12DPO a tt negativní, mám ještě šanci?

36
26.11.19 17:50

12DPO a tt negativní, mám ještě šanci?

Ahoj holky, už půl roku se s manželem snažíme o mimi. Jsem 12Dpo a mám bolesti v prsou, občas píchne podbřišek a pupínky po celým obličeji :). TT vyšel negativní ale testila jsem před pár minutami :?. No nemůžu se dočkat.
MS mam dostat ve čtvrtek. Já vím měla bych počkat do čtvrtka, ale znáte to.
Otázka zní:myslíte, že mám ještě šanci že ta mrcha nepřijde? 12den by tam mohlo něco být ne?
Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11642
26.11.19 18:04

Počkej, podívám se do křištálový koule :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
26.11.19 18:09

@HEAT Ahoj,ono hodně záleží jestli ovulace opravdu byla před 12ti dny. Pokud jsi si 100% jistá tak by tam alespoň duch už byl, ale pokud si jista nejsi tak šance pořád je. A taky jak citlivý test máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
26.11.19 19:04
@Lucie1906 píše:
@HEAT Ahoj,ono hodně záleží jestli ovulace opravdu byla před 12ti dny. Pokud jsi si 100% jistá tak by tam alespoň duch už byl, ale pokud si jista nejsi tak šance pořád je. A taky jak citlivý test máš.

Mám Mamatest 10, ovulaci jsem měla 14.11.ms byl od 3-5.11. Začínám se toho čtvrtku bát.
Výtok jsem žádnej neměla. Tak nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
26.11.19 19:04
@Lekninka91 píše:
Počkej, podívám se do křištálový koule :zed:
… Dík 😀
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
26.11.19 19:38

@HEAT Testuj určitě z ranní moči. Zkus zítra ráno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
26.11.19 19:50
@suzka1 píše:
@HEAT Testuj určitě z ranní moči. Zkus zítra ráno ;)

Jj. Ráno udělám další ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
27.11.19 10:52

Jak to dopadlo? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
27.11.19 11:56
@suzka1 píše:
@HEAT Testuj určitě z ranní moči. Zkus zítra ráno ;)
Jj. Ráno udělám další ;)
@suzka1 píše:
Jak to dopadlo? ;)

Tak pořád nic… Tt negativní, ani čárka… Tak si tak říkám jestli třeba byla ovulace správně… Že bych třeba ještě šanci měla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
29.11.19 07:32

MS nikde… Nový test jsem zatím nedělala. Prsa bolí dál :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 07:46
@HEAT píše:
Ahoj holky, už půl roku se s manželem snažíme o mimi. Jsem 12Dpo a mám bolesti v prsou, občas píchne podbřišek a pupínky po celým obličeji :). TT vyšel negativní ale testila jsem před pár minutami :?. No nemůžu se dočkat.
MS mam dostat ve čtvrtek. Já vím měla bych počkat do čtvrtka, ale znáte to.
Otázka zní:myslíte, že mám ještě šanci že ta mrcha nepřijde? 12den by tam mohlo něco být ne?
Děkuju

Ahoj, a jsi si jistá ovulací? Jinak ještě vydrž, někomu se HCG do moči vylučuje málo - já třeba měla na testu jen ducha při HCG 320 :nevim: Hlavně nestresuj (no vím že se to lehko říká :mrgreen: ) a jestli dnes ms nepřijde tak zkus test zítra ráno. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
36
29.11.19 18:44

Ahoj, přes půl roku to sleduju a zapisuju. Minulý měsíc mě MS vyšla přesně na den. Ráno ještě testnu.
Děkuju :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
30.11.19 09:38

Ahoj, hlásím test negativní :(
Clearblue
Tak zas za měsíc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 14:26
@HEAT píše:
Ahoj, hlásím test negativní :(
Clearblue
Tak zas za měsíc :?

Ahoj, to je mi líto, nevěš hlavu, příště se to povede :hug: čeká nás na to spooousta :D

• Citovat
  • Nahlásit
36
29.12.19 19:42

4dny zpoždění a jen špinění můžu být tělu?

Ahoj, tak jsem tu zas… A zas zpoždění. Už 4den. 25.12.jsem testovala a negativní. Dostat jsem to měla 25.a nic. Špinit jsem začala 28.12. No vyšlo by to na 1Intimku denně. Spíš jen když se utřu. Před špiněním mě bolela prsa ale teď už nic. Podbřišek poboliva. Dotaz je možný že bych mohla být tehu? Testovat budu ráno jen se ptám jestli to není zbytečný. Máte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat