12 DPO zvýšená teplota, nevolnost

4.4.17 00:30

12 DPO zvýšená teplota, nevolnost

Ahoj. Holky mám 12 DPO, test chci dělat až po termínu MS. Měla jste některá zvýšenou teplotu do 38, pocit na zvracení? Nevím, jestli si mám dělat naději a spojovat to s mimčem. Děkuji moc za odpovědí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2991
4.4.17 07:25

Pokud by pocit na zvracení byl k těhu, teda takto brzy by to bylo divný, tak by byl už test pozitivní. Až když je v těle hcg tak pak teprve mohou být těhu příznaky ten je právě způsobuje. Teplota 38 a pocit na zvracení mi spíš přijde jako viroza. Pokud jsi 12 dpo tak test už by měl být pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 07:29

@Lamátko aha. Tak děkuji. 38 ne..ale okolo 37.6…zítra zkusím test :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
4.4.17 07:31

Určitě zkus, pozitivní by byl. A teplota po ovulaci je vzdy zvýšená až do té doby dokud nepřijde menzes pokud menzes nedorazí zůstává i nadále zvýšená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 08:29

@Lamátko Tak děkuji za informace :) nejspíš to bude nějakej bacil :roll: ale musím říct, že mě teda hrozně bolí v kříži. Nevím, jestli mám stát, sedět, nebo ležet.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
4.4.17 09:08

@raminka9 Ahoj, možné to opravdu je a já to zažila dokonce dvakrát. A nejvíc u posledního těhotenství. Už týden před MS jsem měla nateklá citlivá žilnatá prsa, bylo mi zle a byla jsem strašně unavená. Jelikož jsem měla ošklivě vymknutý kotník a musela jsem ležet, chtěla jsem po manželovi, aby mi okupil těhotenský test a on se smál, že to není ani potřeba, že si je docela jistý, že těhotná jsem :lol: Nakonec mi tedy test koupil v den MS, která už nepřišla a byly tam dálnice jak hrom. Takže klidně si plané naděje dělej, ony totiž plané být vůbec nemusí. Každé těhotenství je jiné a na každé to tělo reaguje jinak a já vím, o čem mluvím, byla jsem těhotná celkem šestkrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:22

@Amys Ahoj, děkuju :mavam: tak to už si zkušená těhule :kytka: zkusím to zítra testnout. Snad už by mi to opravdu ukázalo. Ale zase říkám si, že jestli mi bude takhle v těhu často, tak si to teď ještě asi rozmyslím :mrgreen: v noci jsem vůbec nespala a přišlo mi, že když jsem usla měla jsem hodně divný sny a vlastně už to takhle mám pár dní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
4.4.17 09:32

@raminka9 Já se vždycky strašně potila (ale ne horkem, byl to ledový pot), vzbouzela jsem se úplně promáčená zimou. Taky jsem trpěla návaly střídavě horka a zimy. Hormony dokážou s tělem dělat strašné věci. Ale taky jsem až do čtvrtého měsíce blila jak amina :lol: Takže opravdu některé těhotenství lze poznat skoro hned. Gynekolog mi vždycky říkal, že ten plod roste skokově. Prostě chvilku nic a pak skok, takže proč to nemůže být ten skok na úplném začátku. Tak držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:41

@Amys Tak moc děkuju. Zítra se tady ozvu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie