12 měsíců, třikrát denně UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucuna
Kecalka 158 příspěvků 13.01.17 14:59
12 měsíců, třikrát denně UM

Dobrý den, jak dlouho byly vaše děti na UM? Dcera ho pořád vyžaduje 3krát denně.. Ráno a večer jí chci ještě klidně nechat, ale chtěla bych odbourat to odpolední.. baští mi hezky jogurty a to je tak všechno.. ovoce pouze kapsičku a masozeleninový příkrm sice sní, ale jen trochu pak se chce docpat mlékem..

Reakce:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 13.01.17 15:00

Mám dceru 26 měsíců a UM má 2× denně. Odbourávat nehodlám, moc dobře nejí.

j-p
Extra třída :D 11731 příspěvků 13.01.17 15:02

@Lucuna naše malá ho vyžadovala ještě ve 2.letech.Pak jsme onemocněli střevní chřipkou a už jsem ji ho nedala, jinak by ho pila ještě teď a to uz bude mít 3 roky! Byla na mém závislá ale dostala ho jen ráno a večer.

aggla
Kecalka 396 příspěvků 13.01.17 15:03

Mému synovy je 2,5 a pořad UM občas vyžaduje…nevidím na tom nic špatného když mu to chutná :think:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 13.01.17 15:04

Syn mi pije mléko 3× denně někdy i dneska (3 roky), ale on je jedlík. Takže pokud je to na úkor normálního jídla, tak zkus postupně odbourávat tím, že pokaždé přidáš do mléka o odměrku méně, až zbude jen obarvená voda, to jí chutnat nebude. Ale nemusí to fungovat. Nebo prostě nedat. Kdybys kojila, tak řeknu, ať se podřídíš jí a dáš jídlo plně, až bude připravená, ale jestli je na UM… no záleží na tobě. :kytka:

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 13.01.17 15:19

Mě ani jedna nejedla, ale v roce jsem ji sebrala denní mléko. Dostávala jen večer a v noci. To trvá i teď stále nejí takže mléko večer, občas v noci. Ale jist mi ani po tom co jsem vzala mléko nezačala. A jediný co je u nás hit tak je čistý vývar.

andelinka1
Kecalka 134 příspěvků 13.01.17 15:26

Dcera, 23 měs. je také závislák na UM. Moc nejí, mléko má 3× denně, a klidně si dá tu i tu „vodu obarvenou sunarem“, ale pak se budí v noci častěji. Sama jsem bezradná.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 13.01.17 15:34

Dcera (26měsíců) má Nutrilon 3× denně - ráno 270ml, po obědě 120ml a večer 180ml.
Dokud jí bude chutnat, tak budeme kupovat.

vejilka
Závislačka 4633 příspěvků 13.01.17 15:35

Můj baští dobře jak kdy.UM miluje a má ho taky 3×denně. Zatím mu to nechám je mu 16měsíců. Zase když je nemocnej nebo rostou zuby má alespon to mlíčko. :kytka:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 13.01.17 16:00

10-13m rano a vecer vic nechtela, kdyz ji ted leze 5 hornich zubu tak obcas chce jen um

Lucuna
Kecalka 158 příspěvků 17.01.17 21:21

Dobrý večer,
Všem moc moc děkuji za reakce! :kytka: :hug:
Bohužel, jsem se dřív na počítač nedostala, tak píšu až dnes.
Jen co jsem sem napsala tento příspěvek dcera přestala Um odpoledne vyžadovat.. asi stačí si jen „postěžovat“ :lol: Tak snad jí to taky vydrží, začala i jíst chleba nakrájený na kostičky :)… Jen se nenají v klidu, potřebuje si u toho hrát, sedí v židličce ale potřebuje nějakou hračku a zabavit se jinak mi pusu neotevře :roll: Snad se i to zlepší :)
Tak ještě jednou děkuji za reakce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >