny bolesti v podbřišku a průjem. Tak snad se zadařilo :).. Právě mi ten nebyl jasný ten výtok. Těhotná jsem byla před 5ti lety, takže si výtok už nepamatuju :D

KatieJ
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 12:39

Tak jsem udelala dneska test, ale je uplne bily :(. Od rana je mi spatne, v noci jsem vubec nemohla spat. Nemocna nejsem, tak nevim. MS jsem mela dostat dneska, ale ani naznak, ze by mela prijit. Myslite, ze je jeste sance, ze by se tam objevily? Jsem dneska 14DPO :/, to uz by tam aspon duch byt mel, ne?

tanis
Kecalka 302 příspěvků 15.08.17 23:22

@KatieJ Ahoj, mohu se zeptat, jak si dopadla nakonec? Děkuji za reakci :kytka:

KatieJ
Stálice 74 příspěvků 06.02.18 15:32
@tanis píše:
@KatieJ Ahoj, mohu se zeptat, jak si dopadla nakonec? Děkuji za reakci :kytka:

Ahoj. Tehdy jsem dopadla tak, ze MS prisla. No a dneska jsem 6dpo a znovu cekam. Jeste se nazadarilo :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >