12TT a stále vlčí hlad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 18:35
12TT a stále vlčí hlad kdy to skončí

Holky, ženy… jsem ve 12tydnu těhotenství a stále mě trápí hlad nejhorší je to odpoledne než jdu spát to nevím co bych už do té huby strčila přečetla jsem různé diskuze kde píší že by se to mělo na konci prvního trimestru sklidit, ale u mě to stále trvá máte to taky některá ať nejsem sama?

Přečtěte si článek: Chutě v těhotenství: Jde s nimi zatočit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ewelinka
Kecalka 220 příspěvků 02.01.18 18:39

U mě ta žravost přešla až po porodu :mrgreen:

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 02.01.18 18:40

Je to blbe..ale co by za to daly ty, co prozvraci pulku tehotenstvi anebo se bohuzel ani 12tt nedockaji. Nechci byt ale hnidopich…

Ja v tehotenstvi pribrala 16kg a prvnich 8prvni polovinu, hold telo si zadalo. Jez vice dopoledne a na obed a mozna mit vecer vlci hlad nebudes, mozna staci upravit jidelnicek ;) :palec:

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 18:45

Zacinam 11 tt. Jen mi hrozne zle a kdyz nejim, je to jeste horsi. Takze taky zeru porad. Uz mam nahore 4,5 kg :zed: a taky doufam, ze to brzy rejde. S dcerkou me to preslo v 9tt. Ted to stale trva.

ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 18:45
@ewelinka píše:
U mě ta žravost přešla až po porodu :mrgreen:

Jenom to ne????????????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 18:46
@ivana1234 píše:
Holky, ženy… jsem ve 12tydnu těhotenství a stále mě trápí hlad nejhorší je to odpoledne než jdu spát to nevím co bych už do té huby strčila přečetla jsem různé diskuze kde píší že by se to mělo na konci prvního trimestru sklidit, ale u mě to stále trvá máte to taky některá ať nejsem sama?

Buď ráda.. já se jen podívám na jídlo a blila bych :oops: :think:

ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 18:47
@saphire píše:
Je to blbe..ale co by za to daly ty, co prozvraci pulku tehotenstvi anebo se bohuzel ani 12tt nedockaji. Nechci byt ale hnidopich…Ja v tehotenstvi pribrala 16kg a prvnich 8prvni polovinu, hold telo si zadalo. Jez vice dopoledne a na obed a mozna mit vecer vlci hlad nebudes, mozna staci upravit jidelnicek ;) :palec:
????no žádá až moc máš pravdu v tom, že můžu být ráda, že nezvracim atd, ale tohle taky není žádný med to jako fakt, ale zkusím jíst ráno víc to už se mi rodina směje, že je všechny sním ????
ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 18:52

@Envie tak koukám, že přesně víš jak mi je já taky furt jim a když mám pocit, že jsem se najedla alespoň na hodinku tak zas mám problém s přezranim, že mi je zas blbě těžko přítel chudák jenom kouká a lituje mě, když každou chvilku hlásím že mám hlad????????????

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 18:58

@ivana1234 jo ja to mam fakt stejne. Trochu mi pomahaj tabletky Antimetil. Ale ani tak to neni zadna slava. Akorat piju silnej zazvorovej caj, protoze se mi udelalo zle. Odpo jsem usnula s dcerkou, 4 hodiny jsem nejedla, pak se najedla a je mi silene :zed: tak snad ten caj pomuze. Obvykle mi zaludek zklidni.

ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 19:05

@Envie a zeptám se zázvorovy čaj se teda může v klidu pít já někde četla že by neměl tak teď nevím, a krom toho jidla přibrala jsem už 2,5kg a pupek mám jak balón taky mám pocity jako by mi někdo lehnul na vnitřnosti no taky super, ale není to že bych šílela hlavně ať je zdravé to je nejdůležitější 15.1jdu na vleky ultrazvuk tak se nemůžu dočkat a pravdě podobe i na plodovou vodu :,(

Sluníčko1511
Kecalka 195 příspěvků 02.01.18 19:08

To nepřejde, nebo alespoň mě zatím nepřešlo :D jsem 30+2 tt spíš bych řekla, že se ten hlad stále zhoršuje mám zatím nahoře 16kg :/

ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 19:10

@Sluníčko1511 Tak teda tohle nerada ctu :D já budu, ale tajné doufat ;)

Lerista
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 02.01.18 19:10

Já za první trimestr přibrala 6 kg. Neustále jsem jedla i když mi bylo blbě. Musela jsem se vykrmit, měla jsem velkou podváhu. Tělo si to žádalo, aby těhotenství zvládlo. A nakonec jsem do porodnice šla s 65 kg na 175 cm. Pak jsem jedla normálně a přibíralo hlavně dítko. Přibrala jsem celkem asi 17 kg.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 02.01.18 19:12

Ahojda, mne i přes bliti a nevolnosti trapil sileny hlad. Jsem 25 tt, sice uz skoro neb.. :poblion:, ale blbě mi je a hlad mam taky 8o Asi to prejde az s porodem. :nevim:

ivana1234
Kecalka 112 příspěvků 02.01.18 19:12

@Lerista no tak taky sis užila taky pěkně jak já bych chtěla jíst normálně to bych si to těhotenství i užívala :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >