12 hodinové směny v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 17:54

12 hodinové směny v těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi poradit. Jsem na začátku těhotenství a právě si procházím covidem, pracuji ve frekventovaném obchodě na dvanácti hodinových směnách (krátký dlouhý týden). Těžký průběh (dušnost )nemám, ale jsem teda vyřízená sotva dojdu na záchod příští týden už bych měla nastoupit zpátky do práce, myslím ale, že to nezvládnu :( těhotenský průkaz bych měla dostat v půlce prosince, nevím zda to oznámit v zaměstnání? Nebo jestli požádat doktora o prodloužení neschopnosti? A žádat gynekologa nebo obvodního lékaře? Nikdy jsem na neschopence nebyla ani jsem nikdy nebyla těhotná 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23457
25.11.21 18:02

Do práce přece nemusíš hned, pokud ti není dobře, tak zůstaň na neschopence. V práci oznam těhotenství a požádej o přeřazení na práci vhodnou pro těhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18348
25.11.21 18:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se s vámi poradit. Jsem na začátku těhotenství a právě si procházím covidem, pracuji ve frekventovaném obchodě na dvanácti hodinových směnách (krátký dlouhý týden). Těžký průběh (dušnost )nemám, ale jsem teda vyřízená sotva dojdu na záchod příští týden už bych měla nastoupit zpátky do práce, myslím ale, že to nezvládnu :( těhotenský průkaz bych měla dostat v půlce prosince, nevím zda to oznámit v zaměstnání? Nebo jestli požádat doktora o prodloužení neschopnosti? A žádat gynekologa nebo obvodního lékaře? Nikdy jsem na neschopence nebyla ani jsem nikdy nebyla těhotná 😁

Zpet do prace po covidu muzes jit az budes alespon 3 dny bez potizi. Takze to fakt nemusi byt pristi tyden :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
25.11.21 18:55

Zůstala bych na neschopence dokud to půjde a zaměstnavatele bych požádala o kratší směny myslím že ti musí vyhovět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat